Burhaniye Yapı / Denetim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Yapı / Denetim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mimar - bina

Tunç Mermer Turizm San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Antalya Kemerde prestijli bir otel projesinde çalışacak yeni mezun ve tercihen bayan Mimar aranmaktadır.

3 ay önce

Pleksi CNC Kesim Makinesi Operatörü

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Esenler Giyimkent te faaliyette bulunan firmamıza ahşap,pleksi,metal işçiliği konusunda 5 yıl deneyimli Pleksi Cnc Kesim Makinesi Operatörü çalışma arkadaşları aranmaktadır.

11 ay önce

Web Sitesi Geliştiricisi

Pandora Medya Yazılım ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Burhaniye

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve benzeri bölümlerden mezun,En az 2 yıl tecrübeli, Çok katmanlı mimari ve nesne tabanlı uygulama geliştirmede deneyimli,C# ASP.NET MVC veya Php Frameworklerinden en az birini çok iyi derecede bilenİyi derecede MS-Sql, Javascript, Jquery, HTML5/CSS3 bilgisi olan,Yeteri seviyede WCF, Rest/JSON, T-SQL bilgisini olan,TFS, Git ve/veya benzeri versiyonlama sistemiyle çalışmış,Tercihen .Net Core, Redis, Elastic Search, AngularJS, React konularında bilgiliTercihen Tasarım Desenleri, Entegrasyon Mimarileri konularında deneyimi olan,Tercihen sanal pos, e-ödeme sistemleri, E-Ticaret yazılım ve uygulama alanında deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız

5 ay önce

Yazılım Uzmanı

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Şirketimizin yazılım ekiplerinde bulunan takımlarında görevlendirilmek üzere, bir süre uzaktan çalışma modeli ile çalışabilecek (SGKlı Olarak), sonrasında Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan Ar-Ge ofislerimizde görev alacak, tam zamanlı takım arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Lojistik Elemanı

Koçakpark Kent Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Elemanı aranmaktadır.Tüm Depo Faaliyetlerinin İşleyiş ve Yönetiminden Sorumlu Olacak, Depo Hareketleri ve Ürünlerin Giriş/Çıkış Kontrollerinin Yapılmasını Sağlayacak,Ürün Sevkiyatlarının Teslimat Noktalarına Zamanında ve Doğru Şekilde Ulaştırılmasını Takip Edecek, Aylık ve Yıllık Raporlar Hazırlayacak,Müşteri Siparişlerinin Takibini Sağlayarak Ürünlerin üretimini zamanında sağlayacak.Depoda Bulunan Teçhizatın Kullanım, Bakım ve İdaresini Sağlayacak,Stok Kontrol Sistemlerini Güncel Tutacak,Depo-Ambar-Kargonakliye Süreçlerini Yönetebilecek,Not: Görüşmeler şahsen yapılacaktır.

3 hafta önce

Mobilya dekorasyon ustası

3G MOBİLYA - Burhaniye

Firmamızda çalıştırılmak üzere MOBİLYA dekarasyon ustası ve çırak aranmaktadır.

3 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Serpil Orman Okulları - Burhaniye

Büyüyen yapımız içinde görev almak üzere Sınıf Öğretmeni arıyoruz.

3 ay önce

Düz Dikiş Makineci

Sanny Tekstil Konfeksiyon San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Konfeksiyonumuz da görevlendirilmek üzere Düz Dikiş Makineci aranmaktadır.

2 ay önce

Amatör Oyuncu

Agenda Giyim - Burhaniye

Amatör reklam çekimi için Amatör Oyuncu arıyoruz.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Evdekariyer İletişim Hizmetleri - Burhaniye

Firmamız bünyesinde ,Sektörün öncü firmaları adına evden telefon yoluyla tanıtım ve satış yapacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri alımı gerçekleştirilecektir.Evden çalışma gerçekleştirecekSatış zorunluluğu bulunmamaktadır.Sabırlı çalışabilecek personel adaylarımızı bekliyoruz.Türkiye Geneli HOME OFFİCE çalışacak personel alımları gerçekleştirilecektir.

8 ay önce

Otomotiv Boya Ustası

Servis 20 - Burhaniye

Firmamızda çalışacak Oto Boya Ustası arıyoruz.

4 ay önce

Danışma Görevlisi

Erga Müzik Organizasyon & Prodüksiyon - Burhaniye

Şişli Merkezde bulunan müzikal kurs merkezimizde, Sekreter alınacaktır.Öğrencilerin kayıtlarını yapacak,Ödeme planlarını oluşturacak,Günlük mutfak işlerini ve ofisin temizliğinden sorumlu olacak,Öğretmen ve öğrenci arasındaki iletişimi sağlayacak.Haftanın 1 günü izin, SSK+Yol+Yemek

4 ay önce

Şoför (Yolcu Taşıma)

Epa Turizm Vip Taşımacılık - Burhaniye

Epa Turizm Vip Firmamıza En az 10 yıllık şoförlük Deneyimi Olan , Sigara ve Alkol Kullanmayan , SRC - 2-4 belgelerine sahip , Diksiyonu Düzgün seyahat engeli olmayan Kaptan arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır.

10 ay önce

Yemekhane İşçisi

Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı - Burhaniye

Firmamız Esenyurt Selahaddin Eyyubi Mah. Uğurmumcu Cad. üzerinde bulunmaktadır. Alınacak personel kendi yemekhanemizde yemek dağıtımı, mutfak temizliği, gelen müşteriye çay servisi yapacaktır. Çalışma saatleri hafta içi 08:00 - 18:00, cumartesi 08:00 - 15:00 arasıdır.Maaş asgari ücret+AGİ+ yol parası verilecektir.

4 ay önce

Bilişim Sistemleri Stajyeri

Kion Bilgisayar Bilişim Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

- Enformasyon ve Bilişim alanında teknopark ve dış ofislerde görevlendirmek üzere veya serbest zamanlı dışarıdan çalışabilecek bölüm öğrencisi veya mezun- Yazılım projesi ve araştırma projelerinde stajyerlik- Asistanlık

4 ay önce

Bayan Kuaförü

İrem Bayan Kuaförü - Burhaniye

Büyükçekmece, Mimarobada ki salonumuzda çalışacak yeni şubemizde görevlendirilmek üzere alanında uzman, ekip çalışmasına uyumlu ve uzun dönem çalışmayı hedefleyen Bayan Kuaförü saç ustası aranmaktadır.

11 ay önce

Kasiyer

Çiçek Izgara - Burhaniye

K.sanayi de bulunan Çiçek Izgara şubemizde kasiyer olarak görevlendirilmek üzere ; Deneyimli Bayan Kasiyer aramaktayız.

2 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Balşeker Şekerleme ve Gıda - Burhaniye

Gıda sektöründe (lokum, draje, jöle) sıcak satış ve pazarlama yapacak Pazarlama Sorumlusu arıyoruz.İş tanımı:Şehir içi ve şehir dışı rut planına göre müşteri ziyaretleri yapmak,Sıcak satış ve tahsilat yapmak,Mevcut müşteri portföyünü geliştirip yeni müşteriler kazandırmak.

9 ay önce

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Doğuş İklimlendirme ve Soğutma San Tic Ltd - Burhaniye

Merhaba soğuk hava depoları kurulumu yapan firmamızdaEhliyetli, seyahat engeli olmayan, soğuk hava depolarının tamir bakım ve kurulumunu yapabilecek ustalar aranmaktadır.

1 ay önce

Kurye

Onur Sayan Ticaret - Burhaniye

YEŞİLKÖY bölgesindeki depomuz için arayışımız bulunmaktadır.Yüksek prim + Dolgun maaş + Yemek

3 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler