Burhaniye Alüminyum Enjeksiyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Alüminyum Enjeksiyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Elemanı

Zngtr Gayrimenkul San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Vezne Sorumlusu

Boztaşıt Motorlu Araçlar San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Tercihen Muhasebe mezunu veya deneyimliÖğrenmeye açıkÇalışmayı sevenGüleryüzlüPrezantabl

2 hafta önce

Beden İşçisi (Taşıma, Yükleme-Boşaltma)

Atila Yuva Sinai Ve Tibbi Gazlar Ticaret - Burhaniye

Döşemealtında bulunan dolum tesisimizde görevlendirilmek üzere personel aramaktayız.

4 ay önce

Tekstil Makineci

İyimser Tekstil - Burhaniye

Tekstilde çalışacak usta Makineci aranmaktadır.

11 ay önce

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Vetaderma Sağlık Kozmetik Medikal San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

İş Tanımı Dermokozmetik sektöründe faaliyet gösteren Çankaya’da bulunan firmamız için bünyemize katmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Üst Düzey Yönetici Asistanı arıyoruz. Vetaderma; kendi markası altında üretmiş olduğu ürünleri, yurtiçi ve yurtdışı pazarda hizmet sunmaktadır. Topluma ve insana değer vermesiyle birlikte; insanların yaşam kalitelerini arttırarak dünyaca tanınan bir milli dermokozmetik firması vizyonuna sahip, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kalite politikası ile seçkin ve tecrübeli çalışanlara sahiptir.• Üst Düzey Yöneticiyi asiste etmek, randevularının takibi, telefon ve mail trafiğinin yönetmek, toplantı ve randevularının organize etmek,• Yöneticinin misafirlerinin karşılanması ve ağırlanması konusunda gerekli organizasyonları yapmak, yönlendirmek,• Firma içi veya dışı tüm iletişim unsurlarını yönetmek,• Faturalandırma sürecine destek olmak, faturaların takibini yapmak ve mali müşavirle koordinasyonu sağlamak,• Yönetimce yapılacak tüm analiz, rapor, evrak ve sonuçları kayıt altına almak,• Yöneticinin istediği konularda araştırmalar yapıp sunum hazırlamak,• Gerek görülmesi halinde toplantılara katılım sağlamak,• Yöneticisinin talep ettiği konularda kendisine gerekli tüm desteği vermek,• Satış ekibiyle koordinasyon içerisinde çalışmak ve gelişmelerini takip ederek bağlı bulunduğu yöneticisini bilgilendirmek,• Yurtiçi-yurtdışı seyahat organizasyonlarının yapmak ve gerektiğinde eşlik etmek.

5 ay önce

Bellboy

Özbek Otelcilik Turizm Tic Ltd Şti - Burhaniye

Otelcilik deneyimi olan Bellboy alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Dijital Baskı Operatörü (Tekstil)

Hayat Fabric Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamız bünyesinde bulunan dijital transfer makineleri ile desen baskı yapılmış toptan kumaş satışı yapmaktadır.

3 ay önce

Klinik Müdürü

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Burhaniye

Avrupa Diş Kliniklerimize Şube Müdürleri Aranmaktadır.

10 ay önce

Sekreter

B-Deluxe Beauty Center - Burhaniye

Güzellik Merkezimizde çalışmak üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Diğer Öğretmenler

Tezyaz.net - Burhaniye

Akademik anlamdaki ödevlere danışmanlık sağlıyor ve soruları çözüyoruz. Bu bağlamda sayısal anlamda kendine güvenen fizik, matematik, muhasebe ve iktisat alanındaki soruların çözümü için ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebeci

Usta Kardeşler Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

3 ay önce

İşçi

Evimden Yaprak Sarma - Burhaniye

Bizimle beraber çalışmak üzere İşçi aranmaktadır.

10 ay önce

Matematik Öğretmeni

Vip Fen Bilimleri Özel EğitimKursu - Burhaniye

Eğitim kurumumuzda 2020-2021 eğitim öğretim döneminde çalışacak Matematik Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Mch Elektronik Hiz Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kategori Uzman Yardımcısı:Pozisyonumuzda planlama ve koordinasyon becerisi yüksek, ilişki ve zaman yönetimi kuvvetli, aynı zamanda rakamlarla arası iyi, ticari bakış açısına sahip, çözüm odaklı, öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın bir ekip arkadaşı arıyoruz. Dinamik ortamımıza hızlı adapte olması için hareketli ve enerjik adaylar tercihimiz! :)Kategori Ekibi:Şirketin Business departmanı altında konumlanan, satın alma ve satış yönetimi sürecinin yönetildiği, tedarikçi firmalarla ilgili kategoriye ilişkin ticari ilişkilerin sağlandığı, rakip fiyat analiz çalışmalarının yapıldığı, ürün kampanyalarını oluşturan ve geliştiren, modayı satış ve kar analizi ile birleştiren, olmazsa olmaz bir departmanımız. Satın alma sürecinden başlayarak ürünlerin satışa sunulmasına kadar tüm süreçleri takip ve analiz etmeyi gerektiren büyük bir sorumluluğu taşıyor!ARADIKLARIMIZ?Tercihen satış ve stok takibi konusunda en az 1 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen (Özellikle Excel),İnisiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi,Analitik, sorgulayıcı, detaycı düşünebilen,İkna kabiliyeti ve iş takibi yüksek,Takım çalışmasına yatkın,Sözlü ve yazılı iletişim konusunda başarılı.Ön Muhasebe bilgisi olanİŞ TANIMI* SORUMLULUKLARINKampanyanın zamanında ve doğru bir şekilde sunulması,Satış ve stok takibinin sağlanarak raporlamaların hazırlanması,Depo ve tedarik koordinasyonunu sağlamak,Bağlı bulunduğu ekibi desteklemek.Gelen ve giden faturaların takibi ve işlenmesi.

5 ay önce

Sekreter

Duyses İşitme Merkezi - Burhaniye

İşitme kliniğimiz için kadın personel arayışımız bulunmaktadır

5 ay önce

Parke Döşeyicisi

Nokta Hasar Onarım İnşaat Tic Ltd Şti - Burhaniye

Laminat, lamine parke ve süpürgelik montajı yapabilecek Park Döşeyici aranmaktadır.Maaş+SGK+YemekNot: Kendi arabasıyla çalışabilecek personel alınacak ve araba için ayrıca aylık ödeme yapılacaktır.

3 hafta önce

Sistem Mühendisi

İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti - Burhaniye

Server, Storage, Yedekleme konularında deneyimli, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda sistem planlamaları yapabilecek, sunabilecek ve kurulumlarını yapabilecek, şartname hazırlama ve inceleme konularında deneyimli, ekip liderliği yapabilecek mühendis arkadaşlar arıyoruz.

7 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Atakent Çağdaş Fen Bilimleri - Burhaniye

Atakent Çağdaş Fen Bilimleri Kurs Merkezimizde görev alabilecek 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında görevlendirmek üzere Tam Zamanlı ya da Yarı Zamanlı Fizik öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Afacan Mucitler Eğitim Hiz San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Okul Öncesi ögretmeniAydının en büyük gbe i olan AFACAN MUCİTLER GBE bünyesinde çalışmak üzere Okul Öncesi Ögretmenleri aramaktayız

8 ay önce

Matematik Öğretmeni

Özel Modüler Eğitim Kurumları - Burhaniye

Özel Modüler Özel Öğretim Kursu şubemizde 9,10,11,12. sınıf ve mezun öğrencilerine eğitimde Kusursuz Eğitim, Kaliteli Gelecek parolamız ile hareket ettiğimiz sistemimizi başarıyla uygulayacak Matematik Öğretmeni alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler