Çanakkale Fuar / Organizasyon İş İlanları - Pro Kariyer

Çanakkale Fuar / Organizasyon İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Vip Finansal Danışmanlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Çanakkale

Vip finans LTD bünyesinde deneyimli güler yüzlü Yönetici Asistanı alınacaktır.

3 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Medu Sağlık ve Öğretim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Çanakkale

Ataşehirde bulunan firmamıza İngilizce ve ya Arapça bilenSatış Pazarlama elemanı arayışımız vardır.Yurtdışındaki müşterilerle görüşecek, anlaşmalı olduğumuz hastanelerle doktorlarla ilgili onlara bilgi verecek ve satış yapacaktır.Asgari maaş+prim+sgk

7 ay önce

Eğitim Danışmanı

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Çanakkale

Ascon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanı aramaktayız.CAD programları ile tasarım yapabilen ve bunun yanı sıra karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilen,Globalde kullanılan CAD programlarını takip ederek, sektörden gelen taleplere çözüm üreten, teorik alt yapısı kuvvetli,Kurumsal kimliğe uyum sağlayabilecek, genç ve dinamik kadromuza dahil olarak,Kaliteli hizmet anlayışımızı katkı sağlayacak, müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinen çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

9 ay önce

Ofis Asistanı

Burada Yapı Gayrimenkul A.Ş. - Çanakkale

Gayrimenkul Ofisimizde Telefonlara bakıp ,ilanları giriş yapıp güncelleyebilecek ve epostaları takip edebilecek Kadın Ofis Asistanı Arıyoruz.

8 ay önce

Teknik Eleman

Nens İnşaat Turizm Otelcilik Oto Kiralama San ve Tic A.Ş - Çanakkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman aramaktayız.Konaklama+Yemek+Sgk

2 ay önce

Sorumlu Müdür

Özel Sıcak Yuvam Bakım Merkezi Tic Ltd Şti - Çanakkale

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sorumlu Müdür alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mavi Okyanus İnşaat İç ve Dış Tic Ltd Şti - Çanakkale

Perpa ticaret merkezinde çalışacak E-Arşiv E Fatura kesimiMakbuz kesimi Çek takibi yapabilecek ofis elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Çanakkale

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere özellikle Micro programını çok iyi bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. ve internet e ticaret konularına uzak olmayan ön muhasebe elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Prs Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Çanakkale

Sigorta acentesinde çalışacak Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranmaktadır.

9 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Mutaş Mutfak Isıtma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Çanakkale

Çubukta yer alan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Torna Tezgah İşçisi olarak çalışacak personel arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Temizlik Personeli

Mavi Pak Temizlik - Çanakkale

Mavi Pak temizlik şirketimizde çalışacak Temizlik Elemanı aranmaktadır.Ev temizliği, iş yeri temizliği ve apartman temizliği yapılacak.

3 hafta önce

CFO

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Çanakkale

Directly responsible for the month end close for the business, quarterly reporting and the preparation of the annual financial statements;Preparation of the monthly management reporting, including P&L, Balance Sheet and forecasts as well as weekly internal reporting requirements;Preparation of Annual Budgets and be a part of setting the business strategy, in consultation with General Manager;Demonstrate a solid understanding of the months result and future strategy of the business;Liaise with Department Heads as to cost effective measures to enhance their departments profitability;Manage all tax and associated legal requirements for the business including the preparation of all tax documentation;Play a leading financial role in the implementation of merger and acquisition opportunities as they arise.

8 ay önce

Güzellik Uzmanı

İda İstanbul Mağazacılık ve Proje Hiz A.Ş. - Çanakkale

Golden Rose mağazamızda çalışacak Güzellik Uzmanı arkadaşlar arıyoruz.

7 ay önce

Elektrik Ustası

Çetinkaya Bilgisayar - Çanakkale

Aktif çalışabilecek Elektrik Ustası aranmaktadır.

8 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Med Yapı - Çanakkale

A perfect and fluent female English-speaking teacher is required. Her responsibilities,capabilities and profession are detailed as following:

3 ay önce

Satış Danışmanı

Cansu İletişim - Çanakkale

TURKCELL İLETİŞİM merkezlerimizde görevlendirilmek üzere, İletişim Danışmanları ve adayları aramaktayız. İletişim Danışmanları, Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü kurarak;Ürün ve hizmetlerin tanıtımından ve müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumludur.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunar ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunur (teknik konular, kampanya, ürün v.b).Mağaza Müdürü tarafından verilen satış hedeflerinin gerçekleşmesini ve satışların artırılmasını sağlar.Mağaza çalışma düzenine ve prosedürlerine uygun hareket eder.

3 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Çanakkale

Yurt dışından gelen hastalara diş hizmeti verdiğimiz kliniğimiz için; Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız. İş Detayları;:E mail ve WhatsApp üzerinden yurt dışı görüşmelerini yürütmek. Seyahat engeli yok ise, yurt dışında yapıyor olduğumuz organizasyonlara katılarak orada hastalarla iletişim kurmak.

2 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Öz İş Makina ve Dişli San Tic Ltd Şti - Çanakkale

Farklı sektörlere proje bazlı imalat yaptığımız işlerin ara ve final kalite kontrollerini yapıp ve raporlayacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

2 ay önce

Acil Site Bayan Muhasebe Halkla İlişkiler Sorumlusu ( Ataşehir-Kadıköy )

VİZYON VİP - Çanakkale

Ataşehir, batıataşehir barbaros mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 14:00 çalışma pazar günü izin, 3500tl maaş + agi ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Enaz 1 Yıl Muhasebe departman bölümünde çalışmış ve site/rezidans muhasebe konusunda tecrübeli olması zorunludur Ataşehir Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Site yönetim programlarını kullanmış/bilmesi zorunludur Ticaret Lisesi Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

3 ay önce

Çanakkale Geneli Sektörler