Bursa İş İlanları, Bursa'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Bursa İş İlanları


Gözetim Görevlisi

Owl Güvenlik Eğitim ve Koruma Hiz Ltd Şti - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gözetim Görevlisi aranmaktadır.

1 gün önce

Montaj Elemanı

Airstar Hava Süspansiyon Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Yurt içi ve yurt dışında her geçen gün ilerleme kaydeden otomotiv sektöründe büyük araç grubu için kabin körüğü üretimi yapmakta olan firmamız için Montaj Elemanı aramaktayız.

1 gün önce

Frezeci (Freze Tezgahı Operatörü)

İba Makine İmalat San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Kalıp üzerine daha önce çalışmış iş akışına sahip profesyonel Frezeci çalışma arkadaşları aramaktayız

1 gün önce

Teknik Ressam

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Bursa

Som Yapı Başakşehirdeki şantiye satış ofisimiz için 3dmax ile çizim yapabilen Teknik Ressam arıyoruz.Çalışma saatleri 08:00 - 18:00 arasındadır.Cumartesi tam gün pazar günleri ise tatildir.

1 gün önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Depa İletişim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi aranmaktadır.

1 gün önce

Ofis Elemanı

Antibiyoks Bitki Suları - Bursa

Bilgisayardan anlayan, boş zamanlarda web sayfalarına makale yazı girişi ve forum sitelerine cevap yazabilecek, Sabah 8.30 Akşam 17:00 veya 18:00 gibi iş yerini açıp kapatacak ve kısacası kendi yeri gibi iş yerine sahip çıkabilecek üretim yerimize yardımcı aramaktayız.

1 gün önce

Dış Ticaret Temsilcisi (Arapça)

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Bursa

Arapça Bilen Dış Ticaret Temsilcisi arıyoruz.

1 gün önce

Sekreter

Kogaz Grup Danışmanlık ve Eğitim Uzmanlığı Ltd Şti - Bursa

Dikmen Caddesinde bulunan ofisimize iyi derecede İngilizce bilen Sekreter alınacaktır.Çalışma saatlerimiz : Pazartesi-Cumartesi 9:30-18:30 dur.

1 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Airstar Hava Süspansiyon Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Küçük Sanayide bulunan otomotiv yan sanayi/üretim faaliyetinde bulunan şirketimizde, görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe işlemlerini yapacak arkadaşımızı arıyoruz.(Başvuran her adayımız ile aralarında seçim yapmaksızın görüşme sağlanacaktır.)· Faturalara ilişkin gerekli kontrol ve muhasebe kayıtlarının yapılması,· Yurt içi satış ve hesaplarının takibi, Muhasebe kayıtlarının yapılması,· Satın alma faturalarının sistemsel kontrolü· BA-BS Mutabakatlarının yapılması,· Cari hesap hareketlerinin kontrol ve takibinin yapılması,

1 gün önce

Pazarlama Sorumlusu

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere yurt dışı bölge satışında görevlendirilecek Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

2 gün önce

Satış Temsilcisi

Mikro Teknik Kimyevi Maddeler San Tic Ltd Şti - Bursa

İstanbul Kartal ofisimizde görevlendirmek üzere alanında başarılı Satış Temsilcisi arıyoruz.

2 gün önce

Matematik Öğretmeni

Üçbüyükler Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Alanında uzman Matematik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

3 gün önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Masicll Çağrı Merkezi - Bursa

Wir suchen ab sofort VerstärkungMöchten Sie angenehm ohne Verkaufsdruck Geld verdienenDann sind sie bei uns richtig!!Wir unterstützen den Kundenservice UmzugshelferVollzeitkräfte mit guten Deutschkentnissen. Unser Standort liegt zentral in BURSAmit sehr guten Verkehrsanbindungen.Kein Verkauf,Kein ABO, Kein StromSehr einfaches Projekt (KUNDENBETREUNG)FESTGEHALT +PROVİSİON ÜBERSTUNDEN auch möglich.

3 gün önce

Model /Manken

Ziwod / Umutcan Kuruüzüm - Bursa

Firmamız için takım arkadaşları arıyoruz.

4 gün önce

Satış Elemanı

Sönmez Güvenlik ve Personel Takip Sistemleri - Bursa

Sönmez Güvenlik Ve Personel Takip Sistemleri firmamızda ,Deneyimli Ofis İçinde Çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

4 gün önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Meday Tekstil Turizm San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Beyoğlu bölgesinde faaliyet gösteren Taxim Lounge Hotelin Önbüro departmanında çalışacak “Resepsiyonist” ve shift alabilecek Resepsiyon Şefi aranmaktadır.

4 gün önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Ahjaaz Tour İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bursa

İstanbul Bakırköyde faaliyet gösteren turizm acentası için otel rezervasyonu departmanında çalışacak Kadın Rezervasyon Görevlisi aranmaktadır. Tercihen deneyimli

4 gün önce

Forklift Operatörü

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Bursa

Sevkiyat ve ambalajlama bölümünde çalışacak Forklift Operatörü aramaktayız.

5 gün önce

Hasar Danışmanı

Yeşil Trafik Hasar Danışmanlık - Bursa

Firmamıza Hasar Danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 gün önce

Ön Muhasebe-Sekreter

4 Efe Hidrolik Kaya Kırıcıları San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci- Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

5 gün önce

Yoğun Bakım Hemşiresi

Konak Yaşlı Bakım Merkezi - Bursa

Kartal da Huzurevi / Bakım Evinde çalışacak, Yoğun Bakım Hemşiresi alınacaktır.

5 gün önce

Pazarlama Sorumlusu

Zümrüt Gelinlik ve Moda - Bursa

Gelinlik ticareti ile iştigal eden firmamıza ait merkez ve şubelerimizde istihdam edilmek üzere tecrübeli veya ilgili bölümlerden üniversite mezunu yetiştirilmek üzere kadın Pazarlama Sorumlusu takım arkadaşı aramaktayız. Maaş ve diğer haklar yüz yüze görüşülecektir. Mülakat için randevu verilecektir.

5 gün önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Bursa

Üretiminin büyük kısmını ihracat olarak gerçekleştiren, ana konusu Otomotiv Yan Sanayii olan firmamıza, aşağıdaki niteliklerde uygun adaylar aranmaktadır.Giriş kontrol, proses kontrol ve son kontrolleri ilgili şartname, talimat, kontrol planlarına göre yapmak, yapılmasını sağlamak,Tespit edilen veya muhtemel uygunsuzluklar için düzeltici / önleyici / iyileştirici faaliyet talebinde bulunmak, başlatmak,Ölçme muayene ve deney cihazlarının bakımı, kontrolü, kalibrasyonunun yaptırılması ve takibini sağlamak,Kalite, üretim, planlama, bakım, satın alma süreç iyileştirme çalışmalarına katılmak,Kalite süreç performansını izlemek, arttırmak,Kalite süreç iyileştirme aksiyon planları hazırlamak,Haftalık, aylık kalite raporlarını hazırlamak,Yeni Ürün / Yönetim Sistem Belgelendirme, sertifikasyonları konusunda görev alanı ile ilgili faaliyetleri gerçekleştirmek,Müşteri ve/veya kurumlar tarafından yapılan denetimler konusunda görev alanı ile ilgili planlama, koordinasyonunu sağlamak, gerçekleştirmek, sonuçlarını raporlamak, iyileştirmelerle ilgili aksiyon planlarını hazırlanmak, süreç sorumluları ile faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, 8D, Kaizen, 5S, izlenebilirlik, kalite maliyetleri, müşteri odaklı olmak terimleri iş hayatının merkezinde olmak.

5 gün önce

Danışman (Müşavir)

Digital Mevzuat - Bursa

36 yıldır yayımcılık yapan Digital mevzuat firmasında görevlendirilmek üzere Kanunlara hakim işleyiş ve uygulama alanlarında pratik danışman arayışımız mevcuttur. Vergi dairesi sgk gibi kurum ve Mali Müşavir emeklisi tercihimizdir.

1 hafta önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Sys Pres Makina San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Gaz Altı Kaynakçısı alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Esteasil Estetik Güzellik Merkezi - Bursa

İstanbulda estetik ve güzellik sektöründe faaliyet gösteren öncü firmalardan biridir.

1 hafta önce

Müşteri Destek Uzmanı

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Bursa

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.BAYAN adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir

1 hafta önce

Gözetim Görevlisi

Owl Güvenlik Eğitim ve Koruma Hiz Ltd Şti - Bursa

Anadolu ve Avrupa yakasındaki projelerimize bay bayan kimliksiz Gözetim Görevlisi personelleri ihtiyacımız vardır.2600 Maaş+sgk+yemek+350 ticket+sgk+agi12 saat üzerinden 2 gündüz 2 gece 2 izin

1 hafta önce

Junior Asp Net Developer

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Bursa

İnteraktif Grup bünyesinde Tübitak Marmara Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer alan şubemizde, kurumsal müşterilerimize yönelik yazılım geliştirme çalışmaları ve şirketimize özel yazılım projelerinde görev almak üzere: Yetiştirilmek üzere Junior .Net Developerlar arıyoruz.

1 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Klinik İzmit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Bursa

Kurumsal ve Bireysel müşterileri ziyaretleri yaparak klinik hasta potansiyelinin arttırılmasına destek olacak , Diksiyonu düzgün , tercihen Arapça bilen Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi arıyoruz.

1 hafta önce

Bursa İşkur İş İlanları

Yeşil denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Bursa, iş dünyasının kalbinin attığı adreslerden biri. Sanayi ve tekstil devlerinin birbiriyle yarıştığı Bursa’da işçiye olan ihtiyaç her geçen gün daha da artıyor. Ülkemizin birçok yerinden Bursa iş ilanlarına başvurabilmek adına kente akın edenlerin çoğu, hayalini kurdukları işe Bursa’da kavuşma şansı elde ediyor.
Bursa Açık İş İlanları
Bursa iş ilanları, her eğitim seviyesinden bireyler açısından değer taşımakta. İnşaat işçilerinden tutun da otomotiv mühendislerine kadar çok sayıda işçi adayı, Bursa iş ilanları ile diledikleri işe sahip olabilmekte. İstanbul’a yakın olmanın avantajlarını en iyi şekilde değerlendiren Bursa firmaları, işçi açıklarını Bursa iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden karşılamakta.

Bursa iş ilanları denince akla ilk olarak Oyak Renault, TOFAŞ, Bosch, Borçelik, Sütaş, Özdilek AVM, ve Asil Çelik gibi dev firmaların açtıkları ilanlar geliyor. Bunun yanı sıra gelişmiş ve gelişmekte olan çok sayıda kurum ve şirket de kendi ilanları üzerinden çalışan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Bursa Geneli Sektörler