Burhaniye Ayakkabıcılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Ayakkabıcılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Döşemeciler ve İlgili İşçiler

İndirim Çadırı - Burhaniye

E-ticaret firmamızda puf üretiminde çalışacak Döşemeci alınacaktır.

1 ay önce

Müzik Öğretmeni

Gümüş Nota Güzel Sanatlar Kursu - Burhaniye

Kurumumuzda tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışmak üzere; enerjisi yüksek, pozitif, güler yüzlü, kibar ve akademik anlamda donanımlı en az 2 yıl çalışmak üzere müzik bölümü mezunu eğitmenler aramaktayız.

9 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

İyioğlu Oto Tamir Bakım Servisi - Burhaniye

İvedik organize sanayide bulunan dükkanımıza sök tak ustası arıyoruz.

1 ay önce

Garson

Chef Döner - Burhaniye

Self servis restoranımızda çalışacak kadın eleman aranmaktadır.Çalışma saatleri: 11:00-15:00 arası

10 ay önce

Şantiye Şefi

Grup Yapı İnşaat Cam Alüminyum San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Alüminyum Doğrama ve cephe işler tecrübesi olan Şantiye Şefi aranmaktadır.

7 ay önce

Müzik Öğretmeni

Major Sanat Organizasyon ve Eğitim Hizmetleri Ltd Sti - Burhaniye

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere part time ya da full time Müzik Öğretmeni (Piyano, Keman, Şan ve Gitar Eğitmenleri ) alınacaktır.

4 ay önce

Mağaza Müdür Yardımcısı

Gym Mağazacılık E-Ticaret San Tic A.Ş. - Burhaniye

Türkiyenin ilk ve tek basketbol mağazası olan Bakırköyde ki mağazamıza takım arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Rezidans Bay Özel Güvenlik / Maltepe Kadıköy Erenköy

VİZYON VİP - Burhaniye

Erenköy, Ethemefendi Cd site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2400 TL maaş+agi+350 TL ticket yemek kartı ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

11 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Yaşar Gayrimenkul - Burhaniye

Emlak/Gayrimenkul sektörlerinde, Emlak bölümlerinde ve Satış Temsilcisi pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.

5 ay önce

Acil Site Bay Güvenlik/Danışma Görevlisi / Pendik Velibaba Mh

VİZYON VİP - Burhaniye

Pendik, velibaba mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2675 TL maaş + agi ile çalışacak, bay güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

3 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Mono Tıp Merkezi - Burhaniye

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’te hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Hasta Kabul/Vezne Görevlisi aranmaktadır.

11 ay önce

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı

Özel Dönüşüm Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Burhaniye

Özel Dönüşüm Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon MerkeziKurumumuza Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Kurumumuza başvuran bireylere ve ilgili resmi kurumlara bilgi ve belgeleri iletmek,Resmi kayıtları fiziksel ve dijital olarak arşivlemek,Resmi raporları yazım kuralları çerçevesinde yazmak,Kurum içi görevlendirilecek programları ve etkinlikleri oluşturmak,Telefon trafiğini yönetmek.Fotoğrafsız başvurular kabul edilmemektedir.

7 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Öykücan Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kuru meyve üretimi yapan işletmemizde tam zamanlı çalışacak , ehliyetli , mevcut makine bakım onarım yapacak , elektrik genel arıza ve tesisattan anlayan , kaynak ve su tesisatı konularında bilgili , gerektiğinde satın almada da rol alabilecek deneyimli eleman aranmaktadır.

5 ay önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Makina imalatında otomasyon işlevlerini bilen, yapılacak makinanın otomasyonunda bilgili ve deneyimli personel aramaktayız.

1 hafta önce

Bellboy

Hotel Antroyal - Burhaniye

Bellboy pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.12 Ay açık 3 yıldız şehir oteliyiz. Lojman ve servis yoktur.

4 ay önce

Depo Elemanı

Kitapseç Yayıncılık Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Malıköy-Sincan Anadolu Osbdeki firmamıza Depo Elemanı aranmaktadır.Gece ve Gündüz vardiyasında çalışabilecek toplam 20 kişi istihdam edilecektir.İşin Tanımı :Kitapları el terminali yardımıyla ilgili raflarına yerleştirmek, müşterilerin siparişlerini raflardan toplamak.Sincan - Etimesgut - Polatlı - Batıkent -Yenimahalle Servis Noktalarımızdır.

5 ay önce

Fizik Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Burhaniye

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımız için Fizik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Edebiyat Öğretmeni

Yönel Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Burhaniye

İstanbul Fatihte bulunan kursumuza Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Elektro Kurumsal Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Elektro Kurumsal Çözüm Merkezi / Kurumsal Saha Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.İşin Tanımı •Turkcell Kurumsal tarafta Mobil ve Sabit ürün ve servislerinin kurumsal müşterilere satış ve tanıtımının yapılması,•Potansiyel müşterilere günlük ziyaretler planlanması ve raporlanması,•Mevcut portföyündeki müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirilmesi ve takibinin yapılması,•Mevcut portföyüne yeni müşteri kazanımı,•Portföyündeki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun satışların yapılması,•Satış süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması,•Çalışılan kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi.•Teknolojiye meraklı, gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden,

11 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Özce Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Burhaniye

Segem belgesi olan uzun süreli çalışacak kadın Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.

6 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler