Çaldıran İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çaldıran İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Metropol Temizlik Hizmetleri - Çaldıran

Başakşehirde Bulunan Halı Yıkama Firmasına Telefonlara Bakabilecek Sekreter Arıyoruz.Cumartesi Çalışma Var MAAŞ- SGK -YOL -YEMEK

4 ay önce

Döküm Elemanı

Pemax Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Çaldıran

Döküm kalıbından anlayan anlayan eleman alınacaktır.

1 ay önce

Şef Garson

Kızılkaya Restaurant ve Tic Ltd Şti - Çaldıran

Bölgesinde güçlü lezzetin adresi Kızılkaya Lezzet Grubunun İstanbul-Ankara Otoyolu Körfez mevkii TEM-76 dinlenme tesislerinde bulunan restoranında görevlendirilmek üzere; Şef Garson aramaktayız.

8 ay önce

Muhasebe Personeli

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti - Çaldıran

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı muhasebe ve finans konularında deneyimli Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.Hafta İçi 08:30 - 18:00Cumartesi 09:00 - 13:30*Fotoğrafsız Cv ler dikkate alınmayacaktır.

7 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Çukurova Erten Otel - Çaldıran

Otelimize Elektra kullanmayı bilen tecrübeli Resepsiyonist arıyoruz.

11 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Coi Organizasyon Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Çaldıran

WATERLOVE ailesi olarak evsel su arıtma ürünleri satışı ve servisi yapan bir firmayız.Satış temsilciliği konusunda çalışacak iş arkadaşları aramaktayız...2500 TL Maaş + Yol + Ssk + Prim

6 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Çaldıran

Şirketimizde çalışmak üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktayız.• Ortopedi ürünlerinin imalatını yapan firmamıza dış ticaret müşteri temsilcisi aramaktayız.• İleri seviyede İngilizce konuşma ve yazmaya hakim,• Yurt dışı müşterilerimizle gerekli yazışmaları yapabilecek,• İş takibi yapabilen,

9 ay önce

Matematik Öğretmeni

Mektephane Özel Eğitim Tic Ltd Şti - Çaldıran

Matematik Öğretmeni adaylarının başvurularını bekliyoruz.

11 ay önce

Muhasebe Elemanı

Lord Reklam San A.Ş. - Çaldıran

İstanbul Avrupa Yakası Giyimkent – Esenler’de bulunan firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı arıyoruz.İş TanımıGünlük muhasebe ve finans işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi,Beyannamelerin muhasebe ofisimizle birlikte hazırlanmasına destek verilmesi,Banka işlemlerinin takibi ve muhasebe kayıtlarının yapılması,Cari hesap takibi ve mutabakatlarının yapılması,Haftalık ödeme planlarının hazırlanması,Aylık ve yıllık nakit planlarının hazırlanması, planlanan nakit akışının uygulanması, muhasebeye işlenmesi ve raporlanması,Ücret bordrolarının hazırlanması ve SGK işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Alış ve satış faturalarının programa işlenmesi.

4 ay önce

Pazarlama Yöneticisi

Birof Danışmanlık - Çaldıran

BİROF DANIŞMANLIK Ankara ofisinde görevlendirilmek üzere Pazarlama Yöneticisi aranmaktadır. İş Tanımı;Kurumsal temsiliyet yürütmek,Müşteri ilişkileri yönetimi sağlamak,Kurumsal kimlik ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik projeler geliştirmek,Marka stratejisi ve pazarlama planlarını hazırlamak ve uygulamak,Müşteri ilişkileri ve araştırma konularıyla ilgili faaliyetleri geliştirmek,Hizmetlere yönelik aylık ve yıllık pazarlama iletişim (Sosyal Medya) brieflerini hazırlamak, uygulamak ve raporlamak,Şirket ürün stratejileri ve yol haritasına paralel çalışmaları yürütmek,Reklam ve Sosyal medya kampanyaları planlamak ve yönetmek,Pazarlama faaliyetlerinin hedef gerçekleştirme oranlarını takip etmek,Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek ve aylık bazda raporlamak.

3 ay önce

Tekstil Makineci

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti. - Çaldıran

Bursa Yıldırım Vatan Mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza deneyimli, overlok bilen Düz Makineci çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Nur Style (Mejrem Hasanagic) - Çaldıran

nur style altın ve gümüş temizleme ürünlerinde 35 yılı aşkın varlığın vermiş olduğu gururla yoluna devam etmektedir firmamız bir çok dünya ülkesinde varlığını sürdürmüş ve son olarak türkiye;de bir ilk olarak altın ve gümüş temizleme ürünlerini üretip satışını gerçekleştirmektedir ürünlerimizi hedef kitlelerine satışını ve pazarlamasını gerçekleştirecek satış alanında deneyimli ,prezentabıl,anatilik düşünebilen ,strateji belirleme konusunda deneyimli nur style firmasına satış konusunda katkı sağlayacak bay,bayan satış temsilcisi aramaktayız

8 ay önce

Pazarlama Uzmanı

222 Promosyon - Çaldıran

Promosyon sektöründe büyümekte olan şirketimizde çalışacak Pazarlama Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

1 gün önce

Pazarlamacı

Altaş Yemek - Çaldıran

Catering firmasında çalışacak, müşteri portföyümüzü arttıracak Pazarlamacı ekip arkadaşı arıyoruz.Maaş + komisyon şeklinde olacaktır.

7 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Marmara Palece Hotel - Çaldıran

Hotelimizin resepsiyon departmanında çalışacak kadın Resepsiyonist aramaktayız.

7 ay önce

Teknik Eleman

Teknoamaker Bilişim ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Çaldıran

Tekirdağ Çorlu ’da 3B yazıcı üretim ve Robotik Atölye kurulum işlerinde çalışacak genel Teknik Eleman aranmaktadır.

7 ay önce

Rezidans Bay Özel Güvenlik / Maltepe Kadıköy Erenköy

VİZYON VİP - Çaldıran

Erenköy, Ethemefendi Cd site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2400 TL maaş+agi+350 TL ticket yemek kartı ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

11 ay önce

Mobilya Montaj Ustası

Onur Dayanıklı Tüketim Malları San ve Tic Ltd Şti - Çaldıran

Firmamıza şoförlüğü olan tecrübeli Mobilya Montaj Ustası alınacaktır.

11 ay önce

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı

Electropazar Bilgisayar - Çaldıran

Firmamızın Teknik Servis ekibinde, akıllı telefon, televizyon, notebook ve benzer cihazların tamirinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Zümrüt Gelinlik ve Moda - Çaldıran

Gelinlik ticareti ile iştigal eden firmamıza ait merkez ve şubelerimizde istihdam edilmek üzere tecrübeli veya ilgili bölümlerden üniversite mezunu yetiştirilmek üzere kadın Pazarlama Sorumlusu takım arkadaşı aramaktayız. Maaş ve diğer haklar yüz yüze görüşülecektir. Mülakat için randevu verilecektir.

9 ay önce

Van Geneli Sektörler