Bursa İş İlanları, Bursa'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Bursa İş İlanları


Satış Elemanı (Toptan)

Bulvar Seramik Yapı Malz İnş Taah Tur Tic Ltd Şti - Bursa

Bursa il ilçe ve Balıkesir bölgesinde satış yapabilecekYapı malzemeleri satışında en az 5 yıl deneyimliŞehir dışı seyahatler yapabilecekCari risk yönetimi deneyimi olanSektörün zorluklarının üstesinden gelebilecekÇalışma arkadaşları arıyoruz..

14 saat önce

Erkek Terzisi

Servet Terzihanesi San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Panora Beymen mağazası terzi atölyesinde görevlendirilmek üzere hazır giyim tadilatında çalışacak Erkek Terzi aranmaktadır.Maaş+ alınan maaş üzerinden sigorta+ yemek+ kıyafet

3 gün önce

Restaurant Hostesi

Berlin Döner - Bursa

Fast food zinciri restaurantımızda gelen misafirlerimizi karşılama ağırlama ve uğurlama alanında çalışacak diksiyonu düzgün ekip arkadaşı arıyoruz.

3 gün önce

Pazarlama Yöneticisi

Birof Danışmanlık - Bursa

BİROF DANIŞMANLIK Ankara ofisinde görevlendirilmek üzere Pazarlama Yöneticisi aranmaktadır. İş Tanımı;Kurumsal temsiliyet yürütmek,Müşteri ilişkileri yönetimi sağlamak,Kurumsal kimlik ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik projeler geliştirmek,Marka stratejisi ve pazarlama planlarını hazırlamak ve uygulamak,Müşteri ilişkileri ve araştırma konularıyla ilgili faaliyetleri geliştirmek,Hizmetlere yönelik aylık ve yıllık pazarlama iletişim (Sosyal Medya) brieflerini hazırlamak, uygulamak ve raporlamak,Şirket ürün stratejileri ve yol haritasına paralel çalışmaları yürütmek,Reklam ve Sosyal medya kampanyaları planlamak ve yönetmek,Pazarlama faaliyetlerinin hedef gerçekleştirme oranlarını takip etmek,Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek ve aylık bazda raporlamak.

4 gün önce

Laboratuvar Sorumlusu

Oxigen Analiz Labratuvar Hizmetleri Tic Ltd Şti - Bursa

Çevre Laboratuvarımızda görevlendirilmek üzere, sorumlu olduğu analizlerde gelen numunelerin ilgili talimatlara göre hazırlanmasını, yeni kapsamların oluşturulması müşteri istekleri doğrultusunda analiz edilmesini ve kayıtların tutulması sağlayacak takım arkadaşı arıyoruz.

4 gün önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ahmet Yaman - Bursa

Beylikdüzü Beykent bölgesinde tecrübeli Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

4 gün önce

Ziraat Mühendisi

Altınbaşak Toprak Analiz Laboratuvarı - Bursa

Altınbaşak Toprak Analiz Laboratuvarında çalışacak Ziraat Mühendisi alınacaktır.

4 gün önce

Mobilya İmalatçısı/Mobilyacı (Ahşap)

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Bursa

Özkay Yapı olarak başladığımız mobilya üretim atölyesine mobilya üretiminden anlayan Usta veya Çırak alınacaktır.

4 gün önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Mamak Reyyan Anaokulu - Bursa

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Mamak Reyyan Anaokulu için tecrübeli Anaokulu (Okul Öncesi) Öğretmeni aramaktayız.

4 gün önce

Ofis Sekreteri

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Bursa

Her türlü evrak takibini yapmak,Santral/telefonlara cevap vermek,Yöneticisinin ajandasını düzenlemek ve koordine etmek,Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi konusunda destek vermek,Ön Muhasebe/Kasa defterini tutmak,Seyahat organizasyonları, ulaşım - konaklama rezervasyonlarını yapmak üzere Genel Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Fen Bilimleri Eğitim Kurumu - Bursa

Kurumumuza Fen Bilgisi Öğretmeni alımı yapılacaktır.

4 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Mavera Seyran Emlak - Bursa

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.İş Tanımı:Satış merkezinde mail, telefon, müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi,Satış hedeflerine ulaşılması,Müşteri kayıtlarının tutulması,Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturması,Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini,Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi,Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Maaş+Prim+Yemek verilecektir.

4 gün önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Aklife Gıda Turizm Eğlence İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Bursa

AKLAR GIDA- İnsan Kaynakları Elemanıİş AçıklamasıKurumun ihtiyaçları doğrultusunda işe alım süreçlerini yönetmek.Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve özlük evraklarının takip edilmesi.İşe giriş ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirmek.Ücretlendirme uygulamaları ve performans yönetim sistemini insan kaynakları politikalarına uygun olarak yürütmek.

4 gün önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Bursa

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere 18-25 yaş aralığında (tercihen öğrenci) kadın/erkek personeller aranıyor. Tamamen öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılarak eğlenceli iş ortamımızda yaz tatilinizi bizimle değerlendirmek ister misiniz?İstediğiniz günler çalışabilme imkanı (İsteğe bağlı çalışma programı).Ödemeler günlük yapılacaktır.Yemek+servis imkanı.Dolgun ikramiyeler.

4 gün önce

Muhasebe Personeli

Sağlam Osgb Hiz Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Personeli arıyoruz.

4 gün önce

Siber Güvenlik Uzmanı

Md Siber Güvenlik Telekomünikasyon ve Ltd Şti - Bursa

Mezuniyet şartından ziyade niteliği esas alan;Siber Güvenlik alanı ile yakından ilgilenen ve gelişmeye istekli ekip arkadaşları arıyoruz:İlgili niteliklerin birden fazlasına sahip olan genç, dinamik ve girişimci güvenlik uzmanı adayları ile buluşmaya hazırız.GENEL GÖREV TANIMIBT altyapısında kullanılan ürünler ile ilgili güvenlik kriterlerini belirleyerek, gerekli kontrolleri gerçekleştirip raporlanmasını sağlamak, ağ güvenliği ürünlerinin yönetiminde tecrübe sahibi ve sisteme uyarlama noktasında etkili topoloji oluşturabilmek.Bilgi güvenliği ihlal olaylarının analiz edilerek, tekrarlamaması için önlemler alınarak uçtan uca Bilgi Güvenliği stratejisini oluşturma, uygulama ve yaşatma.ISO 27001, KVKK ve BDDK Bilgi Güvenliği Standartları konusunda bilgi sahibi, kontrollerinin yapılması, dokümantasyonların oluşturulması ve sahalarda gerçekleştirilecek olan denetimlerin koordinasyon ve planlanmasının sağlanması.Siber olaylara müdahale, Açık kaynak istihbaratı, Tehdit İstihbaratı, Sızma testi ve Siber Operasyon Merkezi süreçlerine ve güvenlik testi metodolojisine hakim olarak gerekli aksiyonun alınabilmesi.Güvenlik açıklıkları ve çeşitliliği konusunda teknik bilgi ve yorumlama yeteneğine sahip olmak, Zafiyet yönetimi ve zafiyetlerin giderilmesi konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak.GENEL TEKNİK NİTELİKLERIPS, IDS, WAF, Firewall, DLP, SIEM, VPN, AV, Endpoint Security ürünlerinin kurulum, konfigürasyon ve yönetimiyle beraber Loglama, Monitoring ve Auditing konularında bilgi sahibi,Network, TCP/IP, ISP, Modem, Router, Switch ve AP, Merkezi Wireless Network Altyapısı ve VoIP haberleşme sistemleri konusunda tecrübeli,Windows Server, Active Directory, Nas Server, Web Server, MSSQL; kurulum, konfigürasyon ve yönetimine dair tecrübeli.Bizim ekibimize dahil olacak arkadaşları ne bekliyor:Uluslararası ekipler ile çalışma tecrübesi,Sürekli eğitim ve kendini geliştirme,Sistematik ve yüksek tempolu çalışma,Sevgi ve saygı kesin şartı olan bir iş ortamı,Geleneksel firmalardan farklı olarak çalışan kazanır prensibi,Global ve Kurumsal ortaklıklar ile ilerleyen bir kariyer,Uluslararası ekipler ile çalışma tecrübesi.

4 gün önce

İnşaat Mühendisi

Aysa Boru Hattı Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamızda çalışmak üzere İnşaat Mühendisi/Teknikeri aramaktayız.

4 gün önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mava Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Bursa

Axa, Allianz, Güneş, Quick, Nippon sigorta ekranlarından anlayan deneyimli kadın eleman aranıyor.

4 gün önce

Reji Operatörü

Kanal 5 Televizyon Radyo ve Yayıncılık A.Ş. - Bursa

Ankara stüdyomuzdaki yayınlarda ekipmanları sağlıklı şekilde opere etmek, bakımını yapmak, bant ve canlı yayınların sorunsuzca yapılmasını sağlamak üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 gün önce

Bilgisayar Programcısı

Ea Bilişim Teknolojileri Yazılım San Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamızda çalışmak üzere C# Php Programlama Uzmanı arıyoruz.

4 gün önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Freedom Cast Ajans - Bursa

Dizi sinema reklam ve katalog çekimlerine oyuncu ve model temin eden ajansımızın çağrı merkezi bölümüne genç bayan elemanlar arıyoruz.

4 gün önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Evrensel İnsan Kaynakları Barter Hizmetleri İç Ve Dış Tic A.Ş. - Bursa

Kozyatağındaki ofisimizde Müşteri Temsilciği yapabilecek kadın elemanlar alınacaktır.

4 gün önce

Forklift Operatörü

Kare Kara Taşımacılık Lojistik A.Ş. - Bursa

Deneyimli ATAÇMANLI FORKLİFT KULLANABİLEN Operatör aranmaktadır.

4 gün önce

Teknik Ressam

Üstünel Pompa ve Makine San Tic A.Ş. - Bursa

Derinkuyu Su Pompaları sektöründe ana sanayi olarak faaliyet gösteren firmamız, sektörün öncü, sayılı firmalarından biridir. İzmir A.O.S.B.de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Dorumed Sağlık Ürünleri Gıda Eğitim Taahhüt San Tic Ltd Şti - Bursa

1998 yılından bu yana Konya, Karaman, Antalya ve Ankara bölgesinde medikal sektörde hizmet üreten firmamıza yeni takım arkadaşları aranmaktadır.

4 gün önce

Anketör

Final Araştırma ve Danışmanlık Tic Ltd Şti - Bursa

Final Araştırma olarak sağlık konusunda hekim, eczacı ve hastalarla anketler yapmaktayız. Hastane ve eczanelere yüz yüze anket yapacak personel veya evden telefon destekli olarak anketleri yapacak olan personel aranmaktadır.

4 gün önce

Otomasyon Mühendisi

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bursa

Başta Otomotiv sanayi olmak üzere çeşitli sanayi dallarında faaliyet gösteren üreticilerin Endüstriyel Montaj, Ergonomik Taşıma ve Endüstri 4.0 alanlarındaki ihtiyaçlarına hem yazılım hem de donanım içeren yenilikçi mühendislik çözümleri geliştiren ve üreten müşterimiz için Otomasyon Mühendisi arıyoruz.

4 gün önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Kep Call Center - Bursa

İstanbul’da Bulunan Almanca Çağrı Merkezi satış projelerimiz İçin İstanbul Anadolu Yakası Ataşehirde Almanca Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.4000 TL Maaş (Günlük , Haftalık , Aylık) Yüksek Prim 300 TL Yol 600 TL Yemek Ticket-SSKHafta İçi 10:00 -19:30Ayda 2 Defa Cumartesi Pazar İzinAyda 2 Defa Cumartesi 10:00 - 16:00 Çalışma

4 gün önce

Matematik Öğretmeni

Özel Bireysel Özel Öğretim Kursu /Hasret Okurlu - Bursa

Sancaktepede bulunan kişisel gelişim kursumuza Matematik Öğretmeni alınacaktır.

4 gün önce

Çevre Mühendisi

Selin Ölçüm Laboratuvar San ve Tic A.Ş. - Bursa

Emisyon-İmisyon Ölçüm Sorumlusu Çevre Mühendisi aramaktayız.

4 gün önce

Bursa İşkur İş İlanları

Yeşil denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Bursa, iş dünyasının kalbinin attığı adreslerden biri. Sanayi ve tekstil devlerinin birbiriyle yarıştığı Bursa’da işçiye olan ihtiyaç her geçen gün daha da artıyor. Ülkemizin birçok yerinden Bursa iş ilanlarına başvurabilmek adına kente akın edenlerin çoğu, hayalini kurdukları işe Bursa’da kavuşma şansı elde ediyor.
Bursa Açık İş İlanları
Bursa iş ilanları, her eğitim seviyesinden bireyler açısından değer taşımakta. İnşaat işçilerinden tutun da otomotiv mühendislerine kadar çok sayıda işçi adayı, Bursa iş ilanları ile diledikleri işe sahip olabilmekte. İstanbul’a yakın olmanın avantajlarını en iyi şekilde değerlendiren Bursa firmaları, işçi açıklarını Bursa iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden karşılamakta.

Bursa iş ilanları denince akla ilk olarak Oyak Renault, TOFAŞ, Bosch, Borçelik, Sütaş, Özdilek AVM, ve Asil Çelik gibi dev firmaların açtıkları ilanlar geliyor. Bunun yanı sıra gelişmiş ve gelişmekte olan çok sayıda kurum ve şirket de kendi ilanları üzerinden çalışan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Bursa Geneli Sektörler