Burhaniye Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Uygulama Merkezine Usta

Gold Garage - Burhaniye

Oto Aksesuar & Uygulama olarak hizmet verdiğimiz işletmemize pasta cila, seramik kaplama, detaylı temizlik, araç kaplama bilen usta aranıyor. Müracaat: Gold Garage (Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cad. No:129/A Ergene Mah. Bornova)

3 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Varol Çadır Branda İmalat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Şirketimizin imalatını yapmış olduğu ürünleri Ofiste sosyal medya ve telefondan pazarlamasını yapabilecek, kadın çalışma arkadaşı aranıyor.Ücret: Maaş + Pirim Şeklindedir.

7 ay önce

Halkla İlişkiler Uzmanı

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Burhaniye

İstanbul Ataşehir de bulunan Saç Ekimi ve Estetik Merkezimizin Uluslararası Satış Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere;Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Arapça dillerinden en az birini çok iyi seviyede bilen, aşağıdaki niteliklerde Halkla İlişkiler Uzmanıaramaktayız.

9 ay önce

İthalat İhracat Elemanı

Diaclinica Diagnostik Kimya San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

İthalat Personeli aranmaktadır.

4 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

A&S Danışmanlık Eğitim - Burhaniye

Uluslar arası şirketimiz bünyesinde çalışacak;Kariyer hedefleri olan 30-55 yaş arası bay - bayan ekip arkadaşları aranmaktadır.Part time ücreti ayda 1500 -2500TLFull time ücreti ayda 3000 - 5000TL ve üzeri.Not: Lütfen telefonda detay sormayınız.İş modelimiz detaylı olduğundan sadece yüzyüze bilgilendirme yapılacaktır.

8 ay önce

Mekatronik Teknisyeni

Uğur Teknik Endüstriyel Yapı Malzemeleri San Tic A.Ş. - Burhaniye

Esenyurt Kıraçtaki fabrikamızda çalışmak üzere Mekatronik Teknisyeni aranmaktadır.

10 ay önce

Depo Sorumlusu

Dora Madeni Mutfak San Tic A.Ş. - Burhaniye

Dayanıklı mamül üretimi gerçekleştirmekte olan Esenyurt/Kıraç’taki fabrika içerisinde bulunan depomuza alanında en az 5 yıl tecrübesi olan Depo Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Izgara ustası

Kanatçı bey - Burhaniye

Ankara Sincan ilçesinde bulunan sokak lezzetlerine ızgaracı alınacaktır

2 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Aklife Gıda Turizm Eğlence İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

AKLAR GIDA- İnsan Kaynakları Elemanıİş AçıklamasıKurumun ihtiyaçları doğrultusunda işe alım süreçlerini yönetmek.Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve özlük evraklarının takip edilmesi.İşe giriş ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirmek.Ücretlendirme uygulamaları ve performans yönetim sistemini insan kaynakları politikalarına uygun olarak yürütmek.

3 ay önce

Satış Elemanı

Armağan Yangın Söndürme Cihazları - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

İnşaat Teknikeri

Balıkesir Elit İnşaat Gıda Hay Ltd Şti - Burhaniye

İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

11 ay önce

Teknik Ressam

Engin Metal Tic ve San A.Ş. - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek amacıyla Teknik Ressam aramaktayız.Çalışma saatleri :08:00-18:00 şeklindedir.SERVİS GÜZERGAHI: (E5)Maltepe Zümrüt Evler..Huzur Evi Durağı-Cevizli-Kartal-Pendik-Kaynarca-Tuzla -Aydınlı) Araç Durakları E5 Köprü altı duraklarıdır.ÇAYIROVA İÇİN ; Atatürk Mah. İpek Pastanesi ,Çayırova İnaönü Aslan Market ,Kadir Bakkal..Sarı Cami ,Sarıcami sonrası Ocak Market. Yeni Adliye Yolu. Mutlukent.

1 gün önce

E-Ticaret Uzmanı

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

E-Ticaret ve Sadakat projeleri alanında faaliyet gösteren BiggPlus Şirketler Grubumuzun Kavacık/İstanbul‘daki genel merkezinde görev alacak Dijital Pazarlama Yönetmeni arıyoruz.İş Tanımı:Sorumluluğunda olan web sitelerin SEO uyumlu içeriklerini hazırlamak, ilgili sitelerin içerik yönetimlerinin yapmak, kelime performanslarını takip ederek düzenli olarak raporlamak, Sorumluluğunda olan web sitelerinin trafik-performans analizlerini yapmak ve geliştirmeye yönelik aksiyonları almak, Marka iletişim stratejileri doğrultusunda dijital iletişim stratejisinin hazırlanmasına destek olmak,B2B kanallarındaki pazarlama iletişimi girişimlerinin hedef kitlelerini tanımlamak, Düzenli performans kampanyalarının tüm değerlendirmelerini takip ederek teknik geliştirme ve optimizasyonlarından sorumlu olmak,Dijital Pazarlama ve sosyal medyada dünya trendlerini takip etmek,Hedefler doğrultusunda kampanya yapısı ve stratejisi ile ilgili geliştirmeleri yapmak, pazarlama ölçümlemeleri doğrultusunda yeni ve doğru stratejiler önermek.

9 ay önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Aybar İngilizce Kursu - Burhaniye

Kurumumuzda full-time çalışacak, haftasonu engeli olmayan İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Akhtamar İç ve Dış Tic Ltd Şti - Burhaniye

Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere pazar araştırmaları ve ihracat pazarlama alanlarında tecrübeli adaylar aranmaktadır.

2 gün önce

Sekreter

Birem Emlak Temizlik ve İnşaat Malz Tic Ltd Şti - Burhaniye

Bir Emlak Esat Tunalıhilmi Temsilciliğimize Sekreter alınacaktırDetaylı bilgi iş yerimizde verilecek İş yerimiz Ankara Ticaret Odasına kayıtlıdır.25 yıldır faaliyetine devam etmektedir.

5 ay önce

Asistan / Sekreter

Ankara Legal Arabuluculuk ve Hukuk Ofisi - Burhaniye

Maidan Plaza daki Arabuluculuk ve Hukuk ofisimize Asistan/Sekreter pozisyonunda çalışma arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Süpervizör

Kimya Okyanus - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Supervizor alınacaktır.Kimya Okyanus 17 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli adaylar ile paylaşmanın heyecanını duyar...Kurulduğu günden itibaren endüstriyel temizlik ürünleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; endüstriyel temizlik ve oto bakım ürünlerinin tamamının üretim ve satışını yapmaktadır.Firmamızda 2020 yılı içerisinde seçilen 35 pilot ilde network, sıcak satış, plasiyer sistem ve konsinye satış sistemini hayata geçirerek pazarlama ağını tüm yurda yayma amacındadır.Personel açığını da deneyim ve tecrübeye bakmaksızın genç ve dinamik adaylar seçerek kendi bünyesinde yetiştirerek sağlayacaktır.Ayrıca 35 farklı ilden seçilen aktif ev hanımlarına network sistemi ile yüksek gelirli iş imkanı sağlanacaktır.

10 ay önce

Metocu/Numaratör

Kübra Tekstil Konfeksiyon - Burhaniye

Tam zamanlı çalışacak deneyimi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Sgk yol yemek mesai vardır.

8 ay önce

Alüminyum İmalat İşçisi

Can Life Group Personel Hiz San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Alüminyum imalatına vasıfsız personeller alınacaktır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

4 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler