Burhaniye Konsolosluk İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Konsolosluk İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bilgisayar Programcısı

Ea Bilişim Teknolojileri Yazılım San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda çalışmak üzere C# Php Programlama Uzmanı arıyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Sedsal Ele Enerji San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe -Sekreter aranmaktadır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax İlgi - Burhaniye

GELECEĞİNİZE KENDİ İŞİNİZDE, KENDİNİZ YÖN VERMEK İSTEMEZ MİSİNİZ? O ZAMAN ARAMIZA KATILIN!!Kartal, Esentepe Mahallesinde yer alan Remax İlgi Ofisimiz için aşağıda belirtilen genel nteliklere uygun Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.İŞ TANIMIFaaliyet gösterdiği bölgede Satılık ve Kiralık gayrimenkul portföyü oluşturmak,Ofise ve kendisine gelecek gayrimenkul alım taleplerine hızla yanıt vererek, müşteri ihtiyaçlarına uygun satılık ve kiralık mülkler sunarak, işlem kapaması gerçekleştirmek,Portföyüne kattığı mülkler için etkin bir pazarlama faaliyeti yürütmek,RE/MAX kurumsal standartları,etik ve ahlaki değerlere uygun olarak nitelikli gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri sunmakREMAXRemax 1973 yılında ABD’de kurulmuş, bugün dünyada ve Türkiye’de en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren sektöründe lider firmadır.RE/MAX İLGİREMAX İLGİ Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık kurumsal altyapısı, profesyonel yönetimi ve 13 yıllık tecrübesi ile, KARTAL - CEVİZLİ bölgesinde hizmet vermektedir.Uzmanlık Alanlarımız Konut – Proje - Ticari Proje – Bacalı / Bacasız Sanayi Arsaları, Fabrika, Çatısız Çarşı (Mağaza-Dükkan ) Ofis Satısı ve Kiralanmasıdır. Uzmanlık bölgemizdeki müşterilerimizin (satıcı – alıcı – kiracı) hayallerini gerçekleştirmek için varız.

7 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Doğa Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

• Yasal mevzuat, genel muhasebe ve vergi konularında tecrübeli,• Genel muhasebe kayıtlarının sisteme girilmesi tüm süreçlerinin yürütülmesiAlış ve satış faturalarının işlenmesi,• e-fatura ve e-defter konusunda tecrübeli, • Genel muhasebe, KDV, Muhtasar, Geçici vergi , Ba-Bs ve Damga vergisi beyannamelerinin hazırlanması,• Cari hesap incelemesi ve mutabakatlarının sağlaması,• Vergi daireleri ve diğer resmi kurum iş süreçlerinin takibini yapmak,• Beyannamelerin düzenlenmesi ve vergi mahsup işlemleri konusunda tecrübe sahibi

8 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tünel Sistem Elektrik İnş San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

11 ay önce

Yönetici Asistanı

Hekimler Birliği Vakfı - Burhaniye

Sivil toplum kurumunda Prof. Dr. ve onun özel statüsü ile ilgili çalışacak Yönetici Asistanı aranmaktadır.

11 ay önce

Smd Operatörü

Eleka Elektronik Aydınlatma San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamıza Smd Dizgi Operatörü aramaktayız.

7 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Ufuk Çay Muhasebe Bürosu - Burhaniye

Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.

11 ay önce

Kurye

Jungle Waffle's Cafe - Burhaniye

Kadıköy semtleri bölgelerinde waffle ve pasta diğer ürünlerimizin teslimatını yapacak Kurye arıyoruz..Araç Durumu:Şirket motoru veya kendi motoru ile çalışabilir.Kendi motoru ile çalışmak isteyenler 200 TL + Motor bakım ücreti alacaklardır.Part Time Çalışma:Bu çalışma şeklinde teslimat başına ücretlendirme mevcuttur.Bütün masraflar tarafınıza aittir.Ücret olarak teslimat başına 8 TL. verilmektedir.İstediğiniz zaman diliminde çalışabilirsiniz.Full Time Çalışma:Bu çalışma şeklide ister teslimat başı isterseniz de maaşlı olarak çalışabilirsiniz.Parça başı çalışmada teslimat başına 8 TL. alıyorsunuz ve bütün masraflar size ait oluyor.Maaşlı çalışmada;2500 TL: Maaş+Sigorta+Benzin (Motor size aitse)Bu bölgelerde oturan kuryeler tercihimizdir.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Kırantaş Asansör İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda çalışacak tecrübeli kadın Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere özellikle Micro programını çok iyi bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. ve internet e ticaret konularına uzak olmayan ön muhasebe elemanı alınacaktır.

11 ay önce

Muhasebe Personeli

Oğuz Akıncı Mali Müşavirlik Ofisi - Burhaniye

Mali Müşavirlik Ofisimize tecrübeli ve yetiştirilmek üzere Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.

11 ay önce

Saha Satış Personeli

Ambargoo Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

2019 da kurulan AmbarGoo LTD. ŞTİ. şirketimiz bünyesine kendini geliştirmek isteyen satış ve pazarlama personeli arayışındayız.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Naturel Granit Mermer Proje Dek San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Mermer- granit sektöründe faaliyet gösteren firmamıza deneyimli kadın Ön Muhasebeci- Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Satış Destek Personeli

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Web sitelerimize bakacak kadın eleman aranıyor. Çalışma saatlerimiz sabah 8.30 akşam 18.00Öğlen 12.00 13.00 arası yemek molamız vardır. Onun harici çay molalarımız vardır.Şartlarımıza kendini uygun gören genç bireyler ilanımıza başvuru yapabilirler.

8 ay önce

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Burhaniye

Sağlık Alanında Almanyada İş İmkanıX-PM Almanya’nın Türkiye’deki tek işveren firması olarak, sizlere süresiz iş sözleşmesi ile Almanya’nın kapılarını açıyor.X-PM Almanyada İtalya, Polonya, Hırvatistan, Türkiye gibi ülkelerde personel sağlamak için hizmet veren bir firmadır.Almanya’nın en güzel şehirlerinde çalışma imkanı, yüksek yaşam standartları ve konaklama imkanı sağlıyoruz.B2 Dil seviyesinde Almanca bilen kişiler için Almanya da çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Konum:Kuzey Ren-Vestfalya (Nordrhein-Westfalen) Eyaletiİş veren Firma olarak sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.İş ilanımız İş-Kur Tarafından onaylıdır.

7 ay önce

Depo Elemanı

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Şirketimizde çalışmak üzere Depo Elemanı aramaktayız.Depodaki tüm süreçlere destek olmak, Toplama, etiketleme, ve bunun gibi depo içerisinde yapılması gereken tüm işleri yerine getirmek.

9 ay önce

Döküm Elemanı

Pemax Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Döküm kalıbından anlayan anlayan eleman alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Burhaniye

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

11 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mersin Emtaş Tarım Ltd. Şti. - Burhaniye

Mersin Gıda Toptancılar Sitesindeki (MERTOÇ) iş yerimize kadın Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler