Burhaniye Aksesuar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Burhaniye Aksesuar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Burhaniye

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerine hizmet vermektedir.Villaların ve genel alanların temizliği için kadın Kat Temizlik Görevlisi alınacaktır.

7 ay önce

Tahsilat Sorumlusu

Han Express Kargo Taşımacılık Tic A.Ş. - Burhaniye

Tahsilat raporlarına göre müşteriler ile bire bir telefon görüşmeleri yaparak, tahsilat takibini yapmak ve zamanında tahsil edilmesini sağlamak. Müşteri tahsilatlarını programa işlemek,· Müşteriler ile hesap mutabakatı yapmak,· Tahsilat planlarını oluşturmak,· Müşteri bakiyeleri ve ödeme vadelerine göre rapor hazırlamak ve ilgililere sunmak,· Tahsilat raporlarının hazırlanması ve sorunlu tahsilatların süreçlerini takip etmek,· Müşteri çeklerinin sisteme girilmesi, ve kredi kartı işlemlerinin yapılması,· Cari hesap kartlarının risk limitlerinin kontrolü ve satış siparişlerinin buna göre satış onaylarını vermek,· Borç yaşlandırma tablosu hazırlamak ve buna göre aylık tahsilat beklentisi raporunu sunmak.

10 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Kulübe Veteriner Kliniği - Burhaniye

Çanakkale/Kepez Hamidiye Mahallesinde yeni açtığımız 2. Şubemiz olan Kulübe 17 Veteriner kliniğimizde çalışmak üzere tercihen erkek Veteriner Sağlık Teknisyeni/Teknikeri aramaktayız.

5 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Firmamızda yemek ve temizlik işlerine bakacak Mutfak ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ceylanlar İzolasyon İnş Taah San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Ön Muhasebe - Sekreter olarak takım arkadaşı aramaktayız

3 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Burhaniye

Hekim ziyaretleri ile şirketimizin tanıtım ve pazarlamasını yapacak, tercihen sağlık sektörü deneyimli kadın elemanlar alınacaktır.

7 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Şahinoğlu Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

İzmir-Menemendeki kurumumuza Sınıf Öğretmenleri aranmaktadır.

5 ay önce

Hasta Bakım Personeli

Özel Senin Benim Bakimevi San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Bedensel engelli bakım merkezinde çalışabilecek, hasta bakım sertifikası olan, en az ilkokul mezunu personel arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Cam Balkon Sistemleri Montajcısı

Gnc Cam Yapı İç ve Dış Tic Ltd Şti - Burhaniye

Alüminyum Doğrama ve Cam Balkon İmalat ve Montajı Konusunda Deneyimli Usta Arkadaşlar Aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

1994 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisleri alınacaktır.Süpermarket, mağaza, restoran, oteller ve perakende sektöründe kullanılan otomasyon sistemleri, yazar kasa, monitör, AIO ve dokunmatik PC, el terminalleri ve elektronik komponentleri içeren ürün gamımız için, Ürünlerin satışını yapacak, Bayi kanalı yönetebilecek , yeni müşteriler kazandıracak, E-Ticaret süreçlerinde aktif görev alabilecek,Büyük ölçekli yerlere doğrudan satış gerçekleştirebilecek,Bayi ve müşteri ziyaretleri yapacak ve sonrasında taleplerini karşılayacak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulayacak, Satış Mühendisleri çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Gıda Mühendisi

Dağ Kuru Gıda San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Malatya 1.Osbde faaliyette olan kuru kayısı fabrikamızda çalıştırılmak üzere deneyimli Gıda Mühendisi alınacaktır. Detaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

1 ay önce

Öğrenci İşleri Yetkilisi

Lunay Film Müzik Prodüksiyon Yapım Tic Ltd Şti - Burhaniye

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Öğrenci İşleri Yetkilisi alınacaktır.

1 hafta önce

Junior Asp Net Developer

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

İnteraktif Grup bünyesinde Tübitak Marmara Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer alan şubemizde, kurumsal müşterilerimize yönelik yazılım geliştirme çalışmaları ve şirketimize özel yazılım projelerinde görev almak üzere: Yetiştirilmek üzere Junior .Net Developerlar arıyoruz.

9 ay önce

Klinik Asistanı (Sağlık Personeli)

Op. Dr. M. Mustafa Ercan Muayenehanesi - Burhaniye

Ankara´da bulunan Estetik Cerrahi Kliniğimizin genel işleyiş ve düzeninden sorumlu iyi derece İngilizce (B2 Seviye) bilen Doktor Asistanı arıyoruz(TC vatandaşı olma şartı mevcuttur).***Telefon ile yapılan aramalara kesinlikle cevap verilmeyecektir.

6 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Sys Pres Makina San ve Tic Ltd Şti - Burhaniye

Gaz Altı Kaynakçısı alınacaktır.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ender Otomobil Motorlu Taşıtlar San ve Tic A.Ş. - Burhaniye

Şirketimiz İzmit sanayi sitesi içerisinde bulunmaktadır. Otomotiv, motosiklet ve ağır vasıta olarak 3 ayrı sektörde hizmet vermekteyiz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Mimar

Lazenza Furniture - Burhaniye

İstanbul, Beşiktaş da bulunan mimari ofisimizde görevlendirilmek üzere Mimar aramaktayız.Büyük ve orta ölçekli projelerde; konsept ve ruhsat aşamalarından sorumlu olacak, diğer proje mükellefleri ile koordinasyonu sağlayacak.

1 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

İhtiyaç Sağlık Mühendislik Tic A.Ş. - Burhaniye

AYDIN ÇİNE ve KARPUZLU bölgesinde bulunan 2 büyük maden şirketi için hafta içi sabah 08.30 akşam 17.00 arası çalışacak 1 DSP ve AYDIN MERKEZ ofiste çalışacak 1 dsp İHTİYACIMIZ VARDIR.Maden şirketlerine gidiş ve dönüş İŞ YERİ hekimi ile olacaktır.

1 ay önce

Satış Elemanı

Ayaz Mobile Teknik Ofis - Burhaniye

Mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Eğitim Danışmanı

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Burhaniye

Ascon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanı aramaktayız.CAD programları ile tasarım yapabilen ve bunun yanı sıra karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilen,Globalde kullanılan CAD programlarını takip ederek, sektörden gelen taleplere çözüm üreten, teorik alt yapısı kuvvetli,Kurumsal kimliğe uyum sağlayabilecek, genç ve dinamik kadromuza dahil olarak,Kaliteli hizmet anlayışımızı katkı sağlayacak, müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinen çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

11 ay önce

Burhaniye Geneli Sektörler