Burhaniye Oto Lastiği İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Oto Lastiği İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fen Bilgisi Öğretmeni

Altın Kural Eğitim - Burhaniye

Kurumumuzda çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu veya ilgili bölüm mezunu Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Ic Yazılım Donanım Danışmanlık - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Mühendis aramaktayız.Projenin boyutu ve kapsamına bağlı olarak bir projeyi başından sonuna kadar götürebilecek kapasiteye sahip olmak,Teknik tasarımı ve dökümantasyonu yapılan yazılımların geliştrilmesini sağlamak,Geliştirilen yazılımların yazılım geliştirme içi ön testlerin (birim ve entegrasyon testleri) yapılmasını sağlamak,Yapılan testler sonucu çıkan hata ve değişikliklerin giderilmesini sağlamak,Belirlenen standartlarda teknik dökümantasyon oluşturmak,Belli aşamalarda analiz için yazılım ekibi ile ortak çalışma yapmak,Uygunsuzluk durumlarında gerekli düzeltici faaliyetleri başlatmak veya başlatılamsını sağlayarak sonucunu takip edebilmek.Son kullanıcı eğitim ve desteğinde bulunmak.

10 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Marmara Palece Hotel - Burhaniye

Hotelimizin resepsiyon departmanında çalışacak kadın Resepsiyonist aramaktayız.

7 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Atakent Çağdaş Fen Bilimleri - Burhaniye

Atakent Çağdaş Fen Bilimleri Kurs Merkezimizde görev alabilecek 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında görevlendirmek üzere Tam Zamanlı ya da Yarı Zamanlı Fizik öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Destek Personeli

Dekortif Home Desing - Burhaniye

E-ticaret lojistik operasyonlarını yönetmek ve sürdürülebilir gelişim planlarını yapmak,E-ticaret üzerinden ürünlerin satışa açılması süreçlerini yönetmek ve süreç takibi yapmak,E-Ticaret sürecinde; ürünlerin stok takibinin yapılması, ürün içerikleri ve fiyat kontrollerinin sağlanması, lojistik süreçlerinin takip edilmesi, ürün iade ve değişim süreçlerinin koordine edilmesini sağlamak,Sosyal medya ve mail üzerinden gelen müşteri sorularını yanıtlamak,E-Ticaret performansını iyileştirmek için stratejiler geliştirmek ve uygulamak,Alt yapı ile ilgili önerilerde bulunmak ve uygulamak,Yeni kampanyalar ve uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üreterek online satış üzerinde bu kampanyaları uygulamak,Gerçekleşen satışın ve marka performansını değerlendirerek, eksik kalan kategori & ürünleri planlama ile birlikte belirlemek,Ürünlerin kampanya & içerik & görsel yönetimini gerçekleştirmek,

1 hafta önce

Güzellik Uzmanı

Ebru Öztekmen Güzellik - Burhaniye

Ebru Öztekmen Güzellik & Kalıcı Makyaj Güzellik bölümünü okuyan veya yeni mezun çalışma arkadaşı arıyoruz

2 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Burhaniye

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firması.Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Sekreteri aranmaktadır.

10 ay önce

Pazarlama Elemanı

Varkim Endüstri ve Yapı Kİmyasalları Ltd Şti - Burhaniye

Torbalı Sanayi Sitesinde bulunan endüstri ve yapı kimyasalları satışı yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Tezgahtar

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Burhaniye

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Tezgahtar çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

11 ay önce

Forklift Operatörü

Kare Kara Taşımacılık Lojistik A.Ş. - Burhaniye

Deneyimli ATAÇMANLI FORKLİFT KULLANABİLEN Operatör aranmaktadır.

3 ay önce

Çocuk Gelişim Elemanı

Tiny Class Oyunevi - Burhaniye

6 Ay - 4 yaş arası miniklerimizin bilişsel, ince ve kaba motor gelişimini oyunlarla destekliyoruz. Bizimle çalışacak Çocuk Gelişim Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Tekstil Makineci

Altın Terlik (Tek Kullanımlık Otel Terliği) - Burhaniye

Uzun Süredir Otel Buklet Üretimi yapan firmamız, 2020 yılı itibariyle tek kullanımlık ( Kullan At- Tela ) Otel Terliği üretimine başladı.Yaklaşık 10 Yıldır, BUCA OSB yakınında faaliyet göstermekteyiz.Bizimle bir aile ortamını paylaşacak, maaş yanında, çalıştıkça kazanacak, çalışanların gerçek memnuniyetini hedef aldığımız şirketimizde, deneyimli Otel terliği dikiminde çalışabilecek ve seri üretim yapabilecek Tekstil Makineci aramaktayız.Başvuran adayların İş bilgisi ve deneyimi , makina başında test edilecektir.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Aztradint Basım ve Yayın Reklam San Tic Ltd Şti - Burhaniye

İstanbul Esenyurt’da bulunan firma merkezimizin dış piyasa pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere, kadın satış pazarlama personel alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Resepsiyonist

Yalıkavak Sahil Palmiye Otel San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Bodrum ve çevresini iyi bilen, ingilizceye hakim kadın resepsiyonistler arıyoruz...

4 ay önce

Teknik Ressam

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Burhaniye

İstanbul Esenyurt/Hadımköy ISISO Sanayi sitesinde bulunan boyama tesisleri üretimi yapan fabrikamızın tasarım bölümüne, Makine Mühendisi veya Makine Teknikeri aranmaktadır. (Çalışma Saatleri: Hafta içi 5 gün 8,30 - 19,00)Teknik Ressam olmasının yanında istenen en önemli özellik üretimin takibi olacaktır .

5 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

Ege Rota Ortak Sağlık Güvenlik Birimi A.Ş. - Burhaniye

‼ Diger Saglik Personeli ilani dir ‼İzmirde ikamet eden yada edebilecek olan, Ege Rota Osgb bunyesinde çalışacak, tam zamanlı, disipline önem veren, iletişimi iyi , , Diger saglik personeli arayisimiz bulunmaktadır

1 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Ankarafen Koleji - Burhaniye

Kendine güvenen, diksiyonu düzgün adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tempo Kurs Ve Etüt Merkezi - Burhaniye

Kursumuzun hafta içi ve hafta sonu grupları için Matematik Öğretmenleri alınacaktır. Başvuranların durumlarına göre hafta içi hafta sonu veya tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

3 ay önce

Asistan

Alondan Bilişim Teknolojileri Aracılık ve Paz Ltd Şti - Burhaniye

İş ortağımız olan Uras Teknik için bayan personel aranmaktadır.Kadıköy civarında oturan, bayan arkadaşlar başvuruda bulunabilir. Teşekkürler.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Turmen Smmm Ltd. Şti - Burhaniye

Mali Müşavirliğini yaptığımız firmaya yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler