Burhaniye İlaç İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye İlaç İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Web Developer

Multimedya Atölyesi Yazılım Tic Ltd Şti - Burhaniye

Merkezi Avusturyada olan Yazılım ve Danışmanlık şirketimizin Samsunda bulunan ofisinde çalışmak üzere 3-5 yıl arasında deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz. 3 seneden az deneyimi olan ve referansı olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. ADAYLARIN PHP ve WORDPRESS BİLMESİ ZORUNLUDUR. Alanımızla ilgili bu becerilere sahip olunması ve deneyimleriyle referans göstermesi öncelikli kriterimizdir. Adayların kriterlerde kendilerini yeterli gördükleri takdirde başvuru yapmaları gerekmektedir.

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızın merkezinde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız.Servis Güzergahı- Gebze- Çayırova- Beylikbağı- Pendik(Sadece E-5 üzerinden)

10 ay önce

Cnc Cad-Cam Operatörü

Deridesen Etiket San ve Ticaret A.Ş. - Burhaniye

Şirketimizin Kalıp Pantograf bölümünde değerlendirilmek CNC Operatörü çalışma arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Hasta Bakım Personeli

Özel Senin Benim Bakimevi San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Bedensel engelli bakım merkezinde çalışabilecek, hasta bakım sertifikası olan, en az ilkokul mezunu personel arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özyar Eğitim Kurumları San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Alanında 2 yıl deneyimli, öğretmenlik mesleğini seven Anaokulu Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Manikürcü-Pedikürcü

Pink Shine Beauty Studio - Burhaniye

Manikür pedikür kalıcı oje ve tercihen protez tırnak yapabilen tecrübeli Manikürcü-Pedikürcü aranıyor.

6 ay önce

İnşaat Mühendisi

Belge Belgelendirme İnşaat San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı , Mesleki Yeterlilik Kurumu’na bağlı Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu olarak hizmet veren şirketimizin DİYARBAKIR şubesinde görev yapacak, Sınava giren adayların performans ve yeterliliklerini ölçme ve değerlendirilmesini yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

Agenda Giyim - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Burhaniye

Online matematik dersi verecek Matematik Öğretmeni arıyoruz.

10 ay önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Burhaniye

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

8 ay önce

Şantiye Şefi

Zema Yapı Müh İnşaat Taah San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Kütahya inşaatımızda çalışacak Deneyimli Şantiye Şefi aramaktayız.

2 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Ceyhanlı Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kat şefinden boş ve dolu odaların anahtarlarını alarak, öncelikle boş odaları kontrol eder ve hizmete hazır hale getirir, Müşterinin odadan ayrılmasından sonra çarşafları değiştirir ve yatakları düzeltir, odanın genel temizliğini yapar (toz alma, paspas yapma, tuvalet, banyo temizliği, cam silme vb.), Odadaki eksiklikleri tamamlar (havlu-sabun koyar, buz dolaplarındaki içecekleri tamamlar, arızaları ilgililere bildirir), Müşterinin isteklerini yerine getirir, şikayetlerini giderir, Kayıp ve bulunmuş eşyalarla ilgili olarak durumu ilgililere bildirir, Odadan ayrılan müşteriyi katta uğurlar.

8 ay önce

Hekim-Pratisyen

Özden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Tic A.Ş. - Burhaniye

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupada bulunan lokasyonumuza tam zamanlı ve yarı zamanlı hizmet verecek İş yeri Hekimi ihtiyacımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Yağmur Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Tarım makineleri üretimi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek için aşağıdaki niteliklere sahip CNC İşleme Merkezi Operatörü arıyoruz.

11 ay önce

Garson

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Burhaniye

Fethiye merkezdeki işletmemize Garson alınacaktır.

11 ay önce

Pazarlama Elemanı

Prismpack Matbaa - Burhaniye

Matbaamıza yeni müşteriler kazandıracak pazarlama ekibi arıyoruz .Sabit maaş +prim+sgk

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

M5 Grup Kozmetik İth İhr Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kozmetik alanında tüm pazaryerlerinde satış yapan firmamız için Esenyurt ve çevresinde ikamet eden Bayan Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Site Bay Danışma Görevlisi / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Burhaniye

Pendik, yenişehir mh site projemizde çalışacak, 23-37 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 4 gündüz 2 gün izin, herşey dahil 2720 TL maaş ile çalışacak, bay danışma personeli aranıyor. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır. Şantiye hariç 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

5 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Çay ve yemek servisi yapacak, ortak alan ve ofislerin temizliğinden sorumlu Kadın Çay ve Temizlik Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Çevre Mühendisi

Aytar Pet Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Atık ve geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren işyerimize Viranşehirde ikamet eden Çevre Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.Çalışma saatleri: 08:00 -18:00

5 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler