Burhaniye Ev Mobilyaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Ev Mobilyaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mağaza Satış Danışmanı

Minipicco - Burhaniye

Doğal Deri Anatomik Bebek ve Çocuk Ayakkabı Mağazamıza Satış Danışmanı Aramaktayız.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Evyapan Petrol Ürünleri Dağ Paz İnş San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Bağlı bulunduğumuz demir-çelik satış firmamızda (Evyapan Demir San.) çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe Elemanı olarak çalışabilecek takım arkadaşı alınacaktır.

4 ay önce

Analist

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Burhaniye

Firmamız Laboratuvar çalışmalarında görevlendirilmek üzere Analist alınacaktır.

1 ay önce

Psikolog

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Burhaniye

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır. Viyana test sistemi sertifikası olan psikologlar tercihimizdir.

11 ay önce

Acil bay site özelgüvenlik /2930+agi/ çekmeköy çatalçeşme mh

VİZYON VİP - Burhaniye

Çekmeköy bölgesine bağlı; reşadiye caddesine yakın, çatalçeşme Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası,1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma gündüz 2 gece 2 gün izin, 2975tl maaş+agi ile çalışacak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. 1 Yıl Özel Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

E-Ticaret firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Personelleri alınacaktır.Pazar yerleri ile entegre olarak Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.İŞ TANIMI:Market stok takibi, ihtiyaç belirleme ve temin etme gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi,Markete alınan ürünlerin ve akaryakıtların irsaliye ve faturalarının sisteme işlenmesi,Cari müşterilerin ödemelerinin takibi, irsaliye ve fatura işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Günlük kasa takibi işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Toptan ve perakende kanallarıyla yapılan satışların fatura ve irsaliyelerinin oluşturulması,Personel özlük dosyalarının tamamlanması,Ödemelerin ve tahsilatların takibi.

9 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Sg Dental Klinik - Burhaniye

Nişantaşı veya Güngören şubemizde çalışacak Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

3 ay önce

Asistan

Anb Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Burhaniye

Pendiş Diş polikliniğimiz in Pendik şubesine deneyimli Diş Hekimi Asistanı aranıyor...Hem gündüz hem nöbet (23.00 kadar) saatlerinde çalışabilecek arkadaşlar alınacaktır...

2 ay önce

International Sales And Marketing Specialis

Akademi Matbaacılık İleitşim San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Colorist Akademi - International Sales And Marketing SpecialisGeneral QualificationsWe are looking for an International Sales and Marketing Specialists to be assigned to our company in the printing and packaging industry;• Graduates of related departments of universities,• Experienced in cardboard packaging industry,• Advanced level of English (Second language is preferred),• Free to travel abroad,• Will be able to make active sales abroad,• Gaining new customers to our company,• Having organizational and planning skills;• Creative, dynamic and follower;• Successful in social relationships, prone to team work.

1 ay önce

Mali Müşavir

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mali Müşavir alınacaktır.

2 ay önce

ACİL BAY VİLLA ÖZEL GÜVENLİK /2680+AGİ+YMK/ TUZLA AKFIRAT MH

VİZYON VİP - Burhaniye

Tuzla, Akfırat Mh villa projemizde çalışacak, Formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 25-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2600 TL maaş+agi+ymk+servis ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliğe olan ya da güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı Sultanbeyli İETT son duraktan alıp Kurtköy Viaport Avm ve Atlantis Avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki telefonunu arayıp onay aldıktan sonra şirkete görüşmeye geliniz. Onay almadan şirkete görüşmeye gelmeyiniz. Ulaşamazsanız, telefonun mesaj bölümünden bilgilerinizi, kriterlerinizi ve numaranızı yazın. Olumlu olduğunda size geri dönüş yapalım. İnsan Kaynakları İrtibat: 05051825070

7 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Dayılar İnşaat Turizm Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

2 ay önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Pazarlama konusunda deneyimli, ikna kabiliyeti yüksek, pazarlama departmanımız da çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Fuar Stand Tasarımcısı

Atölye34 Global Yapı Mimarlık Ltd Şti - Burhaniye

Firmamız yurt içi ve yurt dışı fuar stand tasarım, imalat ve kurulumu yapmaktadır. Fuar stand tasarımında yaratıcılığına güvenen ve tecrübesi olan Fuar Stand Tasarımcısı çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Kuaför

Carer Otomotiv İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kadın kuaföründe çalışacak Kuaför aranmaktadır.

11 ay önce

Satış Elemanı

Coco Pet Shop - Burhaniye

İstanbul, Kadıköy, Çiftehavuzlar, Bağdat Caddesi Üzerinde Bulunan ve Evcil Hayvan Aksesuarları ile Mama Satışı Yapan Mağazımızda Görevlendirilmek Üzere;- Hayvansever- Tüy ve Herhangi Bir Pete Alerjisi Olmayan,- 18-35 Yaş ArasıKadın Personel Alınacaktır.* Çalışma Saatleri 12:00-16.00 Olup; Çalışma Şekli Part Timedır**Kadıköy Çevresinde İkamet Edenler Tercih Sebebidir*** Öğrenciler İçin Uygundur.

11 ay önce

Duvarcı

Çırağan Şömine İnşaat San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Şömine montajında, cephe kaplama işlerinde devamlı çalışacak Duvarcı Ustası aranmaktadır.

11 ay önce

Ofis Sekreteri

Bonus Ticaret - Burhaniye

Kızılaydaki e-ticaret ofisimizde çalışacak yetişmiş veya yetiştirilmek üzere Ofis Sekreteri arıyoruz.

4 ay önce

Kat Şefi ( Floor Supervisior)

Perili Bay Resort Hotel Datça - Burhaniye

Muğla Datça bölgesinde bulunan 4 yıldızlı Otelimiz için Deneyimli Bay / Bayan Kat Şefi aramaktayız.Şehir dışından gelecek olanlar için lojman imkanımız mevcuttur.Sadece Online başvurular değerlendirmeye alınacaktır.Resimli CV ler Dikkate alınacaktır.

4 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Özel Parola Kişisel Gelişim Kursu - Burhaniye

Kurumumuzda çalışmak üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.Yol parası ve servis imkanı yoktur. Öğle yemeği kurumda karşılanmaktadır.

3 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler