Burhaniye Kongre - Organizasyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Kongre - Organizasyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tezgahtar

Öz Zirve Saya - Burhaniye

Sayada çalışacak kadın/erkek Tezgahtar aranıyor.

9 ay önce

Gelinlik Ustası

Beyaz Rüya Gelinlik - Burhaniye

Avcılardaki gelinlik mağazamızaVerilecek modeli baştan aşağı çıkartabilecek (Kalıp,Dikim,Dizayn),Provalı provasız dikim yapabilecek,Gelinlik işinde tecrübeli bayan usta Terzi alınacaktır.

10 ay önce

Asistan

Son Söz Yapı İnşaat Turizm Gıda Eğitim Sağlık Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamız bünyesinde; Yetiştirilmek üzere Asistan arıyoruz.

7 ay önce

Kimya Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Kimya Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Şoför

Ege Oyuncak - Burhaniye

Üretimde depoda çalışacak şoförlüğü aktif olan Şoföralınacaktır.

9 ay önce

Spiker/Sunucu

Bonus Ticaret - Burhaniye

Sosyal medya stüdyomuzda çalışacak içeriklerde oynayacak arkadaşlar arıyoruz. Kamera önünde ve sokak röportajlarında çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

9 ay önce

Muhasebe Personeli

Ayko Otomotiv İnş San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Agenda Giyim - Burhaniye

Şehirdışı seyahat engeli olmayan, Sekreter alınacaktır.

11 ay önce

Muhasebe Uzmanı

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Uzmanı aramaktayız.Muhasebe kayıtlarının doğru şekilde sisteme girişini yapmak,Tüm giderlerin masraf merkezlerine doğru bir şekilde dağıtımını gerçekleştirerek muhasebeleştirmek,Fatura kesmek (kur farkı, iade vb.), kesilen faturaların kontrolünü yapmak, onaya sunmak ve muhasebe kayıtlarına girişini gerçekleştirmek,Bildirge ve beyannamelerin süreleri içerisinde düzenlenip, gerekli onay alındıktan sonra ilgili yerlere bildirilmesini sağlamak,Ay sonlarında kur farkı değerlemelerini ve amortisman tahakkuklarını yaparak mizan, bilanço ve gelir tablolarını hazırlamak,Fatura ve irsaliyelerinin takibi, kontrol edilmesi ve dosyalanması, Muhtasar, KDV, Damga Vergisi ve Geçici Vergi Beyannamelerinin Düzenlenmesi konularında görev alabilecek.

3 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Sth Group Yapı Malz Tur İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Dekoratif ve antik taşların ,satışını yapan firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda dış Satış Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Sağlık Personeli

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Burhaniye

Mobil tarama aracında çalışmak üzere Sağlık Personeli arayışımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Danışma Memuru

Est Yönetim Hizmetleri - Burhaniye

İSTANBUL genelinde projelerimize;Bay Kimliksiz Gözetim Danışma Personelleri alınacaktır.Site Avm, rezidans, otel, plaza, holding, şantiye okul vb projelerimizde görevlendirmek üzere Danışma Görevlisi arayışımız bulunmaktadırGaziosmanpaşa- Alibeyköy- Kağıthane-eyup Site- Şantiye- Rezidans Projeleri:2+2+2 çalışma sistemi maaş2450- 2700 TL Maaş+ Agi+ 150 TL Sodekso+ SGKMecidiyeköy- Şişli- Levent- Beşiktaş civarı projelerimiz2+2+2 çalışma sistemi maaş2600 TL maaş + agi + 2 öğün yemek projeden + SGKBahçelievler--zeytinburnu-merter-cevizlibağ projeleri4 çalış 2 izin çalışma sistemi veya 12 /362450 TL maaş + 275 TL yol + 250 TL ticket + projeden yemekBahçelievler -Ataköy projesi8 saat çalışma sistemi maaş.2600 TL maaş + agi + projeden yemekEsenyurt- Beylikdüzü- Bölgesi Site, Rezidans, Okul Projelerimiz;2+2+2 çalışma sistemi2650 TL maaş + 205 TL yol+ 205 TL yemekAvcılar- Büyükçekmece- Hadımköy-haramidere Bölgesi Projelerimiz2+2+2 çalışma sistemi2500-2700 TL Maaş + Yemek+ AGİ

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Net Başarı Koleji - Burhaniye

Net Başarı Koleji Anadolu ve Fen Lisesi, 2020/2021 eğitim-öğretim döneminde görevlendirilmek üzere tecrübeli Kimya Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Servis Müdürü (Otomotiv)

Güney Grup Otomotiv Petrol İnş San Tic Ltd Şti - Burhaniye

2012 yılında” Volkswagen Yetkili Servis” olarak hizmet vermeye başlayan Güney Grup Otomotiv, Batman Yetkili Servis Doğuş Otomotiv yetkili servisidir. Güney Grup Otomotiv, Batman Merkez de yer alan genel müdürlüğünde üstün hizmet anlayışı ve eğitimli uzman kadrosu, çözüm odaklı yaklaşımı ile Volkswagen müşterilerini buluşturmaktadır. Güney Grup Otomotiv bünyesinde, - Kalite standartlarına uygun servis hizmetlerinin verilmesini sağlamak.- Hedefler doğrultusunda servis personelini organizasyonu yapmak ve yönetmek.- İş süreçlerindeki aksaklıklara anında müdahale etmek ve aksiyon almak.- Servis pazarlama faaliyetlerini sağlamak.- İşveren ve Distribütöre raporlamalar yapmak.- Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için çalışmalar yapmak.

2 ay önce

Resepsiyonist

Bahçeli Apart Otel - Burhaniye

12 odalı butik otelimiz için Resepsiyon Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Emlak Danışmanı

Piren Medikal Ürünleri Gıda San Tic Ltd Şti - Burhaniye

POSTA EMLAK DENEYİMLİ EMLAK DANIŞMANI ARIYOR!Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşu olan firmamızın Alsancak ofisine gelir ortaklığı yapacağımız Emlak Danışmanı alınacaktır. Çalışma alt yapısıyla ilgili şartlar şirketimiz tarafından sağlanacaktır.Ücret sistemi, komisyon gelirlerin paylaşımı şeklindedir. Gelir paylaşımına dayalı olan ücret politikamızda sabit bir ücret söz konusu değildir.Gelişen Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan gayrimenkul dünyasının güçlü markasıyla, siz de tanışın.CV nizi gönderin. İş hayatına güçlü bir firmayla, partner olarak devam etme fırsatını kaçırmayın.

7 ay önce

Satış Danışmanı

House Of Bıke Perakende Mağazacılık Tic Ltd Şti - Burhaniye

Satış sürecinde müşteriyi bilgilendirmek ve satın alma yönünde motive etmek,Müşterilere ihtiyaçlarına en uygun ürünü sunmak için doğru sorular ile ihtiyaç analizi yapmak,Müşterilerin aradıkları ürünlere en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamak için ürün konumları ile ilgili yardımcı olmak ve ürünün bulunduğu reyona kadar eşlik etmek,Müşteriye ürünler ile ilgili doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak için fiyat etiketlerini ve bilgilendiricilerini kontrol etmek.

3 ay önce

Diş Hekimi Asistani

Alp Bulgur Diş Kliniği - Burhaniye

Kliniğimiz için ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. Başvurularınızı bekliyoruz.

5 ay önce

Resepsiyonist

Hasnur Turizm San Tic A.Ş. - Burhaniye

Çeşmedeki otelimizde çalışacak gece ve gündüz Resepsiyon Görevlisi alınacaktır Ssk+Maaş+Yemek+Kalacak Yer firmamızca karşılaşılacaktır.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Alp Mimarlar Tasarım ve Yapım Ltd Şti - Burhaniye

Yönetici Asistanı aranmaktadır.

3 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler