Bursa İş İlanları, Bursa'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Bursa İş İlanları


Saha Satış Elemanı

Gökbay Bağlantı Elemanları Teknik San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Bağlantı Elemanları ve Teknik Ambalaj konusunda hizmet vermekte olan firmamıza Saha Satış Temsilcileri alınacaktır.

23 saat önce

Asistan

Miss Medikal ve Sağlık Malzemeleri Tic Ltd Şti - Bursa

Genel Müdürün özel asistanlığını yapacak Asistan aramaktayız.

23 saat önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yalçın Suit - Bursa

Firmamızda görevlendirimek üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız.

23 saat önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Akgün Tasarım Analiz İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe aramaktayız.

1 hafta önce

Kaynak Ustası

Bassi Design Mobilya İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Bursa

Metal Mobilya üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; Kaynak Ustası arayışlarımız vardır. Metal mobilya sektöründe deneyim tercih sebebidir.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Deniz Muhasebe - Bursa

Bizlerle uyum içerisinde tecrübeli,ekip çalışmasına uygun, Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Bursa

Makina imalatında otomasyon işlevlerini bilen, yapılacak makinanın otomasyonunda bilgili ve deneyimli personel aramaktayız.

2 hafta önce

Plasiyer

Özgüven Gıda - Bursa

Gıda satışı yapan firmamıza İzmir depomuzda görevlendirmek üzere Plasiyer arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Türkçe Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız kurumda görevlendirilmek üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Yıldız Müşavirlik - Bursa

Muhasebe ofisimize yetiştirilmek üzere yardımcı bay eleman alınacaktır..

2 hafta önce

Oto Yıkama Elemanı

Akgün Oto Yıkama - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Oto Yıkama Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Seyahat Servis Elemanı (Hostes)

Golden Turizm Nakliyat Gıda Ltd Şti - Bursa

~Şehirler arası yolcu otobüsünde hostes olarak çalışabilecek Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.İŞ Olanakları~Kalacak yer ve konaklama~SskAraç tesislerinde yemek imkanları üçretsiz olarak sağlanır.

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Hitay Elektrik Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Antalya Organize San. Bölgesinde bulunan Elektrik-Elektronik-Otomasyon Firmamızda çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Bursa

İŞ TANIMI • Şirketin pazarlama ve satış stratejileri doğrultusunda, pazarlama ve satış aktivitelerini planlamak, uygulamak ve uygulatmak• Basılı, çevrimiçi, elektronik medya ve doğrudan posta dahil olmak üzere reklam ve tanıtım faaliyetlerini planlamak,• Satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesini sağlayarak hedef müşterilere ulaşıp yeni müşterileri araştırarak mevcut müşteri portföyünü genişletmek, iş geliştirme için sistem ve yöntemler oluşturmak, takip etmek ve raporlamak• Gelişen pazarlama stratejilerinden haberdar olmak. • Müşterilere optimum çözümler sunmak, müşteri şikayetlerini çözüme kavuşturulmasını sağlamak ve müşterilerden gelecek talepleri şirket hedef ve politikalarına uygun olarak değerlendirmek,• Ürünlerin tedarik edilmesi sürecinde lojistik ekibi ile koordinasyon halinde bulunarak, ürün tedariğinin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak,

2 hafta önce

Saha Elemanı

Erdi Yazılım Reklam Basın Danışmanlık Ltd Şti - Bursa

İstanbul ve çevre illerde tam zamanlı olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İş : ihracat öncesi ürünlerin kontrollerini içermektedir.kendi aracı olan adaylar tercih edilecektir.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Bilmar Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Yazılım şirketi için deneyimli veya deneyimsiz bay veya bayan eleman alınacaktır.

3 hafta önce

Mağaza Yöneticisi

Hgs Butik - Bursa

Toptan ve perakende satış yapan firmamızın açmış olduğu butik mağaza ve sosyal medya hesaplarını yönetecek personel aramaktayız.

3 hafta önce

Teknisyen

Zentech Teknik Servis Hizmetleri Tic A.Ş. - Bursa

Teknolojinin, Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların, yazılımsal ve donanımsal tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla kurulan Zentech Servis, dünyanın en değerli markası Apple ile yaptığı işbirliği ile Apple Premium Servis Sağlayıcı unvanına sahip olmuştur. Premium Servis, Apple’ın hizmet, kalite ve güvenilirlik kriterlerini gözeterek, dünya çapında ayrıcalıklı kurumlara sunduğu Apple markası ile servis sağlayabilme yetkisidir. Zentech Servis, Apple Premium Servis Sağlayıcısı unvanıyla Türkiye’nin en geniş Premium yetkili servis ağına sahiptir. Bursada bulunan teknik servis mağazamızda, müşterilerinin ürünlerini yazılım ve donanım olarak değerlendirmek ve müşteri memnuniyeti yaratan bir servis hizmeti sunmak ve müşterilerinin ürünler hakkında yaşadığı eğitim, yazılım veya donanım sorunlarını değerlendirmek ve doğru teknik ve ekipman ile hızlı ve müşteri memnuniyeti yaratan bir servis hizmeti sunarak Teknisyen olarak çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz.

3 hafta önce

Plastik ve Metal Üretim Operatörü

Öz Metal Plastik - Bursa

Bursa'da ikamet eden En az lise mezunu Askerlik görevini tamamlamış Tercihen plastik veya metal üretiminde tecrübeli Bay ve bayan operatörler alınacaktır. İlgililerin öz geçmişlerini muhasebe@ozmetalplastik.com'a iletmesi ya da 02244412376'dan bilgi almaları rica olunur.

3 hafta önce

Yazılım Geliştiricisi

Medyavadisi Reklam Pazarlama Tic Ltd Şti - Bursa

Firmamızda görevlendiirlmek üzere Web Yazılım Geliştiricisi aranmaktadır.Firmalardan gelen brief üzerine çalışmalarını planlı olarak yürütecek Tasarım ve reklam ekipleriyle iletişim içinde olacakDinamik ve kendini geliştirmeye açık İşini takip eden ve ciddiyetle yapanEkip arkadaşları arıyoruz, maaş görüşme yaptıktan sonra niteliklerinize göre teklif edilecektir.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Serkon Tekstil San ve Tİc Ltd Şti - Bursa

İş Tanımı:-Yurt dışı yeni müşteriler edinmek ve satış yapmak-Toptan satış magazamızda gelen müşteriler ile satış pazalarmasası ve sevkiyat sürecini takip etmek.-Whatsapp ve instagram gibi platformalar üzerinden musterilerin iletişim sipariş sağlamak.İş yeriminiz Bursa vişne caddesi üzerinde merkezi konumdadır.Faaliyet alanımız bebek ve cocuk ürünlerinin üretimi ve pazarlanmasıdır.

1 ay önce

Sekreter

Oficity İş Merkezi - Bursa

İş merkezimiz için kat asistanı ihtiyacımız vardır, her katta 20 ofis bulunuyor ve asistan katındaki ofislere misafir karşılama, ikram hizmetleri, kargo-kurye takip hizmeti gibi destekte bulunacak.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Was Rent A Car - Bursa

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Çalışma Saatleri : Sabah 9:00 - Aksam : 19:00Cumartesi Günü : Sabah 9:00 Akşam : 15:00Asgari Ücret Yol + Yemek mevcuttur.

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

Naturalis Medikal Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Temizlik-Çay ve dolum yapabilecek bayan eleman aranmaktadır.

1 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Espada Kule Vinç San ve Dış Tic Ltd Şti - Bursa

İş TanımıKule Vinç ve İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzun Serdivanda ki ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki süreçlerde destek olacak takım arkadaşları arıyoruz.- Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesi- Şirket satış politikası ve stratejileri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünün korunması ve yeni müşterilerin kazandırılması- Yeni ürün ve kampanyalardan müşterilerin bilgilendirilmesi

1 ay önce

Depo Elemanı

Naturalis Medikal Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Bursa

Online web sitemizden gelen siparişlerin günlük hazırlanması - Stok takibi - Depodaki sorumluluğu alabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Sekreter

Keçeli Avukatlık Bürosu - Bursa

Avukatlık ofisimizde Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamakGünlük yemek hazırlamakMisafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmakGelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamakGerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmekTelefon trafiğini yönlendirmekAjanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmakRandevuları ayarlamakOfis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamakGerektiğinde ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerini yürütmekYöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

1 ay önce

Bilgi İşlem Destek Uzmanı

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Bursa

ÖNEMLİ: CVsiz başvurular kabul edilmemektedir. CVde fotoğraf, doğum tarihi ve iletişim numarası olmak zorundadır!Bilgi işlem departmanlarında en az 2 yıl çalışmış, bilgi işlem teknolojisi, donanım bilgilerine ve problemlerine iyi derecede hakim, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, Çözüm odaklı, düzenli ve disiplinli çalışan, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna alışkın.Kullanıcılara/Çalışanlara; donanım, yazıcı, network, işletim sistemleri, Office yazılımları ile ilgili destek verecek ve çözüm üretebilecek. Sistemlerin kesintisiz sürekli çalışmasını sağlayacak altyapıyı yönetecek, gerekli önlemleri alabilecek,

1 ay önce

Depo Elemanı

Zechka Dış Giyim San Tic Ltd Şti - Bursa

E-Ticaret Depomuzda Çalışacak tam zamanlı personel aranmaktadır.

1 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Bottega Etiler - Bursa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Danışmanı aramaktayız.

1 ay önce

Bursa İşkur İş İlanları

Yeşil denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Bursa, iş dünyasının kalbinin attığı adreslerden biri. Sanayi ve tekstil devlerinin birbiriyle yarıştığı Bursa’da işçiye olan ihtiyaç her geçen gün daha da artıyor. Ülkemizin birçok yerinden Bursa iş ilanlarına başvurabilmek adına kente akın edenlerin çoğu, hayalini kurdukları işe Bursa’da kavuşma şansı elde ediyor.
Bursa Açık İş İlanları
Bursa iş ilanları, her eğitim seviyesinden bireyler açısından değer taşımakta. İnşaat işçilerinden tutun da otomotiv mühendislerine kadar çok sayıda işçi adayı, Bursa iş ilanları ile diledikleri işe sahip olabilmekte. İstanbul’a yakın olmanın avantajlarını en iyi şekilde değerlendiren Bursa firmaları, işçi açıklarını Bursa iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden karşılamakta.

Bursa iş ilanları denince akla ilk olarak Oyak Renault, TOFAŞ, Bosch, Borçelik, Sütaş, Özdilek AVM, ve Asil Çelik gibi dev firmaların açtıkları ilanlar geliyor. Bunun yanı sıra gelişmiş ve gelişmekte olan çok sayıda kurum ve şirket de kendi ilanları üzerinden çalışan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Bursa Geneli Sektörler