Çanakkale Yapı / Denetim İş İlanları - Pro Kariyer

Çanakkale Yapı / Denetim İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Cnc Cam İşleme Makinesi Operatörü

Buluş Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

CNC Tel Erezyon (Elektronica) makinesinde çalışacak ve cam programını yapabilecek CNC Cam İşleme Makinesi Operatörü aranmaktadır.

3 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Beyaz Ekip - Çanakkale

HAK, HUKUK ve ADALET savunuculuğu yapan hukuk büroları ve şirketlere yakışacak; HAK arayan, HUKUKun çizdiği sınırları iyi bilen ve ADALETLİ davranabilecek yeterli ekipler oluşturulacaktır.Bu amaçla;Çözüm ortağı olarak çalıştığımız hukuk bürosu, varlık yönetim şirketlerinde ve merkez Beyaz Ekip bünyesinde; çağrı merkezi, adliye ve haciz bölümlerinde görevlendirilmek üzere;İstanbulda ikamet eden18 yaşından büyükEmpati yeteneği gelişmişÖğrenmeyi sevenYardımseverVicdanlıÖn yargısı olmayanAnalitik düşünebilenEline aldığı işin iyisini yapmaya çalışan, özenliEline aldığı işi sonuçlandırana kadar bırakmayan, kararlıTemel özelliklere sahip arkadaşlar ile Beyaz Ekip ler oluşturulacaktır.Bireysel olarak ya da çok kişiyle(ekip olarak) başvuru yapabilirsiniz.İs için gerekli olan tüm donanım ve eğitimler verilecektir.

2 ay önce

Psikolog

Sorgun Src Psikoteknik Ulaşım Hizmetleri Ltd Şti - Çanakkale

Sorgun SRC VE PSİKOTEKNİKTE çalışacak Psikolog aranmaktadır.

2 ay önce

Almanca Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Çanakkale

Devler Koleji Sağlık-Anadolu-Havacılık Lisesinde çalışacak, ders saati ücretli Almanca Öğretmeni aranmaktadır.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Watchofroyal Pazarlama İhracat ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Analitik düşünebilme, problem çözme, planlama ve takip becerisi olan,Ekip arkadaşı aramaktayız. İşten kaçan çalışma azmi ve hırsı olmayan arkadaşlar lütfen vaktinizi harcamayın kendine inanan özgüveni olan arkadaşları bekliyoruz.- E-ticaret yönetiminde tecrübeli veya öğrenmeye istekli,- Ürün hazırlanması ve kargo süreçlerini takip edebilecek,- Telefonlara bakabilecek - müşterilerle iletişime geçebilecek,- World-Excel ofis programlarına hakim,- Sosyal medya yönetimi konusunda tecrübeli veya yetiştirilebilecek,

3 ay önce

Tekstil Mühendisi

Dilek Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Kumaşlardan anlayan Tekstil Mühendisi aramaktayız.

1 ay önce

Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Çanakkale

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firması.Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı

Gülova Turizm Seyahat İşletme San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Firmamıza Çağrı Merkezi Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 gün önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Çanakkale

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Polde Plastik San Tic A.Ş. - Çanakkale

Üretim fabrikamızda çalışmak üzere micro programını daha önce kullanmış, en az 2 yıl alanında tecrübeli genel muhasebeye hakim Muhasebe Personeli aramaktayız.

2 ay önce

SPOR Salonu görevlisi kardiyo dan anlıyan!

PARK 35 Sitesi - Çanakkale

Park 35 sitemizin spor salonuna fitnıs ve kardiyo dan anlayan spor görevlisi (mümkün ise bayan) arıyoruz

1 ay önce

Yardımcı Öğretmen

Özel Tırtıl Anaokulu - Çanakkale

Tuzla Aydınlıdaki anaokulumuza Yardımcı Öğretmen aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Optima Barkod - Çanakkale

Antalya ve çevre ilçelere seyahat edip ürünlerimizi pazarlayabilecek personel aranmaktadır. Restoran , benzin istasyonları , marketlere ürün pazarlama.Maaş + satış primi sistemi uygulanacaktır.

4 ay önce

Lastik-Cant Montaj İşçisi

Beda Oto Lastik - Çanakkale

Lastik sökme-takma ve balans makinasını kullanabilen elemana ihtiyaç var.

3 ay önce

Satın Alma Sorumlusu

Özyıldız Mermer Maden İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Şirketimiz bünyesinde satınalma görevini yapabilecek, sektörümüz ile ilgili üretimde kullanılan yedek parça ve malzemelerinin fiyat araştırması, alımı, iş güvenlik malzemelerinin alımı, takibi vb işler ile ofis işlerinde çalışabilecek kadın personel aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Dijital baskı makinaları ve bilişim sektöründe şirket bünyemize satış ve pazarlama konusunda deneyimli kendisine güvenen askerliğini yapmış personel alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Biyoloji Öğretmeni

Tuğra Eğitim Kurumları - Çanakkale

Beyşehirin öncü eğitim kurumu Tuğra Eğitim Kurumları yüzlerce öğrencisiyle 20 yılı aşkın süredir eğitim öğretim faaliyetine devam etmektedir.Okulumuzda görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmenleri alınacaktır.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Masicll Çağrı Merkezi - Çanakkale

Wir suchen ab sofort VerstärkungMöchten Sie angenehm ohne Verkaufsdruck Geld verdienenDann sind sie bei uns richtig!!Wir unterstützen den Kundenservice UmzugshelferVollzeitkräfte mit guten Deutschkentnissen. Unser Standort liegt zentral in BURSAmit sehr guten Verkehrsanbindungen.Kein Verkauf,Kein ABO, Kein StromSehr einfaches Projekt (KUNDENBETREUNG)FESTGEHALT +PROVİSİON ÜBERSTUNDEN auch möglich.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ekapak Ambalaj Plastik San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Firmamız ambalaj plastik üzerine imalat yapmakta olup fabrikamız kobisan 2 sanayi sitesindedir.Firmamız bünyesinde ön muhasebe bilgisi olan depo-stok tutabilecek bay - bayan eleman alınacaktır.Ssk+yemek+servisimiz mevcuttur.

3 ay önce

mutfak sorumlusu

UFUK AKARYAKIT TİC TUR LTD ŞTİ - Çanakkale

Üçkuyular Opet İdari Ofiste mutfak sorumlusu olarak çalışacak, ofis temizlik işlerini yapacak, yemek yapmayı iyi bilen 25-40 yaş arası bayan eleman işe alınacaktır. müracaat için 5305468952 Dilek hnm ve 5378102859 Murat ve Yılmaz bey ile görüşebilir, CV ile bizzat müraacat edebilirsiniz. ACİLDİR.

1 ay önce

Çanakkale Geneli Sektörler