Burhaniye Gıda Makineleri ve Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Gıda Makineleri ve Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Diş Hekimi Asistanı

Özel Naturel Ağız ve Diş Polikliniği - Burhaniye

Halkalı/KÜÇÜKÇEKMECE bölgesinde ikamet eden, konusunda deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Peyzaj Mimarı

Çetin Peyzaj ve Yapı Sistemleri San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Fidanlıkta ve şantiyede bize hem satış hemde projelendirme konusunda yardımcı olabilecek bir mimar arıyoruz.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tek Yıldız Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Pendikte bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere genel muhasebemizle uyumlu çalışacak Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Dağıtım Elemanı

Aykavak Dondurma Gıda İlet İnş San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Ankara bölgesinde Algida Dondurma Operasyon organizasyonunda çalışacak Dağıtım Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Kırtasiye ve Kitap Satış Elemanı

Kırtasiyeci Raşit - Burhaniye

Kırtasiye ve fotokopi işini yapabilecek kadın Kırtasiye ve Kitap Satış Elemanı arıyoruz.

9 ay önce

Geometri Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Geometri Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

ACİL SİTE BAY ÖZEL GÜVENLİK /2600+AGİ+YMK+YOL/ PENDİK-TUZLA

VİZYON VİP - Burhaniye

Tuzla, fatih mh rezidans projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, askerliğini yapmış bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bay özel güvenlik görevlisi ve bay özel güvenlik amiri aranıyor. BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 33 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN VE 4 GECE 2 İZİN ŞARTLAR: 2600TL MAAŞ + AGİ + YMK + SERVİS ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

İhtiyaç Sağlık Mühendislik Tic A.Ş. - Burhaniye

AYDIN ÇİNE ve KARPUZLU bölgesinde bulunan 2 büyük maden şirketi için hafta içi sabah 08.30 akşam 17.00 arası çalışacak 1 DSP ve AYDIN MERKEZ ofiste çalışacak 1 dsp İHTİYACIMIZ VARDIR.Maden şirketlerine gidiş ve dönüş İŞ YERİ hekimi ile olacaktır.

1 ay önce

Baskı Operatörü

DY Halı Dış Ticaret A.Ş. - Burhaniye

Digital baskı makinası kullanabilecek ebatlama ve desen konusuna hakim ilgili bölümlerden mezun çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Sekreter

Duyses İşitme Merkezi - Burhaniye

İşitme kliniğimiz için kadın personel arayışımız bulunmaktadır

5 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Zincir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd Şti - Burhaniye

Zincir Osgb bünyesinde tam zamanlı çalışacak dsp ihtiyacımız mevcuttur.

3 ay önce

Şatış personeli

MRY inşaat gayrimenkul - Burhaniye

MRY inşaat gayrimenkul çalışacak Şatış personeli aranmaktadır

11 ay önce

Muhasebe Elemanı

Günce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd Şti - Burhaniye

Mali Müşavirlik ofisinde firmaların Adan Zye tüm muhasebe süreçlerinin planlanarak yürütülmesi konusunda sorumluluk alabilecek tecrübeli adaylar,Mükelleflerden gelen tüm faturaların, şirket kurallarına ve mali mevzuata uygunluğunu kontrol etmek, Tek düzen hesap planında yapıya uygun olarak kayda alınmasını sağlamak, gerektiğinde ilgililerle iletişime geçmek ve tüm süreçlerin yönetilmesi,Aylık muhasebe kapanış sürecine uygun olarak kapanış muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin hazırlanması,Aylık BA/BS Bildirimlerinin hazırlanması,Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlanması,Personel işlemleri ve SGK bildirimlerinin hazırlanması ve elektronik ortamda onaylatılması

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sağlamcılar Mobilya Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kağıthane de bulunan sek süt gündoğdu peynir aynes peynir torku gibi bilindik markaların bayilikleri olan firmamıza deneyimli kadın Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

Tmec Silver - Burhaniye

Firmamızda çalışmak üzere personel aramaktayız.

4 ay önce

Satış Müdürü

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Burhaniye

2019 yılında kurulan ve Nippon Sigorta acenteliği ile faaliyete başlayan Hami Sigorta, sırasıyla Axa, Allianz ,Groupama, Mapfre ve Anadolu Sigorta yetkili acenteliklerini de portföyüne eklemiştir.Köklü sigortacılık geleneği ile yenilikçi bir anlayışı birleştiren HAMI SİGORTA güçlü sermaye yapısı, eğitimli insan kaynağı ve çözüm ortağı olduğu Sigorta Şirketleri ile birlikte sunduğu etkin hizmetlerle kişi ve kuruluşların değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak 2019 yılından bu güne kadar özel çözümler üretmektedir.Uzmanlaşan tecrübeli kadromuzla,100 den fazla müşterimizin kurumsal ihtiyaçlarına çözüm üreterek,risk analizlerini değerlendirip özgün sigorta ürün ve hizmetlerimizle, sektörde markalaşma yolunda ilerlemekteyiz.Ístanbul/Şişli de bulunan Sigorta Acentemizde Sigorta Satış Pazarlama Müdürü ve Sigorta Satış uzmanlarına ihtiyacımız mevcuttur.

6 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Yeklog Lojistik Depolama San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

25-40 yaş arası şehir içi dağıtım yapacak Şöför- Yük Taşıma personeli alınacaktır.

3 ay önce

ACİL BAY SİTE ÖZEL GÜVENLİK /2904+SERVİS/ PENDİK ÇAMLIK MH

VİZYON VİP - Burhaniye

Pendik, Pirireis caddesine yakın, Kurtköy Çamlık Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, herşey dahil 2904 TL maaş+servis ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( Servis güzergahı Sultanbeyli İETT son durakdan alıp, kurtköy Viaport Avm ve Atlantis Avm önünden geçip projeye bırakıyor. ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

8 ay önce

Üretim Elemanı

Işık Cam San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Isıcam işleme ve sevkiyat bölümlerinde çalışacak tercihen vasıflı ve vasıfsız 20- 40 yaş arası bay ve bayan personel alınacaktır.

2 hafta önce

Full Stack Developer

Pars Web Tasarım ve Yazılım Tic. Ltd. Şti. - Burhaniye

Pars Design Yazılım ekibimize katılarak, mevcut projelerimiz üzerinde geliştirmeleri, içerik yönetim sistemlerimiz, E-ticaret yazılımlarımız ve kendi yazılım ürünlerimizin yazılımlarının geliştirilmesinde katkı sağlayacak ve yeni projeler geliştirecek Full Stack Developer ekip arkadaşları arıyoruz. Tam zamanlı ve yarı zamanlı uzaktan ya da ofiste çalışacak ilgili adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler