Burhaniye Araştırma Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Araştırma Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Sekreter / Asistan

Ankarafen Koleji - Burhaniye

Kendine güvenen, diksiyonu düzgün adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Sys Pres Makina San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Gaz Altı Kaynakçısı alınacaktır.

9 ay önce

Tercüman (Arapça)

İzgin Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamız ürünleri hakkında Arap ülkelerindeki müşterilerimize bilgi verebilecek,Özellikle Arap vatandaşı olan kadın elemana ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Şoför

Ege Oyuncak - Burhaniye

Üretimde depoda çalışacak şoförlüğü aktif olan Şoföralınacaktır.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Fulya Mimarlık A.Ş. - Burhaniye

Fulya Mimarlık A.Ş Grup Şirketler Genel Müdürü Asistan İlanıDiksiyonu düzgün,Dış görünümüne özen gösteren,Yöneticisinin telefonlarını yönetebilecek,Mail akışını kontrol edebilecek,Tüm toplantılarda Yöneticisine eşlik edecek,Yöneticisinin günlük programını organize edebilecek,Sosyal medya için fotoğraf video çekebilecek,Toplantı, Lansman organize edebilecek.Yukarıda belirtilen niteliklere haiz olan adayların başvuruda bulunmasını dileriz.Saygılarımızla

5 ay önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Altun Et - Burhaniye

Part time et tavuk hazırlığı yapabilecek Kasap çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

11 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yazıcı Mekanik Dizayn Mühendislik Ltd Şti - Burhaniye

Firmamız mekanik tesisat alanında 20 yıldır faaliyet vermektedir.Firmamızda çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Çalışma saatlerimiz;Hafta içi ve Cumartesi günleri sabah 08:00 akşam 18:00 arasındadır.

8 ay önce

Paramedik

Mg Ambulans ve Sağlık Hizmetleri - Burhaniye

Sancaktepe merkezli ambulans servisimizde görevlendirilmek üzere Paramedik aramaktayız.Lojman imkanımız vardır.

2 ay önce

İnşaat Kontrol Mühendisi

Antalya Kent Yapı Denetim Ltd Şti - Burhaniye

İnşaat Kontrol Mühendisi alınacaktır. Antalyada ikamet eden, tercihen yapı denetim sektöründe tecrübeli ve aktif olarak araç kullanabilen. Koordinasyon yeteneği olan, hızlı ve düzenli çalışabilen takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Lastik-Jant Servis Ustası

Hs Dış Ticaret ve Otomotiv Sanayi Ltd Şti - Burhaniye

Michelin bayisinde çalışacak tecrübeli Lastik Ustası aranıyor.

9 ay önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Doğa Baharat Dünyası Gıda San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aranmaktadır.Gelen ürünlerin depo bölümünde yerlerine istiflenmesi , Ürün takibi ve e-ticaret üzerinden satılan ürünlerin kargo hazırlanma aşamasını yapacak.

1 ay önce

Mobilya Montaj İşçisi

Nplus Banyo Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Esenyurt/ Kıraçta faaliyet gösteren, banyo mobilyası üretimi yapan firmamızda istihdam edilmek üzere üretimde çalışacak Mobilya Montaj İşcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Avrupa Akü Ser. Bak. San. Ltd. Şti. - Burhaniye

Elektrikli İş Makinalarının Akü Bakım Servis ve Satışını Yapmakta Olan Firmamıza Dışarıda Bizleri Temsil Edebilecek Müşterilerle Bire Bir İrtibatda Olacak Firma Ziyaretleri Gerçekleştirecek Müşteri Portföyümüzü Arttıracak Aktif Araç Kullanabilen Dış Saha Satış Personeli Aranmaktadır.

4 ay önce

Acil gündüz 9 saat site bay bahçıvan /3700+ymk/ bağcılar

VİZYON VİP - Burhaniye

Bağcılar, yalçın koreş caddesi site projemizde çalışacak, 23-45 arası, 08:00 -:17:00 arası çalışma haftaiçi 1 gün izin, 3700tl maaş+ymk ile çalışcak deneyimli bay bahçıvan personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Bağcılar Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Bahçıvan olarak çalışmış olması zorunludur Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları İrtibat: 05051825070 - 05541429781

4 ay önce

Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu adayları aranmaktadır.İŞ TANIMIBakım faaliyetlerinin politikaya uygun olarak ve belirlenen hedeflere erişecek biçimde yürütülmesini sağlar, takibini yapar ve istenen kalite düzeyinin en ekonomik düzeyde gerçekleşmesini sağlar,Amirlerinden almış olduğu direktifler doğrultusunda makinelerin bakım ve onarım işlemlerini yapmak,Karşılaşılan aksaklıklara mesleki bilgisi doğrultusunda müdahale etmek, bilgi dışındaki aksaklıkları amirine bildirmek,Bakım onarım malzemelerinin stok kaydını takip etmek ve amirleri bu konu hakkında bilgilendirmek,İş güvenliği açısından risk teşkil edebilecek durumları amirine bildirmek,Yıl sonu makine periyodik bakımlarının gerçekleşmesini sağlamak.

4 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Burhaniye

Hekim ziyaretleri ile şirketimizin tanıtım ve pazarlamasını yapacak, tercihen sağlık sektörü deneyimli kadın elemanlar alınacaktır.

7 ay önce

Grafiker

1 Net Telekom ve İletişim Hiz Paz San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Front-End Web Developer arıyoruz. Eğer siz de web arayüz geliştirmeyi ve mobil arayüz tasarlamayı seviyorsanız birlikte çalışabiliriz.

4 ay önce

Grafiker

Tempo Dizayn Tic Ltd Şti - Burhaniye

Uluslararası reklamcılık pazarına hizmet veren firmamızda çalışmak üzere Grafik Tasarımcı aramaktayız.

11 ay önce

Satış Danışmanı

Ndc Danışmanlık Hizmetleri ve Dış Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kurumuzda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı alınacaktır.Çalışma şekli tam gün mesai şeklinde olup,Maaş +Yemek+SGK şeklinde olacaktır.NOT: Sadece tecrübeli adayların başvuruları değerlendirilecektir.

2 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Cogen Yazılım Reklam Bilgi Tek San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Cogen Teknoloji: Ankara/Keçiörende bulunan ofisimizde, Yazılım Geliştirme Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.Aranan Temel Koşullarİyi düzeyde Xamarin bilgisine sahip olmak,Veritabanı uygulamaları tasarlamak ve güncellemeler yapmak,Nesne Yönelimli Programlama bilgisine sahip olmak,Tercih edilen önemli ek özelliklerjavascriptCSSAjax

4 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler