Büyükorhan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Büyükorhan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nova Neva Teknoloji - Büyükorhan

Müşteri Temsilcisi Firmamız bünyesinde ,Sektörün öncü firmaları adına evden telefon yoluyla tanıtım, anket ya da satış yapacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri alımı gerçekleştirilecektir.Evden çalışma gerçekleştirecek Satış zorunluluğu bulunmamaktadır.Sabırlı çalışabilecek personel adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. Türkiye Geneli HOME OFFİCE çalışacak personel alımları gerçekleştirilecektir. Çalışmamız için, evinizde bilgisayar ve internet olması gerekmektedir.

6 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ahmet Yaman - Büyükorhan

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere tecrübeli Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.Çalışma saatleri:Hafta içi:09:30-19:30Cumartesi:09:30-16:30

1 yıl önce

Anne baba yaşlı Hasta bakım hizmetleri

ÖZKURT GRUP TEMİZLİK ORGANİZASYON HASTA BAKIM HİZMETLERİ - Büyükorhan

Firmamız bünyesinde Türkiye genelinde çalıştırılmak üzere sertifikalı sertifikasız eğitimli yatışıhasta bakım personeli ihtiyaç duyulmaktadır (firmamıza bağlı olarak sözleşmeli bağlı olarak evlerde ve özel hastanelerde görev alacaktır)

11 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Aslan Bayrak İç ve Dış Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Burger Cafe için Garson Alınacaktır

1 yıl önce

Kasap

Altun Et - Büyükorhan

Çalışma ekibiyle koordineli olarak çalışabilecek ekip arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Büyükorhan

* Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması* Öğrenci takibi yapılması* Kayıttan sonra öğrencinin sürecini yönetmek* Yurtdışı Eğitim vize süreçlerini yönetmek* Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak

1 yıl önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Bahçeden İste Tarım Gıda Ltd Şti - Büyükorhan

Şirketimiz muhtelif meyvelerin paketlenerek zincir marketlere satışını yapmaktadır. İstanbul merkezli bir firmayız. Aydın ve Gaziantep illerinde dönemsel yürüttüğümüz proje faaliyetlerinde ön hazırlık amaçlı çalışan işçilerin takip sorumluluğunu alabilecek kadın personel aramaktayız.

1 yıl önce

Üretim Sorumlusu

A-Sil Kablo San ve Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Üretim Sorumlusu aranmaktadır.Üretime ait operasyonların iş akış planı çerçevesinde tamamlanması,Üretimin planlanan doğrultuda sürdürülmesi ve ilgili kontrollerin sağlanması,Üretimde yer alan makina parkurunun sorunlarının giderilmesi,Kendisine bağlı personelin iş programının yapılması,Yöneticilerine ilgili raporlamaların yapılması,Ürünlerin ve hammaddelerin stok takibinin yapılması,Üretim verimliliğini sürekli iyileştirecek testleri yapmak.

4 ay önce

Kaynakçı

Vertisa Çevre Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Büyükorhan

ANKARA Kahraman Kazan ve Ostim de bulunan fabrikalarımızda istihdam edilmek üzere Kaynakçı alınacaktır.

11 ay önce

Acil bay site özel güvenlik /3005+agi/ bağcılar-güneşli

vizyonvip - Büyükorhan

ÇALIŞMA YERİ: BAĞCILAR-GÜNEŞLİ, BAĞCILAR MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 22 - 40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 3005TL MAAŞ + AGİ PROJEMİZ: HİLTON GARDEN OTEL BÖLGESİNE YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

6 ay önce

Hemşire

Hacertepe Sağlık Hiz Eml San Tic Ltd Şti - Büyükorhan

ANKARA Çankaya Mustafa Kemal Mahallesinde bulunan Özel Medisante Polikliniği bünyesinde hemşire olarak görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

10 ay önce

Sigorta Teknik Personel

Yüzdeyüz Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Büyükorhan

Firmamıza Sigorta Teknik Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Sys Concept Plastik San Dış Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Deneyimli Marangoz Ustası alınacaktır.

5 ay önce

Uluslararası Satış Elemanı

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Büyükorhan

Saç ekimi alanında Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce bilen Satış Temsilcileri aramaktayız.Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşup/yazamayan ya da daha önceden dijital satış deneyimi olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

1 yıl önce

Acil bay site özel güvenlik / pendik selçuklu cd

vizyonvip - Büyükorhan

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, ÇAMLIK MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR YAZISI ALAN GÜVENLİK OLCAK ENAZ 1 YIL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERİNDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN SOSYAL HAKLAR: TELEFONDA BİLGİ VERİLCEKTİR PROJEMİZ: SELÇUKLU CADDESİNE YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ YASİN BEYİN TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI İRTİBAT: 05051825070

6 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Arma Grup Turizm Acentesi - Büyükorhan

Arma grup olarak Türkiye çapında faliyeti gösteren bir firmayız inşaat turizm ve Alternatif sağlık sektöründe faaliyet gösteriyoruz Kahramanmaraş döngele de bulunan Otelimizin Tanıtımını ve satışını yapıyoruz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Mergen Kalite Kontrol Hizmetleri Ltd Şti - Büyükorhan

Eryaman da bulunan firmamızda ofisimizin temizliği, gelen misafirlerimize çay servisi ve 4-5 kişilik öğlen yemeği yapacak Etimesgut ve Sincan civarında oturan Mutfak Elemanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Hırdavat Mutfak - Büyükorhan

Şirketimize Muhasebe bilen Bayan Eleman arıyoruz.Muhasebeci olmayanlar lütfen başvurmasın.

8 ay önce

Matematik Öğretmeni

Onbir Eğitim Kurumları - Büyükorhan

Onbir Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere üniversitelerin Matematik ya da Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun tecrübeli / tecrübesiz çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Barista

En Ala Cafe Bıstro - Büyükorhan

Barista aramaktadır.

1 yıl önce

Büyükorhan İşkur İş ilanları

Büyükorhan iş ilanları Artan iş sorunları ve işsizlik problemleri ile daha da kolay bir formatta sunulan tüm zamanların en kolay iş bulma uğraşları içerisinde size özel ve size yönelik olarak sistem üzerinden artık Büyükorhan bölgesinde ikamet edenlere ya da yaşayanlar için iş fırsatları içerisindesiniz. Buna ek olarak siz de meslek sahibi iseniz ve bir iş konusunda deneyim sahibi iseniz iş çeşitliliklerinde de size büyük iş olanakları anlamında destek ve kazanımlar elde edersiniz. Buna yönelik olarak da günümüz insanları adına net ortamında her türlü Şantiye iş ilanları sahalarında çalışma kapsamında yer alarak size yönelik büyük iş şansı mevcut. Sistemi düzenli olarak takip ederek sizlere sunacağımı gerekli ve ön görülen iş ilanı hakkındaki raporlar ve detaylı bilgiler için de anında sistemden güncel olarak desek alabilirsiniz.
Büyükorhan Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Aktaş, Armutçuk, Balaban, Bayındır, Burunca, Cumhuriyet, Çakıryenice, Çeribaşı, Danacılar, Danaçalı, Demirler, Derecik, Durhasan, Düğüncüler, Elekçalı, Ericek, Gedikler, Geynik, Hacıahmetler, Hacılar, Hemşeriler, Hocahasan, İsmetiye, Karaağız, Karaçukur, Karalar, Kayapa, Kınık, Kuşlar, Mazlumlar, Orhan, Osmanlar, Örencik, Özlüce, Perçin, Pınarköy, Pirebeyler, Sarnıç, Tekerler, Veletler, Yenice, Zaferiye
Büyükorhan İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Büyükorhan İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler