Büyükorhan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Büyükorhan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tele-Satış Elemanı

Onar İletişim - Büyükorhan

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirmek. Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

1 ay önce

Cnc Torna Operatörü

Set Cnc Otomat Talaşlı İmalat Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamızın üretim biriminde görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 hafta önce

Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim

İlkbahar Özel Eğitim Rehabilitasyon Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni-Özel Eğitim ihtiyacımız vardır.

1 hafta önce

Diyetisyen

Ses Psikolojik Danışmanlık - Büyükorhan

Ispartada ve İstanbulda bulunan ofisimizde birlikte çalışmak üzere Diyetisyen aranmaktadır. İlana başvuracak kişilerin, ilan için başvurdukları ilde ikamet etmesi gerekmektedir. Isparta ilanı için; Isparta dışında ikamet edenlerin başvurmaması rica olunur.

3 ay önce

Satış Mühendisi

Logictechnic Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.Bölgemizdeki fabrikalara müşteri ziyaretleri düzenleme , Gerekli tanıtımları yapmak .proje takibi yapmak, Ziyaret edilen müşteri taleplerine uygun çözümler sunmak, Tekliflendirme yapma ve satış sürecini takip etme.

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Politeknoloji Elektronik Dan San ve Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Şirketimizde çalışacak Elektrik Elektronik Teknisyeni aramaktayız.İŞ TANIMI:Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek,Elektronik devrelerin ve cihazların montaj ve testlerinin yapılması, sahada montaj ve servisinin yapılması sağlamak,Havya ve montaj ekipmanlarını kullanmak,Çalışmalar esnasında kullanılan hammaddeleri ve sarf malzemelerini takip etmek, eksik olan malzemeleri belirlemek.

1 ay önce

Sekreter

Basan Avukatlık Ortaklığı - Büyükorhan

Ankara Arjantin caddesindeki ofisimizde hafta içi 8:45-19:15 saatleri arasında, asgari ücret ile; büronun düzeni, idari ve dosyalama işlemleri ile ilgilenip, katip ve avukat arkadaşımıza yardımcı olacak, iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, uzun süreli ÇALIŞMA İSTEKLİ VE AZİMLİ Sekreter aramaktayız.Not: Çankaya/Arjantin caddesine ulaşım sorunu olanlar lütfen başvuru yapmasın.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Thousand Nights Turizm Tic A.Ş. - Büyükorhan

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere Satış Temsilcileri aranmaktadır.Detaylar başvurudan sonra yüz yüze konuşulacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dkc Isı Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Isıtma ve Soğutma konusunda hizmet veren şirketimize, Ön Muhasebe ve Planlama konularında tecrübeli Kadın Muhasebe Sorumlusu Takım arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Büyükorhan

İletişim ajansına medya iletişimden sorumlu, içerik konusunda yaratıcı, sosyal medya içerikleri hazırlayıp hesapları yönetebilecek, backlink, tanıtım yazıları yazabilecek, dinamik, verimli, ekip çalışmasına uygun bir arkadaş arıyoruz.

3 ay önce

Bellboy

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Büyükorhan

İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika uzaklıkta bulunan 4 yıldızlı otelimizde misafirlerin otelimize geliş ve ayrılışlarında bagajlarının taşınması ve araçlarının otoparka getirilip götürme hizmetlerini yapabilecek, otelin aracı ile otel ile havalimanı arasında aracımızla transfer hizmetini yapabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Trakya Pazarı - Büyükorhan

Market ve EDT kanalında satılan distribütörü olduğumuz ve üretimini yaptığımız gıda ürünlerinin (cafe bar grubu, şurup, püre, kahve türevleri, bal, çay, donuk ürünler, soslar vb) ürünlerimiz için Satış ve Pazarlamacı çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Royalde Home Gardinen Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Tekstil firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aramaktayız.Not: Servisimiz yoktur.

3 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Ic Yazılım Donanım Danışmanlık - Büyükorhan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Mühendis aramaktayız.Projenin boyutu ve kapsamına bağlı olarak bir projeyi başından sonuna kadar götürebilecek kapasiteye sahip olmak,Teknik tasarımı ve dökümantasyonu yapılan yazılımların geliştrilmesini sağlamak,Geliştirilen yazılımların yazılım geliştirme içi ön testlerin (birim ve entegrasyon testleri) yapılmasını sağlamak,Yapılan testler sonucu çıkan hata ve değişikliklerin giderilmesini sağlamak,Belirlenen standartlarda teknik dökümantasyon oluşturmak,Belli aşamalarda analiz için yazılım ekibi ile ortak çalışma yapmak,Uygunsuzluk durumlarında gerekli düzeltici faaliyetleri başlatmak veya başlatılamsını sağlayarak sonucunu takip edebilmek.Son kullanıcı eğitim ve desteğinde bulunmak.

2 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel Yaşam Özel Eğitim Rehabilitasyon Hiz Tic ve San Ltd Şti - Büyükorhan

İlgili lisans programlarından mezun, Özel Eğitim, Zihinsel Engelliler Öğretmenliği, Uzman Öğretici Sertifikası olan Sınıf Öğretmenliği veya Okul Öncesi Öğretmeliği bölümleri mezun çalışma arkadaşları aramaktayız

1 ay önce

Oto yıkama elamanı

SBR oto kuaför - Büyükorhan

Daha önce oto yıkamada çalışmış işi iyi bilen tecrübeli Titiz ve sorumluluk sahibi personel alınacaktır Lütfen yorum ve msj yazmayın detaylar için arayın 0546 6161 931 Kaan Çukurçayır Boztepe dolmuş durağı karşısı SBR oto kuaför

2 ay önce

Psikolog

Özel İzmirim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Büyükorhan

Çiğli aydınlık evlerde bulunan kurumumuza Psikolog aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış Uzmanı

İsmail Can Karadağ Reklamcılık - Büyükorhan

Uzaktan eğitim sektöründe çağrı merkezinde çalışacak, satış ve iletişim becerileri gelişmiş, Satış Uzmanı alınacaktır.

2 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Ceviz Bilişim - Büyükorhan

Ajansımıza Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Ajansımızın portföyündeki müşterilerin sosyal medya hesaplarının takip edilmesi,İçerik ve sosyal medya stratejilerinin belirlenip geliştirilerek sosyal mecralarda öne çıkarma işlemi.

2 ay önce

İhracat Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli İhracat Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Büyükorhan İşkur İş ilanları

Büyükorhan iş ilanları Artan iş sorunları ve işsizlik problemleri ile daha da kolay bir formatta sunulan tüm zamanların en kolay iş bulma uğraşları içerisinde size özel ve size yönelik olarak sistem üzerinden artık Büyükorhan bölgesinde ikamet edenlere ya da yaşayanlar için iş fırsatları içerisindesiniz. Buna ek olarak siz de meslek sahibi iseniz ve bir iş konusunda deneyim sahibi iseniz iş çeşitliliklerinde de size büyük iş olanakları anlamında destek ve kazanımlar elde edersiniz. Buna yönelik olarak da günümüz insanları adına net ortamında her türlü Şantiye iş ilanları sahalarında çalışma kapsamında yer alarak size yönelik büyük iş şansı mevcut. Sistemi düzenli olarak takip ederek sizlere sunacağımı gerekli ve ön görülen iş ilanı hakkındaki raporlar ve detaylı bilgiler için de anında sistemden güncel olarak desek alabilirsiniz.
Büyükorhan Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Aktaş, Armutçuk, Balaban, Bayındır, Burunca, Cumhuriyet, Çakıryenice, Çeribaşı, Danacılar, Danaçalı, Demirler, Derecik, Durhasan, Düğüncüler, Elekçalı, Ericek, Gedikler, Geynik, Hacıahmetler, Hacılar, Hemşeriler, Hocahasan, İsmetiye, Karaağız, Karaçukur, Karalar, Kayapa, Kınık, Kuşlar, Mazlumlar, Orhan, Osmanlar, Örencik, Özlüce, Perçin, Pınarköy, Pirebeyler, Sarnıç, Tekerler, Veletler, Yenice, Zaferiye
Büyükorhan İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Büyükorhan İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler