Bursa İş İlanları, Bursa'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Bursa İş İlanları


Sigorta Danışmanı

İdealim Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Bursa

Çalışma Koşulları: Evden uzaktan bağlantı ile istediği zamanlarda çalışmaGörevler: Trafik sigortası , Kasko , Sağlık sigortası , Konut , Dask , İşyeri gibi sigortalanabilir ihtiyaçlara teklifler vererek poliçeleşen her satışın karşılığında kazanç sağlamak. İlk sigorta satışını yaparak şimdi başla :)

2 gün önce

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı

Electropazar Bilgisayar - Bursa

Firmamızın Teknik Servis ekibinde, akıllı telefon, televizyon, notebook ve benzer cihazların tamirinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Fabrikamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 gün önce

Bilgisayar Mühendisi

Okyanus Bilişim Teknolojileri - Bursa

Okyanus Bilişim Teknolojileri 2006 yılında Üsküdar merkezli olarak kurulmuştur. Yönetim bölümü Üsküdardadır. Ar-ge merkezimizi ise Kocaeli Üniversitesi Teknoparkından Boğaziçi Üniversitesi Teknoparkı olan BUDOTEKe taşımız bulunmaktayız. Takım arkadaşlarımızı Ar-Ge merkezimizde çalıştırmayı planlamaktayız. %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen Türkiyede tek Dünyada 7 üreticisi olan yazılım koruma kilitleri firmamız bünyesinde geliştirilmiştir. Yurt içinde ciddi pazar payı olan ürünümüzün yurt dışı satışı için çalışmalar devam etmektedir. Yine kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilen Ön Muhasebe ve Süreç Yönetim Programı ile Online E-Pazarlama programı olan Multimessage programı mevcuttur. Prpjelerimizde çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz...

5 gün önce

Sevkiyat Şoförü

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Ürettiğimiz ürünlerin Ankara içi dağıtımını yapacak tecrübeli Kamyon Şoförü arıyoruz.

5 gün önce

Satış Destek Personeli (Merch)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Bursa

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, kadın/erkek Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.İş Tanımı:Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak,Ürün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek, Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamak.

5 gün önce

Pazarlama Elemanı

This Music Prodüksiyon Reklam Org Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Sekreter

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Telefonlara Bakacak Maillere Bakacak müşteriyle ilgilenecek bayan personel ihtiyacımız vardır.Çalışma Şartları Sabah 8:30 Akşam 18:00 Cumartesi Sabah 8:30 Öğlen 14:00

3 hafta önce

Temizlik Görevlisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Bursa

Bahçelievler , Şirinevler projemizde görevlendirilmek üzere tecrübeli Temizlik Personeli aranmaktadır. Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir.

3 hafta önce

Masöz

Sılam Güzellik Salonu - Bursa

Malatya Yeşilyurtta bulunan güzellik salonumuza ,Deneyimli -Deneyimsiz Kadın Masöz aramaktayız.Kalınacak yerimiz mevcuttur.

3 hafta önce

Kimya Öğretmeni-Ortaöğretim

Özel Öz Bursa Anadolu Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Bursa

Kimya Öğretmeni ekip arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Barista

Gönül Kahvesi Erdemli - Bursa

Erdemli novada alışveriş merkezinde açılacak olan gönül kahvesi için Barista alınacaktır.

1 ay önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Bursa

Ege serbest bölgesinde faaliyet göstermek üzere deneyimli yada deneyimsiz kalite kontrol ve rework operasyonları için seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen(tercih sebebidir) personel arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Güzellik Uzmanı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Bursa

Ekibimizi genişletiyoruz.Bünyemizde protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj uzmanları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Servis Garsonu

Gönül Kahvesi Erdemli - Bursa

Erdemli Gönül Kahvesinde çalışacak Servis Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Söz Hukuk Bürosu - Bursa

2002 yılında kurulan Söz Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, yerli ve yabancı şirketlere, kurumlara ve bireylere hukukun birçok alanında, talebe göre Türkçe veya İngilizce dillerinde hukuki hizmet sunmakta olan dinamik bir hukuk bürosudur. Hukuk Büromuz, kendisine danışan her bireyin, şirketin ve kurumun ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek, etik kurallara uygun, uluslararası kalite standartlarında hukuki çözümler üretmeyi amaç edinmiştir. Söz Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin alacaklarını tahsil etmek amacıyla, İcra ve İflas Kanunu’nda ve ilgili mevzuat çerçevesinde gösterilmiş hukuki yolları kullanarak, her türlü icra hukuku davalarının alınması ve takibi konusunda hizmet sunmaktayız.İstanbul Kartalda bulunan ofisimizin Çağrı Merkezi Yasal Takip Tahsilat Ekibinde görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız. • Yasal takibe düşen dosyaların borç tahsilatlarını gerçekleştirmeye yönelik çalışmalar yapmak, • Tahsili gecikmiş alacakların zamanında tahsil edilmesini sağlamak,• Borçlular ile telefon görüşmelerini düzenli ve zamanında gerçekleşmesini sağlamak,• Tahsilat süreci ile ilgili gerekli notları tutmak ve gerekli birimlere yönlendirme işlemini gerçekleştirmek,• Borçlulardan gelen yazılı/sözlü talepleri birim yöneticilerine bildirmek,• İcra işlemlerinin yürütülmesi için icra takip elemanları ile koordineli çalışmak.

1 ay önce

Üretim Elemanı

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malz San ve Tic A.Ş. - Bursa

İkitelli Mutsan sanayi sitesinde tıbbi laboratuvar ürünleri yapmış olduğumuz firmamızın üretim departmanında 3 vardiya sisteminde pls . enjeksiyon ve montaj bölümünde çalışacak Vasıfsız bayan eleman alınacaktır.Not: (T.C. Vatandaşı olmayan başvuruları değerlendirilmeyecektir. )

1 ay önce

Emlak Danışmanı

Alya Travel 61 Turizm Ltd Şti - Bursa

Beşirli Turizm ve emlak ofisine tecrübeli Emlak Danışmanı alınacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Alnur Danışmanlık İthalat İhracat Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamız TANBOUR İRON, FATOUM STEEL ve ESTAITIA FURNİTURE firmalarının Türkiyede temsilciliğini sürdürmekte olup, bünyemizde görev alacak olan Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Depo Sorumlusu

Alfamet Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Bursa

Merterdeki tekstil firmamızda görevlendirilmek üzere; Depo elemanı aranıyor.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Azur Giyim Tekstil Dış Tic ve San Ltd Şti - Bursa

Ön Muhasebe-Sekreter çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

By Asli Beauty - Bursa

Deneyimli çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Garson

Alcatraz Gıda San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Kafemizde çalışacak Garson alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Agenda Giyim - Bursa

Firmamıza Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Emlak Danışmanı

Piren Medikal Ürünleri Gıda San Tic Ltd Şti - Bursa

POSTA EMLAK DENEYİMLİ EMLAK DANIŞMANI ARIYOR!Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşu olan firmamızın Alsancak ofisine gelir ortaklığı yapacağımız Emlak Danışmanı alınacaktır. Çalışma alt yapısıyla ilgili şartlar şirketimiz tarafından sağlanacaktır.Ücret sistemi, komisyon gelirlerin paylaşımı şeklindedir. Gelir paylaşımına dayalı olan ücret politikamızda sabit bir ücret söz konusu değildir.Gelişen Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan gayrimenkul dünyasının güçlü markasıyla, siz de tanışın.CV nizi gönderin. İş hayatına güçlü bir firmayla, partner olarak devam etme fırsatını kaçırmayın.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Narlıderede bulunan Artı Kişisel Gelişim Kursunda çalıştırılmak üzere İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Makine Montaj Operatörü

Mekart Mekanik Makina San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Makine imalatı yapılan firmamıza Makine Montaj Operatörü aranmaktadır.Çalışma saatleri hafta İçi 08:30 - 18:30 dur. Cumartesi-Pazar çalışma yoktur.

1 ay önce

Çocuk Gelişim Elemanı

Tiny Class Oyunevi - Bursa

6 Ay - 4 yaş arası miniklerimizin bilişsel, ince ve kaba motor gelişimini oyunlarla destekliyoruz. Bizimle çalışacak Çocuk Gelişim Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Tt Otomat Tayfun Topal - Bursa

CNC Torna Operatörü çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Tercüman

Habitat Mühendislik Müşavirlik İnş Taah Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamız bünyesinde ithalat ve ihracat yapmaktadır. İthalat ve ihracat konusunda deneyimli olma şartı YOKTUR. Takım çalışmasına uygun takım arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Bursa İşkur İş İlanları

Yeşil denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Bursa, iş dünyasının kalbinin attığı adreslerden biri. Sanayi ve tekstil devlerinin birbiriyle yarıştığı Bursa’da işçiye olan ihtiyaç her geçen gün daha da artıyor. Ülkemizin birçok yerinden Bursa iş ilanlarına başvurabilmek adına kente akın edenlerin çoğu, hayalini kurdukları işe Bursa’da kavuşma şansı elde ediyor.
Bursa Açık İş İlanları
Bursa iş ilanları, her eğitim seviyesinden bireyler açısından değer taşımakta. İnşaat işçilerinden tutun da otomotiv mühendislerine kadar çok sayıda işçi adayı, Bursa iş ilanları ile diledikleri işe sahip olabilmekte. İstanbul’a yakın olmanın avantajlarını en iyi şekilde değerlendiren Bursa firmaları, işçi açıklarını Bursa iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden karşılamakta.

Bursa iş ilanları denince akla ilk olarak Oyak Renault, TOFAŞ, Bosch, Borçelik, Sütaş, Özdilek AVM, ve Asil Çelik gibi dev firmaların açtıkları ilanlar geliyor. Bunun yanı sıra gelişmiş ve gelişmekte olan çok sayıda kurum ve şirket de kendi ilanları üzerinden çalışan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Bursa Geneli Sektörler