Burhaniye Elektronik Yangın Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Elektronik Yangın Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanı

Egem Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Burhaniye

B Sınıfı Sertifikası olan İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

11 ay önce

Satınalma Uzmanı

Bakırlar Tekstil San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Firmamıza Satın Alma Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İŞ TANIMI:Departmanlardan gelen siparişleri değerlendirerek satın alma sürecini başlatmak,Stok, sipariş ve tedarik süreçlerinin takibini yaparak, raporlamasından sorumlu olmak,En avantajlı fiyatları yakalamak adına piyasa araştırması yaparak teklifleri değerlendirmek,Satın alma ile ilgili diğer sorumlulukları üstlenmek.

8 ay önce

Muhasebe Personeli

Efe İskele Kalıp Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

İstanbul Orhanlı da bulunan iş yerimize Muhasebe Personeli aranmaktadır.

7 ay önce

Bay-Bayan Site Sertifikalı Güvenlik/Danışma / Pendik Çamlık Mh

VİZYON VİP - Burhaniye

Pendik, çamlık mh site projemizde çalışacak, bayanlar yaş sınırı 23-35 arası, boy: 1.65 yada üzeri, 12 saat 4 gündüz 2 izin ayrıca erkekler'de yaş sınırı 23-38 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat 4 gece 2 gün izin ve 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2625 TL maaş + agi + servis ile çalışcak bay sertfikalı danışma/güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Sertifikası var yada Güvenlik kimliğie Başvurmuş yada Güvenlik Kimliği Olan yada Güvenlik Sınavına Girmiş Olması Zorunludur 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. /Not: Şuan Eksiğimiz Olan 4 Gece 2 izin Olan Vardiya'da Hemen İşbaşı Yapcaktır /Not: 30.06.2020 tarihinde 1 Bay Sertfikalı Danışma 2 Gündüz 2 Gece 2 Gün izin 1 Bayan Sertifikalı Danışma 4 Gündüz 2 izin Eksiğimiz Olup İşbaşı Yapacaktır ( servis güzergahı= kurtköy yenişehir mahallesin'den kalkıp projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Yılmazlar Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Mercedes Yetkili Bayimizde çalışacak Temizlik Görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Sertaç Özcan - Burhaniye

Şirinevlerdeki mali müşavirlik ofisimize Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Burak Savunma Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Merhaba,Firmamız uluslar arası ticareti olan, Türkiye savunma sanayisinde önde gelen firmalardan bir tanesidir.Milli savunma bakanlığı ile olan iş birlikteliği gereği ilanda fazla detay bulunduramıyoruz. Web sitemiz, iletişim numaraları, e-posta adresleri gizlilik gereği burada ve İnternet aramanızda görünmeyecektir.Gerekli Yetkinlikler : *Not : Bu yetkinlikleri tamamına dayalı bir iş düşünmeyiniz. İş tamamen Grafik Tasarımdır.Çalışma arkadaşları arıyoruz. Maaş kişinin yetkinlik seviyesine göre değişecektir. Verilecek en fazla maaş 5000 ₺ dir.

6 ay önce

Elektrik Pano Montaj Ustası

Helen Mühendislik Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

TİP testli elektrik sac pano üretimi ve montajı yapan Ferhatpaşada bulunan fabrikamızda elektrik montaj atölyesinde çalışmak üzere personel arıyoruz.Verilen üç hat şemalarına uygun pano montajlarını yapabilecek yardımcı ekipleri yönlendirip takip edecek ,projelerin test aşamalarını kontrol edip sevkiyatını sağlayacak, gerektiğinde sahada keşif ve çalışma için bulunacak Elektrik Pano Montaj Ustası olarak çalışacak deneyimli ekip arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Mutfak Görevlisi

Mergen Kalite Kontrol Hizmetleri Ltd Şti - Burhaniye

Eryaman da bulunan firmamızda ofisimizin temizliği, gelen misafirlerimize çay servisi ve 4-5 kişilik öğlen yemeği yapacak Etimesgut ve Sincan civarında oturan Mutfak Elemanı aranmaktadır.

9 ay önce

Market Elemanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Burhaniye

Market stant başı firma ürünlerini tanıtabilecek Erkek - Kadın Market Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz. Genel olarak hafta sonu iki gündür çalışmalarımız. 11:00-20:00 arası saatlerdedir. Hafta içi de olabilmektedir. Kurumsal firmaların ürünlerini temsil edebilecek aktif, güler yüzlü hemen hemen her hafta müsait ve satış azmi olan arkadaşlar tercihimiz olacaktır.

9 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Unique İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd Şti - Burhaniye

Danışmanlığını yaptığımız tahsili gecikmiş alacak yönetimi konusunda önde gelen şirketlerden biri olan firmamız için Call Center’da çalışacak Tahsilat Uzmanı arıyoruz. Borçlularla telefon ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçebilecek,Hedef odaklı ve performans odaklı çalışarak, yüksek prim kazanma fırsatlarını yakalayabilecek,Borç tahsilatını yapacak ve ödemeleri takip edecek. çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 hafta önce

Çevre Mühendisi

Selin Ölçüm Laboratuvar San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Emisyon-İmisyon Ölçüm Sorumlusu Çevre Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Yapı Denetim Yardımcılığı Teknikeri

Antalya Kent Yapı Denetim Ltd Şti - Burhaniye

Yapı denetim firmamızda evrak takibi, dosyalama, hakediş, vb. ofis işlerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Harita Teknikeri

Ayti İnşaat Taahhüt Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kadıköy (İstanbul) şantiyemizde değerlendirilmek üzere Harita Teknikeri alınacaktır.

1 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Fiento Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

İzmir-Kısıkköy ve Torbalı da bulunan Mobilya Fabrika Satış Mağazamız için;· Kadın veya ErkekSatış Danışmanları aramaktayız.İş Açıklaması•Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürün gruplarının tanıtımını ve satışını sağlar•Satış hedeflerini gerçekleştirir•Yöneticisinin yönlendirmeleri kapsamında çalışma kalitesini geliştirir•Müşteri memnuniyetini sağlayarak, var olan müşteri portföyümüzün artışında katkı sağlar•Sipariş yönetimi, ürün teslim, stok takip, cari hesap kontrollerini yapar.

9 ay önce

Sekreter

Fatih Yılmaz Avukatlık Bürosu - Burhaniye

Avukatlık Bürosunda çay, temizlik, telefon açma, karşılama, borçlu arama, posta, kargo gönderimi...vs işleri yapacak part-time çalışacak Sekreter aranmaktadır.

7 ay önce

Organizasyon Satış Personeli

Fier İnşaat Turizm A.Ş. - Burhaniye

Turizm sektöründe Kayserinin ilk ve tek yaşam merkezi olan firmamızın organizasyon departmanı için banket satış tecrübesi olan adaylar aranmaktadır.

4 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

3 ay önce

Makine Mühendisi

3Mbi Mühendislik Harita Planlama San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesinde yapmış olduğumuz doğalgaz faaliyetleri için alanında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere yeni mezun Makine Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Sekreter

Invest Gayrimenkul - Burhaniye

Çamlık Caddesinden bulunan invest gayrimenkul şirketine bayan Sekreter alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler