Burhaniye Otel Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Otel Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Elemanı

Marmara Lokum San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Marmara Lokum a tecrübeli satış elemanları aranıyor.Yer Avcılardadır.Pastane,kuruyemiş,benzin istasyonu ve market alanlarında müşteri portföyü olanlar tercih edilecektir.

4 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

İzmir Narlıderede bulunan Artı Narlıdere Kişisel gelişim Kursunda çalıştırılmak üzere Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.

7 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Burhaniye

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Fizik Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Evyap İnşaat San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Bahçelievler Yenibosnada bulunan firmamıza , Sekreter alınacaktır.

10 ay önce

Acil site bay-bayan temizlik /2614+yol/ sultanbeyli pendik çamlık mh

VİZYONVİP - Burhaniye

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, ÇAMLIK MH PROJE İSMİ: SİTE SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR EN AZ 1 YIL TEMİZLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZONLUDUR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİN DEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR YAŞ SINIRI: 24-42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ 08:00 - 17:00 ARASI ÇALIŞMA C.TESİ 08:00-12:00 ÇALIŞMA PAZAR VE RESMİ TATİLLER İZİN SOSYAL HAKLAR: 2614TL MAAŞ + SERVİS ( SERVİS GÜZERGAHI= VİAPORT AVM ARKASI SULTANBEYLİ İETT SON DURAKDAN ALIP VİAPORT AVM SONRA ATLANTİS AVM ÖNÜNDEN GEÇİP PROJEYE BIRAKIYOR ) PROJEMİZ: PİRİREİS CADDESİNE YAKIN LÜTFEN YUKARDAKİ KRİTERLERE UYANLAR ARASIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİLERİ ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 0554 142 97 81 - 0505 182 50 70

3 hafta önce

Saha Müşteri Temsilçisi

Zirve Erişim Temizlik - Burhaniye

Zirve Erişim Endüstriyel Dağcılık Bünyesinden Saha Müşteri Temsilci Olarak Bizimle çalışacak Bayan Arkadaşa İhtiyaç Vardır.Yol+ Yemek + SSK+ Pirim

3 hafta önce

Modelist

Grd Garden Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Burhaniye

14 yıldır Merter de imalat faaliyetini sürdüren firmamızda çalışmak üzere örme ve dokumada deneyimli Wear Caft veya Gerber programı bilen tecrübeli Modelist alınacaktır.

2 ay önce

İmalat Müdürü

Baysan Isıtma Soğutma Cihazları San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Görev Tanımı:Üretim sürecinin hazırlanması ve takip edilmesi,Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve dökümanlarının oluşturulması,Üretimle ilgili teknik resim ve dataların oluşturulması,İmalat atölyesindeki çalışanlara gerekli yönlendirilmenin yapılması.

3 ay önce

Lojistik Müdürü

Turan Lojistik ve Nakliyat Hizmetleri - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Müdürü aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Cevher Elektrik Mühendislik San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

E Ticaret Uzmanı

Onur Mobile Telefon San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Bozkıroğlu Mobilya ve Sınai Ürünleri Ltd Şti - Burhaniye

Bosch marka beyaz eşya magazamızda çalışmak üzere satış konusunda tecrübeli Satış Danışmanı personel ihtiyacımız vardır.

7 ay önce

Anketör

Final Araştırma ve Danışmanlık Tic Ltd Şti - Burhaniye

Final Araştırma olarak sağlık konusunda hekim, eczacı ve hastalarla anketler yapmaktayız. Hastane ve eczanelere yüz yüze anket yapacak personel veya evden telefon destekli olarak anketleri yapacak olan personel aranmaktadır.

3 ay önce

Montaj Elemanı

Trakyagizem Su Arıtma - Burhaniye

Acil olarak firmamızda çalışacak olan sıhhı tesisat su arıtma montaj ve fabrikalara servise gidecek ehliyeti olan Montaj Elemanı alınacaktır.Şirketimiz aile şirketidir ve gerçekten kendi işi gibi 4 elle sarılacak olan kişiler arıyoruz.Tam zamanlı 09:00-17:00Hafta sonu cumartesi 13:00 paydos Pazar izin

10 ay önce

Resim Öğretmeni (Özel Kurs)

Major Sanat Organizasyon ve Eğitim Hizmetleri Ltd Sti - Burhaniye

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere part time Resim Öğretmeni alınacaktır.

11 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

10 ay önce

Acil gündüz 9 saat site bay temizlik/bahçe destek / bağcılar

VİZYON VİP - Burhaniye

Bağcılar, yalçın koreş caddesi site projemizde çalışacak, 23-45 arası, 08:00 -:17:00 arası çalışma haftaiçi 1 gün izin, 2500tl maaş+ymk ile çalışcak deneyimli bay temizlik/bahçıvan personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Bağcılar Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Temizlik olarak çalışmış ağırlıklı olarak bahçe işlerinden anlayan olması zorunludur Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları İrtibat: 05051825070 - 05541429781

4 ay önce

Autocat Çizim Personeli

Marif Kalkan Demir San Tic Ltd Şti - Burhaniye

CNC Lazer Bölümünde istihdam edilmek üzere Autocad çizim programını kullanmayı bilen Çizim Personeli aranmaktadır.

5 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Buğlem Yeşil Su Arıtma Sistemleri Hiz San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Su arıtma servisinde çalışacak 25-30 yaşları arasında tercihen sektörde tecrübeli veya yetiştirilmek üzere bay teknik servis elemanı alınacaktır. Su arıtma cihazı kurulum, servis ve arızalarına müdahale edecek personel arayışımız mevcuttur. Maaş; Asgari ücret + yol + yemek şeklindedir.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Panusan Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Anadolu Yakasında enerji sektöründe iç ve dış ticaret yapan firmamızda görev almak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter çalışma arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler