Çanakkale Tüketici Ürünleri İş İlanları - Pro Kariyer

Çanakkale Tüketici Ürünleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

F&B Servis Personeli

Özpa Otomotiv Turizm İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Gerçek zamanlı ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, disipline dikkat eden, dış görünümüne özen gösteren, ailemize katılacak Garson (Servis Elemanı) ekip arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı

Limon Kreatif A. Ş - Çanakkale

Bahçeşehir 1. Kısım da bulunan ofisimize deneyimli çağrı merkezi elemanları aranmaktadır. -Takım Çalışmasına Yatkın -Outband Satışa Hakim -Kargo Takibi ve Inbound Yapabilecek Ekip aranmaktadır. Çalışma şartları güzel ve keyifli bir ofise sahibiz.

3 ay önce

Bütçe Planlama ve Kontrol Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Çanakkale

Bütçe Planlama ve Kontrol Uzmanı aranmaktadır.E-Ticaret yapan firmanın Finans Departmanında görev alacak Bütçe Planlama ve Kontrol Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Metsis Elektrik Mekanik San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Aydınlatma armatürü imalatı yapan firmamıza Kalite Kontrol Sorumlusu aranmaktadır.

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Füme Restoran - Çanakkale

Kafe - Restorantımız da çalışmak üzere bay bayanGarson alınacaktır.

2 hafta önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Çanakkale

Sağlık Lisemizde 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminde görevlendirilmek üzere Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Mutfak Personeli

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Çanakkale

Bayan Mutfak Personeli aranmaktadır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Hepsinet İletişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Çanakkale

Türkiyenin önde gelen telekom operatör şirketin de bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmak için Çağrı merkezi satış kanalın da, Firmanın ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

4 ay önce

Sekreter

Uz Teknoloji Tic Ltd Şti - Çanakkale

Sekreter aranmaktadır.

3 ay önce

Garson

Ensar Besin Ürünleri ve Et San A.Ş. - Çanakkale

Kurtköy Viaport Avm de ki restaurantımızda çalışabilecek Bay - Bayan Garson aranmaktadır.Maaş + AGİ + SGK + Yemek + Servis imkanı bulunmaktadır.

4 ay önce

Online Marketing Specialist

Otelcall Çağrı Merkezi Hizmetleri - Çanakkale

Online Marketing Specialist aranmaktadır.

4 ay önce

Ön Büro Personeli

Whıte Garden Hotel - Çanakkale

Kaleiçi nde sahibi olduğumuz otel işletmemiz için 'gece' çalışacak az yada iyi derecede ingilizce bilen bay ön büro ( resepsiyon) personeli alınacaktır. Müracaatlar bir adet cv ile şahsen yapılacaktır. Telefonla bilgi verilmemektedir.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Elfa Elektronik Güvenlik Sistemleri - Çanakkale

Güngören Haznedar’da bulunan Elektronik Bilişim Güvenlik Sistemleri üzerinde çalışan firmamız için Bayan Sekreter aranmaktadır.

4 ay önce

Kurumsal Saha Satış Sorumlusu

A Plus Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Türk Telekom aktif satış kanalında faaliyet gösteren A plus turktelekom bünyesinde Türk Telekom ürünlerinin hedef bazlı saha satışı ve sonrası hizmetlerinin İstanbul Anadolu yakasında geliştirilmesinden sorumlu olacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Desa Temsilcilik Müşavirlik Mühendislik Ltd Şti - Çanakkale

Ankara- Gop ofisimizde çalışmak üzere aşağıdaki nitelikleri sağlayabilecek, Bay - Bayan Satış Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Not : Demiryolu sektöründe çalışmış olması tercih nedeni olacaktır.Çalışma saatlerimiz : Hafta içi 5 gün 09.00 - 18.00

3 ay önce

Ofis Elemanı

Kanca Inşaat - Çanakkale

İnşaat Firmamızda Çalışmak Üzere; Arapça Farsça İngilizce (özellikle Farsça ) bilen ofis elemanı arıyoruz. İletişim kurduğunuz da diğer ayrıntıları konuşabiliriz..

3 ay önce

Yemek Elemanı

Ergun Müşavirllik - Çanakkale

Maltepe Zümrütevler Mahallesinde Zümrüt Sitesinde bulunan Muhasebe büromuzda 4 kişilik öğlen yemeği hazırlayabilecek ve servis edebilecek eleman arıyoruz. Çalışma saatleri sabah 9 öğlen 12 arasıdır.

3 ay önce

Operasyon Elemanı

Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat ve Dış Tic Ltd Şti - Çanakkale

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren ofisimizde Karayolu operasyon elemanı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun tecrübeli Operasyon Elemanı arıyoruz. İşin Tanımı:Karayolunda operasyonel süreçleri yürütmek,Müşteri siparişlerini takip etmek,Satış/Pazarlama ekibinden gelen fırsatların CRM sistemine girişinin ve bilgilerin güncellenmesi konusunda aktif görev almak,Günlük raporların sisteme girişlerinin eksiksiz ve doğru olarak düzenlendiğinin kontrolünü yapmak.

1 ay önce

Teknik eleman

Siberna group - Çanakkale

Elektronik güvenlik sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamızda çalışacak teknik eleman aranıyor. Yer : Antalya / Muratpaşa

3 ay önce

Gümrük İşletme Meslek Elemanı

Ddp Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Çanakkale

İthalat ve İhracat departmanımız da görevlendirilmek üzere Gümrük İşletme Meslek Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Çanakkale Geneli Sektörler