Burhaniye Hızlı Tüketim Malları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Hızlı Tüketim Malları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Grafik Tasarımcısı

Camcıoğulları Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Grafik tasarım konusunda deneyimli,Corel bilen Bay/Bayan takım arkadaşları alınacaktır.

5 ay önce

Denizcilik Teknisyeni

Tur Teknesi-Nurettin Karakuş - Burhaniye

Çeşme dalyanda özel tür teknemize Bayan denizci alınacaktır

8 ay önce

İlaçlama Teknisyeni

Greenworld Çevre Sağlığı İlaçlama Hiz Tic Ltd Şti - Burhaniye

Aylık program dahilinde müşterilere rutin haşere kontrol hizmeri vererek ilaçlama işlerini gerçekleştirecek,İşyerinde risk oluşturabilecek yapısal eksikleri tespit ederek müşteriye iletebilecekMüşteriler ile güçlü iletişim kurabilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Palaz Metal San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

*Sipariş sürecini takip etmek*Müşteri tatmini ve memnuniyetinin sağlanması *Tahsilat sürecini takip etmek *Şirketin kar hedeflerini göz etmek*Sipariş oluşturulan ürünlerin tedarik ve sevkıyatının sağlanması *Paslanmaz çelik ürünlerimizin fonksiyonlarını kısa sürede tanımak

7 ay önce

Şoför

Doğruluk Mefruşat Ltd Şti - Burhaniye

İstoç ticaret merkezinde faaliyet gösteren firmamıza depodaki ürünleri ambarlara teslim edebilecek Şoför aranmaktadır.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kozmetik sektörü başta olmak üzere; gıda, kimya, tekstil, ambalaj ve enerji sektörlerine uluslararası hammadde ve ekipman tedariki sağlayarak satış pazarlama ve temsilcilik hizmeti sunan müşterimizin gıda katkı maddeleri bölümü için Satış Temsilcisi aramaktayız.Kurulmakta olan Gıda hammaddelerinin satışından sorumlu olmak,Mevcut hammadde portföyünü geliştirmek, yeni tedarikçiler bulmak ve tedarikçi bağlantılarını geliştirmek,Hammaddelerin ithalat süreçlerini takip ederek stok planlamalarının ve gerekli satın almaların yapılmasını organize etmek,Türkiye’de firmanın satış etkinliğini geliştirmek ve gerçekleştirmek, belirlenen pazarlama stratejisi çerçevesinde hareket etmek,Yeni müşterilerin bulunmasında aktif rol oynayarak, müşteri portföyünün geliştirilmesini sağlamak ve mevcut müşterilerdeki ürün derinliğini yeni ürünlerle geliştirmek,Müşteri ilişkilerini yönetmek ve düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,Pazarla ilgili satış müdürüne düzenli raporlama yapmak ve müşteri ihtiyaçlarına göre yeni ürünlerin geliştirilmesine yardımcı olmak,Sorumlu olduğu satış cirosunu gerçekleştirmek, stok ve envanter yönetimi ile ticari alacakların takibini yapmak.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Turmen Smmm Ltd. Şti - Burhaniye

Mali Müşavirliğini yaptığımız firmaya yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Asistan

Doğu Asya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Merhabalar inşaat ve emlak ofisimize sekreter asistan görev pozisyonunda çalışacak kadın personele ihtiyaç vardır.Maaş prim yemek SSK vardır. Sabah 9.30 akşam 17.30 çalışma saatlerimiz

11 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Asfen Okulları - Burhaniye

Eğitim öğretim kurumuna benzeri işlerde daha önce çalışmış Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

7 ay önce

Frezeci (Freze Tezgahı Operatörü)

İba Makine İmalat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kalıp üzerine daha önce çalışmış iş akışına sahip profesyonel Frezeci çalışma arkadaşları aramaktayız

1 yıl önce

Satış Görevlisi

Yeke Ses ve Organizayon Hizmetleri Tic Ltd Şti - Burhaniye

Türkiye’nin seçkin ve ilk “Sanal Ofis” firmalarından biri olan Open Up Office, 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Kozyatağı’nda faaliyete başlayan Open Up Office, şu anda farklı merkezi lokasyonlardaki prestijli binalarda hizmet vermektedir. Open Up Office stratejilerine uygun lokasyonlarda prestijli plazalarda, marka konseptine uygun tadilatlar yaparak; resepsiyonu, toplantı odaları, ofis odaları, ortak çalışma alanları, ile kullanıma hazır ofis alanları oluşturmaktadır. Yurtdışında da yüzlerce örneği olduğu gibi mimari olarak hazır ve tam donanımlı bu ofisler; IT, temizlik, sekreterya, ofis iç yönetimi gibi hizmetleri de sağlayacak şekilde sözleşmeli olarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Yurtdışında oldukça gelişmiş olan Hazır Ofis uygulamaları, Türkiye’de başta İstanbul’ da olmak üzere büyük şehirlerin tamamında yoğun olarak tercih edilmektedir. Open Up Office Anadolu ve Avrupa yakasında istihdam edilmek üzere Satış Sorumlusu aranmaktadır.İş TanımıFarklı kanallardan gelen satış taleplerini değerlendirmek, gelen talepleri satışa dönüştürmek,Telefonlarını yanıtlamak,Satış ve sözleşme süreçlerinden sorumlu olmak,Şube içerisindeki günlük operasyonları yönetmek, satış ve operasyon ekipleriyle işbirliği içinde olmak,Tahsilatları takip etmek,Sorumluluğundaki her işi disiplinle takip etmek, tamamlamak ve geri bildirimini sağlamak,Satış ve tahsilatlarla ilgili raporlama yapmak.

2 ay önce

Üretim Elemanı

İzmer Plastik Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Plastik geri dönüşüm fabrikasında Granül Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Müşteri Temsilcisi

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Kapı/Kapak Mobilya üzerine faaliyetini sürdüren şirketimiz bünyesinde Fabrika ve Karabağlar şubede görev alacak, mevcut kadromuza destek olmak üzere Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

1 yıl önce

İhracat Sorumlusu

Demir Kağıt ve Ambalaj Ürünleri San Tic Ltd Şti - Burhaniye

İthalat ve ihracat işlemleri için gerekli olan evrakların hazırlanması , süreçlerin takip edilmesi

1 yıl önce

Sekreter

Csk Madencilik San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Madencilik ve gayrimenkul şirketinde ofis içi işleri yürütecek, mail, kargo, fatura ve yazışmaları takip edecek uzun yıllar çalışacağımı, güvenilir sorumluluk sahibi yardımcı bayan arkadaş arıyoruz. Yaş aralığı maksimum 30 yaş olmalı. Bazı durumlarda il dışı seyahat edebilirsiniz. İl dışında ki madenlerin bürokratik işlemleri için. veya gayrimenkul işlemleri için tapu belediye ve kadastro müdürlüklerine gidilecektir. Yaşı 25 den küçük olanlar daha avantajlı. çünkü uzun yıllar çalışmak istiyoruz.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Asya Therm Isı Sistemleri - Burhaniye

Saray Keresteciler Sanayii Sitesinde bulunan üretim firmamıza;Ön muhasebe tutabilecek,Yöneticiyi asiste edebilecek,Yüzeysel olarak e-ticaret platformlarında (n11-Facebook) satış yapabilecek,Bayan takım arkadaşları aranıyor.

7 ay önce

Üretim Elemanı

Güleç Ambalaj Palet San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Üretim Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Mekanik Teknisyeni

Rapid Oto Araç Ekspertiz Merkezi Ltd Şti - Burhaniye

Türkiyenin öncü ekspertiz firmalarından biri olan şirketimize Bayrampaşa şubemiz için Motor Mekanik Ustası alınacaktır .Maaş yüz yüze konuşulacaktır .

1 yıl önce

Fotoğrafçı ve Kameraman

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Fotoğraf ve video çekimleri yapabilen Fotoğraf ve Video Uzmanı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Sınıf Öğretmeni

Şahinoğlu Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

İzmir-Menemendeki kurumumuza Sınıf Öğretmenleri aranmaktadır.

9 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler