Çanakkale Yapı Malzemeleri İş İlanları - Pro Kariyer

Çanakkale Yapı Malzemeleri İş İlanları


Muhasebe Elemanı

Çağlar Kılıç Enerji İnşaat A.Ş. - Çanakkale

Firmamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Fatura girişi ve kontrollerinin yapılması,Tekdüzen hesap planı süreçlerini yürütmek,Muhasebe ve cari hesap ile kayıtları tutmak ve ilgili mutabakatları yapmak,Ay kapanışı çerçevesinde mizan ve masraf merkezi kontrollerinin yapılması,Personel masraflarının kontrol-düzeltme ve muhasebeleştirilmesi,Şirketin tüm muhasebe süreçlerinde aktif rol almak,

2 hafta önce

Satış ve Pazarlamacı

Yeşiller Endüstri Hidrolik İnş San ve Tic A.Ş. - Çanakkale

Grup Firmamızın Dilovası şubesinde çalışmak üzere; Satış ve Pazarlamacı takım arkadaşı aramaktayız.Firmamız hidrolik pnömatik sektörünün eski ve köklü markalarından olup bu sektörde toptan ve perakende usulüyle makina parçaları, hırdavat, makina yedek parçaları ve endüstriyel her türlü malzeme için satış yapmaktadır.İlaç ve gıda haricinde her şey bulunuyor olup, her isteğe karşılık vermekteyiz.Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan her ihtiyaca çözüm bulmak mottomuzdur.Pazarlama açısından çözüm üretebilecek hızlı ve doğru kararlar verebilen piyasa analizi yapabilen müşteriyle samimi ilişki içerisinde olabilen dürüstlüğü ilke edinen ve sonuç odaklı personelleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.Başvuran adaylarımızın sektörü tanıyor olması tercihimizdir. Tanımayanların biraz araştırma yapmalarını rica ederiz.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ram Mutlular İnşaat Taahhüt Tic Ltd Şti - Çanakkale

Firmamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Bölge Satış Sorumlusu

2M Grup Yapı İnşaat San ve Dış Tic Ltd Şti - Çanakkale

Firmamız bünyesinde istihdam edilecek olan Bölge Satış Sorumlusu İç Anadolu bölgesi ve civarında PVC ve Aluminyum kapı pencere aksesuarlarımızın satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek, müşteri ziyaretlerinde bulunarak ilişkileri koruyacak, müşteri portföyümüze yenilerini ekleyecek, düzenli raporlama yapabilecektir.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Işık Yapı Tasarım - Çanakkale

Firmamızda görevlendirilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.Çalışma saatleri : 09.30 - 17.00Cumartesi ve Pazar tatildir.

3 ay önce

Grafik/Grafik Tasarımı Teknikeri

Elite Çelik Kapı İnşaat A.Ş. - Çanakkale

Çelik kapı fabrikamızda çalışmak üzere grafik tasarım bilen tecrübeli çizim programlarına hakim çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Ofis Yöneticisi

Işık Yapı Tasarım - Çanakkale

Asistan aranmaktadır.

3 ay önce

Montaj Elemanı

Büyük Sağcanlar Kuyumculuk İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Montaj işinde çalışacak tecrübesiz Montaj Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gmf Yapı İnşaat & Emlak - Çanakkale

Şirket bünyesinde çalışacak, saha çalışanlarının ve firmalardan gelen evrakları takip edecek, kendine güvenen Bayan Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Çanakkale Geneli Sektörler