Burhaniye Hırdavat Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Hırdavat Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Lazer Kesim Operatörü

Mutaş Mutfak Isıtma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Burhaniye

Gece vardiyasında çalışmak üzere Lazer Kesim Operatörü olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Şah Gayrimenkul - Burhaniye

2010 yılından beri sektörde faaliyet gösteren ŞAH GAYRİMENKUL BURSA firmamıza;Gayrimenkul Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

Can–Tıp Sağlık Merkezi San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Şirketimiz e-ticaret satış panellerini ve kargo işlemlerini yapmak üzere eleman alınacaktır.

3 ay önce

Satış Sonrası Hizmet Personeli

Güney Grup Otomotiv Petrol İnş San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Satış Sonrası Hizmet birimlerinde işten anlayan tecrübeli personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Dekamis Hijyen Group - Burhaniye

Firmamız orta ölçekli bir üretim yeri olmakla birlikte hedefleri ve potansiyeli olan bir firmadır.Sahiplenici yapısıyla muhasebe kısmını ve iç düzeni sağlayabilecek firmamızla beraber büyümek isteyen Ön Muhasebe ve Sekreter aramaktayız.

10 ay önce

Gıda Mühendisi

Altınekin Unlu Mamulleri Gıda San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Altınekin Unlu Mamulleri & Bonex, 1975den beri var olan markamız, Toprağımızdan Sofranıza Bir Armağan mottosu ile başlamış, katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim” prensibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Altınekin Unlu Mamulleri Bonex bünyesinde uzun soluklu çalışabilecek Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Önemli Not:Konyada ikamet etmeyen ya da iş tecrübesi (min. 2 sene) olmayan adayların başvurularının dikkate alınmayacağını bildirmek ister anlayışınız için teşekkür ederiz.

10 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Burhaniye

Kağıthane de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Kadın Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.İş TanımıGünlük 6-7 kişilik yemek yapımı ve dağıtımı yapabilecek.Çay-kahve ikramı ve ofisin temizlik işlerinden sorumlu olacak.Gelen misafirleri ağırlayarak, ikramların servisini yapabilecek,

4 ay önce

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Özden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Tic A.Ş. - Burhaniye

Bizimle birlikte çalışmak üzere Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) aramaktayız.İŞ TANIMI:İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde iş yeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak,Çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve iş yeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak,Özel politika gerektiren grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak,İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde iş yeri hekimi ile birlikte çalışmak.Çalışanların sağlık eğitiminde görev almak,İş yeri bina ve eklentilerinin genel hijyen şartlarının sürekli izlenip denetlemesinde iş yeri hekimiyle birlikte çalışmak,İş yeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek,İş yerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak.

6 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

İleka Akademi Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. - Burhaniye

E-dönüşüm alanında hizmet veren firmamızın Satış Birimine bağlı olarak saha ekibinde yer alacak, kurumsal ürünlerin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri yeni pazar talebi ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesinden sorumlu olacak, kurumsal yetkinliklere sahip, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek, kendine güvenen Saha Satış Temsilcileri aranmaktadır.Maaş+ SGK+ Prim verilecektir.

8 ay önce

Çatı İşçileri

Solarport Enerji San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Daha Önce Çelik Çatı üzerine çalışmış ustalık belgesi olan tecrübeli adaylar başvurabilir.

2 ay önce

Acil 8 Saat Rezidans Bay Mekanik ve Elektrik Teknik ( Havuz Bakım'dan Anlayan ) / Kadıköy-Batıataşehir-Ümraniye

VİZYON VİP - Burhaniye

Batıataşehir bölgesine bağlı; Barbaros mh rezidans projemiz’de çalışacak, askerlik yapmış olması, 25-42 arası, 8 saat 3 vardiya haftada 1 gün izin, 3300tl maaş+agi ile çalışcak havuz bakım'dan anlayan bay elektrik ve mekanik teknik personeli aranıyor. Enaz 1 Yıl Köşk-villa-rezidans-site projeler’de çalışmış olması tercihimizdir, Elektrik Teknik İşin Tanımı: Havuz Bakım ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat ve elektrik/tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Mekanik Tesisat Teknik İşin Tanımı: Havuz Bakım ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Diploma: Elektrik meslek bölümü mezunu yada ustalık yada kalfalık yeterlilik belgesi olması zorunludur. Diploma: Mekanik tesisat meslek bölümü mezunu yada ustalık yada kalfalık yeterlilik belgesi olması zorunludur. Çalışma Yerine Geçen Otobüsler: 8A ve 8E ve 13 Nolu Otobüsler Projemiz: Fb Basketbol sahasına yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkililerin Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

7 ay önce

Elektrik Pano Montaj İşçisi

Nur Işıklar Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arıyoruz.

6 ay önce

Uzman Doktor

Özel Vital Hospital - Burhaniye

Hastanemizde tam zamanlı görev yapabilecek branşında deneyimli Göz Hastalıkları Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Motor Ustasi

Liberty Otomotiv Ticaret ve Ltd Şti - Burhaniye

Liberty Otomotiv, en yüksek kalitede ve performansta Land Rover Defender üretmek için kurulmuştur. Klasik Land Rover Defender araçların ikonik tasarımlarını koruyarak konfor, lüks, ileri teknoloji ve yüksek performans gibi modern cağın ihtiyaçlarına uygun şekilde restore ediyoruz. Restorasyonlarımızın tamamını Kuzey Amerika ve Arap Emirliklerine ihraç etmekteyiz. Tüm restorasyon proseslerini yapabildiğimiz entegre tesisimizde, yüksek teknik kapasiteli mühendislerimiz ve becerikli ekibimiz, üst segmentteki müşterilerimizin taleplerini üretmektedir. Firmamızın Motor Servisinde görevlendirilmek üzere; - 30 yas ve üzeri, askerliğini yapmış - Motor ve şanzıman konusunda en 5 yıl tecrübeli - Motor & şanzıman rektifiye bilgisine sahip - Tercihen Land Rover servisinde calismis - Modifiye islerinde pratik çözümler üretebilen, pratik - Sorumluluk sahibi, titiz ve dikkatli çalışan takım arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Asistan

Doğu Asya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Merhabalar inşaat ve emlak ofisimize sekreter asistan görev pozisyonunda çalışacak kadın personele ihtiyaç vardır.Maaş prim yemek SSK vardır. Sabah 9.30 akşam 17.30 çalışma saatlerimiz

6 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hncc İstanbul - Burhaniye

Aksarayda bulunan Almanca Çağrı merkezimizde ALMANCA bilen, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranıyor.Maaş+ Prim + Yemek

5 ay önce

Grafik Desen Çizimi Elemanı

Final Dijital Baskı Tekstil İth İhr ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Dijital halı fabrikasının grafik bölümünde, halı deseni çizecek, tasarlayacak Grafiker alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Öz Ankara Kırtasiye A.Ş. - Burhaniye

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Meslek Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Tekne Onarım İşçisi

Yalçınkaya Marin - Burhaniye

Saç tekne bakım onarım işinde çalışacak ekip arkadaşları aranıyor.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ekipiş Kurumsal Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızın sekreterlik ve ön muhasebe işlemlerini yürütecek kadın adayların başvurusunu beklemekteyiz.

4 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler