Bursa İş İlanları, Bursa'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Bursa İş İlanları


Bulaşıkçı

3K1B Tatlıcılık - Bursa

Firmamızda çalışabilecek Bulaşıkçı aramaktayız.Çalışma saatleri : 11:00-21:00

1 gün önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

3M Statik Yapı Denetim Ltd Şti - Bursa

Yapı denetim firmamız için, Proje ve Uygulama Denetçi belgesine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Maaşlar düzgün bir şekilde ödenecektir.

2 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Bursa

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

4 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Bursa

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.İstanbul-Ataşehir Merkezimiz için; Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

4 gün önce

Tercüman (İngilizce)

Sga Uluslararası Danışmanlık Ltd Şti - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tercüman aramaktayız.

4 gün önce

İşyeri Hekimi

Nilüfer İş Sağlığı Güvenliği Hiz ve Osgb San ve Tic Ltd Şti - Bursa

2012 yılından beri faaliyet gösteren OSGBmiz bünyesinde hizmet verdiğimiz işyerlerinde işyeri hekimi olarak çalışacak hekim arayışımız vardır.

6 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Noveneva İletişim Hizmetleri - Bursa

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Evden çalışma gerçekleştirecek, satış zorunluluğu bulunmamaktadır.Esnek çalışma saatleri Maaş + Prim + SSK Aylık ve haftalık maaş ödemeleri

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Guide - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.Gelirinizden memnun değil misiniz? Adil olmayan terfiler ve ücretlerden bunaldınız mı? Yahut 2020 yılında pandeminin de etkisiyle hayal kırıklığı yaşayan ve dahası sermaye kaybına uğrayan farklı sektörlerdeki işletme sahiplerinden biri misiniz? O halde Gayrimenkul sektörüyle ve RE/MAX ile tanışın...Bugünün ve geleceğin mesleği Gayrimenkul Danışmanlığına sektörün Dünyada ve Türkiye’de 1 numarası RE/MAX markası ile Guide ofisinde adımınızı atın.Gayrimenkul Danışmanlığı nedir ? Ne değildir ?Gayrimenkul Danışmanlığı maaşlı bir iş olmayıp, gelir paylaşımı esasına dayalı, kendi performansınızla orantılı yüksek gelir elde edebileceğiniz bir meslektir. Bu nedenle sabit maaş beklentisi olan, düzenli maaş geliri olmadan hayatlarını ikame etmekte sorunlar yaşayabilecek adaylar için uygun bir meslek değildir. RE/MAX Guide Ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olmak size neler sunar ?Tüm Dünyada olduğu gibi Türkiye‘de de en fazla Gayrimenkul satan ve pazarın lideri olmasının yanı sıra marka bilinirliği açısından da sektörde açık ara 1. Sırada yer alan bir markayla yola çıkmanın ayrıcalığı, avantajları ve gücü. Başlangıçtan itibaren Danışmanlarının performans ve verimlerini çok hızlı biçimde gelişmesine; böylelikle (öncesinde sektörel bir deyimi olmasa bile) ilk işlem sürelerinin de kısalmasına yardımcı olan REMAX ‘in genel ve Ofis içi Eğitimleri. Periyodik eğitimlerle iş kabiliyetini geliştirme,Ulusal ve uluslararası kongreler vasıtasıyla sektörün en başarılı ve önde gelen isimlerinden know-how ile bilgi desteği ve yetkinliği geliştirme.Gayrimenkul danışmanlığında ofis içi, ulusal ve uluslararası network kapsamında çağdaş ve ileri düzey teknolojik ortam,Uluslararası pazarda olma fırsatı,Motivasyon ve ödüllendirme, Takım ruhu ve yardımlaşma,Pazarlama ve Teknoloji desteği,·Saygınlık ve profesyonellik,Yüksek motivasyon sağlayan huzurlu, prestijli ofis ortamı. Dünyada 100 ülkede 7900 ofis ve yaklaşık 125.000 danışmanla ortak çalışma imkanı,Danışmanlık mesleğinde RE/MAX markası ile birlikte kendi isminizi de sektörde bilinen bir marka haline getirme imkanı,Marka çatısı altında, ülkemizin pek çok noktasındaki REMAX ofisleri ve buralarda faaliyet gösteren 4000 ’i aşkın GD ile, kurumsal bir sistem içinde (Refferal) işbirliği kanalıyla kilometrelerce uzak bir bölgedeki mülkün aracılık hizmeti gelirinin / belirlenen kurallar içinde / paydaşı olabilmek.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Güzeldağ Kuyumculuk - Bursa

Mağazamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

3 hafta önce

Bakım Teknisyeni

Gürgenli Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Çalıda bulunan fabrika elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Medyavadisi Reklam Pazarlama Tic Ltd Şti - Bursa

2010 yılından bugüne; mevcut müşteri ve markalarının pazarlama ve iletişim ihtiyaçları doğrultusunda çizgi altı ve üstü işlerde; strateji belirleme, içerik üretme, tasarım ve uygulamada alanında uzman bir ekiple Bursa merkez olmak üzere ulusal pek çok markaya 360 derece hizmet veren bir ajans haline gelmiştir.Marka yönetimi ve danışmanlığı hizmetleriyle; müşterilerinin markalarını doğru strateji ve uygulanabilir projelerle geleceğe taşımaktadır. Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

3 hafta önce

Montaj Elemanı

Gürgenli Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Makina fabrikasına Montaj Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Bursa

Giyim firmamızın çekimlerinde yer almak üzere Fotomodel alınacaktır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Güzeldağ Kuyumculuk - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Prova Mankeni

Samancı Grup Tekstil Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Şirketimiz bünyesinde yeni oluşmakta olan markamız için tam zamanlı prova mankeni aramaktayız.

3 hafta önce

Paket Servis Elemanı

Burger Make Gıda A.Ş. - Bursa

Optimum AVM Burger Make olarak standart üstünü kalitesiyle hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş bir firma olarak kendini geliştirmeye adamış güler yüzlü dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Meki Teknik - Murat Ekinci - Bursa

Fonuc bilen cnc torna ustası ve operatör aranıyor

3 hafta önce

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı

Atabey Bilgi Bilişim Tek Tic Ltd Şti - Bursa

Veri kurtarma elektronik kart tamiri ve harddisk tamirinden anlayan personel alınacaktır.Yemek+Sgk+Dolgun Maaş

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

RSS Rekor Isı ve Metal Ürün San Tic A.Ş. - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Tekstil Makineci

Payi Dizayn - Bursa

Ümraniyedeki tekstil firmamıza; Dikimde usta Bay bayan elemanlar alınacaktır.

1 ay önce

Kesimci (Konfeksiyon)

Payi Dizayn - Bursa

Ümraniyedeki tekstil firmamıza; Bay bayan elemanlar alınacaktır.

1 ay önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Gr World Makina İthalat İhracat Ltd Şti - Bursa

Nilüfer bölgesinde faaliyet gösteren firmamız bünyesinde Cnc Torna Makinesinde çalıştırılmak üzere; Cnc Torna Operatörü aranmaktadır.

2 ay önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

Düzce Harun YapI Denetim Ltd Şti - Bursa

Proje ve uygulama denetçisi mimar ve inşaat mühendisi arayışımız mevcuttur (Maaşlar önden ve düzenli şekilde verilecektir)

2 ay önce

Mesul Müdür

Valmed Ecza Deposu San ve Tic A.Ş. - Bursa

Ecza depomuzda görevlendirilmek üzer Mesul Müdür aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Tek Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Uzmanı adaylar arıyoruz.

2 ay önce

Elektrik Tesisatçısı

Sigma Ges Enerji Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Elektrik tesisat işlerinde çalışacak Elektrik Tesisatçısı aranmaktadır.

2 ay önce

Üretim Elemanı

Resco Otomobil Parçaları ve Endüstri Tic Ltd Şti - Bursa

Otomotiv sektöründe başta ağır vasıta olmak üzere amortisör üretiminde faaliyet gösteren,Bursa Hasanağa Sanayi Bölgesinde kurulu firmamız Resco Otomotiv’ de üretim bölümünde aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Üretim Elemanı alınacaktır.Çalışma Saatleri : 07:30-17:30 Yılbaşından sonra ikili vardiyaya geçilecek. 07:30-15:30 15:30-23:30Servis Güzergahı :Servis Güzergahı 1: Mimar Sinan Metro İstasyonu,Arabayatağı Metro İstasyonu,Duaçınarı Metro İstasyonu,Sultan Düğün Salonları,Kent Meydanı,Paşaçiftliği,Sırameşeler,Acemler,Nilüfer Metro İstasyonu,Küçük Sanayi Metro İstasyonu,Üniversite,Hasanağa Toki,Hasanağa Organize San.Böl. Servis Güzergahı 2:Kanalboyu Onur Market, Kanalboyu Pırıltı Avm,Kanalboyu Meşeli Camii,Dikkaldırım,Beşevler metro istasyonu,Odunluk,Gümüştepe,Üçevler,Çalı yolu,Hasanğa. Servis Güzergahı 3:Korupark Lambaları, Emek Karakolu, Akpınar Caddesi, Hamitler Merkez Camii, Ata bulvarı,Çalı Yeni mezarlık, Çalı Meydan,Hasanağa.

2 ay önce

Kurye

Duru Tanıtım ve Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Bursa

Türkiye Genelinde personel İstihdamı sağladığımız aktarma merkezlerine Kurye alınacaktır.Maaş: Asgari Ücret + servis +yemek + sgk

2 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Kayı Boyu Tekstil Konfeksiyon Ltd Şti - Bursa

Firmamızın bebetürk departmanına e-ticaret uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

English Inn Yabancı Dil Kursu ve Eğitim Hiz Ltd Şti - Bursa

İş TanımıEnglishInn Yabancı Dil Okulu’nda görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

3 ay önce

Bursa İşkur İş İlanları

Yeşil denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Bursa, iş dünyasının kalbinin attığı adreslerden biri. Sanayi ve tekstil devlerinin birbiriyle yarıştığı Bursa’da işçiye olan ihtiyaç her geçen gün daha da artıyor. Ülkemizin birçok yerinden Bursa iş ilanlarına başvurabilmek adına kente akın edenlerin çoğu, hayalini kurdukları işe Bursa’da kavuşma şansı elde ediyor.
Bursa Açık İş İlanları
Bursa iş ilanları, her eğitim seviyesinden bireyler açısından değer taşımakta. İnşaat işçilerinden tutun da otomotiv mühendislerine kadar çok sayıda işçi adayı, Bursa iş ilanları ile diledikleri işe sahip olabilmekte. İstanbul’a yakın olmanın avantajlarını en iyi şekilde değerlendiren Bursa firmaları, işçi açıklarını Bursa iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden karşılamakta.

Bursa iş ilanları denince akla ilk olarak Oyak Renault, TOFAŞ, Bosch, Borçelik, Sütaş, Özdilek AVM, ve Asil Çelik gibi dev firmaların açtıkları ilanlar geliyor. Bunun yanı sıra gelişmiş ve gelişmekte olan çok sayıda kurum ve şirket de kendi ilanları üzerinden çalışan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Bursa Geneli Sektörler