Burhaniye Veterinerler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Veterinerler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kimya Mühendisi

Eylülüm Kozmetik Kimya Amb Paz San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Endüstriyel temizlik malzemesi üretim tesisimizde çalışmak üzere Kimya Mühendisi aramaktayız

6 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Prismpack Matbaa - Burhaniye

MerhabalarPrismpack matbaa ambalaj olarak kozmetik ve ilaç firmalarına kutu tedarik etmekteyiz,Yeni müşteriler ve firmaları bünyemize katmak için pazarlama elemanları almaya karar verdik .

2 ay önce

Sekreter

Emka Hafriyat Taşımacılık İnş San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter arıyoruz.

4 ay önce

Temizlik Personeli

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Karel Temizlik İlaçlama Ltd. Şti. bünyesine apartman, merdiven temizliği ve genel temizlik işlerinde çalışacak deneyimli kadın Temizlik Personeli alınacaktır.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Ysk Mekanik Havalandırma Sistemleri - Burhaniye

Büromuzda çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Acil bay site kursiyer-sertifikalı güvenlik /2625+Agi+Yol/ sultanbeyli kurtköy

vizyonvip - Burhaniye

Sultanbeyli arkası, kurtköy bölgesi site projemizde çalışacak, 23-38 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2625 TL maaş + agi + servis ile çalışcak bay danışma yada güvenlik personeli aranıyor. Kursiyer yada Güvenlik Sertifikası var yada Güvenlik kimliğe Başvurmuş yada Güvenlik Kimliği Olması Zorunludur 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. ( servis güzergahı= kurtköy yenişehir mahallesinden kalkıp projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

2 ay önce

Sekreter

Safra Boya Kimya Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

İstanbul-Anadolu yakasında bulunan ofisimiz için Yakacık ve Kartal civarında ikamet eden Sekreter alımı yapılacaktır.Maaş + sgk + yemek

3 ay önce

Proje Müdürü

Nallıhan Yerel Eylem Derneği - Burhaniye

NALLIHAN YEREL EYLEM GRUBU İŞE ALIM İLANINallıhan Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan 1 adet Müdür alacaktır. Adaylarda Aranacak Genel Koşullara) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak (Adli Sicil Kaydı)b) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak. (Adli Sicil Kaydı)c) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. (Sağlık Raporu)

3 ay önce

Bilgisayar Ağ İşletmeni

Sinaptk Bilgisayar Sistemleri Ltd Şti - Burhaniye

Business support & systems analystSINAPTK is newly established information technology company based in Istanbul / Turkey with a vision to creat new approaches in software development and technology services.We are seeking to highly talented ambitious experienced persons in below positions for fulltime employment.We will be happy to recive your job applications on below form.

11 ay önce

Kurumsal Müşteri Temsilcisi

Hawzen Group İç ve Dış Tic Ltd Şti - Burhaniye

Şirketimizin web sitesi ve yazılım üzerine sunduğu bazı paketleri pazarlayabilecek Kurumsal Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

11 ay önce

Depo Elemanı

Naturalis Medikal Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Online web sitemizden gelen siparişlerin günlük hazırlanması - Stok takibi - Depodaki sorumluluğu alabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Servis Garsonu

Gönül Kahvesi Erdemli - Burhaniye

Erdemli Gönül Kahvesinde çalışacak Servis Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Satış Elemanı

Ayaz Mobile Teknik Ofis - Burhaniye

Mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızın merkezinde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız.Servis Güzergahı- Gebze- Çayırova- Beylikbağı- Pendik(Sadece E-5 üzerinden)

9 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Tuana Ferforje Yapı San ve Dış Tic Ltd Şti - Burhaniye

Sektörde lider firma Sosyal Medya ve SEO Uzmanı çalışma arkadaşları arıyor.

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Naturel Granit Mermer Proje Dek San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Mermer- granit imalat ve satış faaliyeti gösteren firmamıza ön muhasebe konusunda deneyimli Kadın Ön Muhasebe- Sekreter alınacaktır.World, Excel, Eta, Logo v.b. kullanabilen matematikle arası iyi adaylar tercih edilecektir.

11 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Ersen Otelcilik Turizm Dan Hiz ve İnş ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Ataşehir kayışdağında bulunan otelimiz için Resepsiyon Görevlisi aramaktayız.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Outroad Academy Eğitim Otom İç Dış Tic ve San Ltd Şti. - Burhaniye

Firmamızda çalışmak üzere, Outdoor Ekipman ve 4X4 Araç Aksesuar Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak,E-ticaret sitesine ürünlerin girişini yapmak,Yapılan satış faturalarının ve alınan ürünlerin alış faturalarının düzenli takibi.

11 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Adım Treyler ve Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Coğrafya Öğretmeni-Ortaöğretim

Özel Madenler Anadolu Lisesi - Burhaniye

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında butik lisemizde görevlendirmek üzere Coğrafya Öğretmeni aramaktayız.

1 hafta önce

Burhaniye Geneli Sektörler