Burdur İş İlanları, Burdur'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Burdur İş İlanları


Muhasebe Elemanı

Aset Mali Müşavirlik Ltd Şti - Burdur

Mali Müşavirlik firmamıza Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Acil Osgb Eğitim Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Burdur

OSGB miz için İş Sağlığı ve İş Güvenliği Satış Danışmanlığı ve destek alanında görevlendirilecek Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır. Prim ön planda olacak şartlar yüz yüze görüşülecektir.

7 ay önce

Aşçı

Bereket Restaurant - Burdur

Lokantamıza deneyimli ve emekli erkek Aşçı alınacaktır.

7 ay önce

Saha Satış Elemanı

Barış Otomasyon Güvenlik ve Kozmetik - Burdur

Temizlik, hijyen ve kozmetik içerikli korona virüste çok etkili, doğal probiyotik formüllü ürünlerin evsel ve endüstriyel satışında aktif olarak görev alacak, diksiyonu düzgün, pozitif, iletişim yönü kuvvetli, işini seven ve önemseyen, farklı il ve ilçelerde çalışma sorunu olmayan çalışma arkadaşları aranıyor.Prim ücretlendirme uygulanacaktır. Full time ve part time olarak çalışma yapılabilir. Ücretler, isteğe göre günlük verilebiliyor. İlk etapta Konya ve daha sonra çevre ilçeler başta olmak üzere seyahat edilebilecektir. Yol ve konaklama gereği olursa, konaklama tarafımızdan temin ediliyor. Çalıştığımız iller ve ilçelerde konaklama süremiz ortalama 2 gün olup, bulunduğu il dışında konaklayarak çalışma sorunu olmayanlar ilanımıza başvurabilirler.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mersin Emtaş Tarım Ltd. Şti. - Burdur

Mersin Gıda Toptancılar Sitesindeki (MERTOÇ) iş yerimize kadın Muhasebe Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Kamera Önü Workshop Eğitmeni

Neagle Casting - Burdur

Kadıköy Göztepe mevkiinde bulunan ajansımıza part-time veya full-time Kamera Önü Workshop Eğitmenleri aranıyor.Ajansımızda yeni oyuncu adaylarına grup dersi verebilecek tecrübeli eğitmenlerin başvurularını bekliyoruz.

7 ay önce

Depo Sevkiyat

Özgen Plastik - Burdur

İkitelli Başakşehirde bulunan firmamıza Depo Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.

7 ay önce

Tekstil Makineci

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti. - Burdur

Bursa Yıldırım Vatan Mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza deneyimli, overlok bilen Düz Makineci çalışma arkadaşları alınacaktır.

7 ay önce

Editör-Gazete, Dergi Vb.

K-İletişim Basın Yayın Hizmetleri - Burdur

İstanbul Anadolu Yakası merkezli yayınlar grubunda görev alabilecek editör, muhabir ve sosyal medya konusuda deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.Çalışma şekli pandemi nedeni ile yarı zamanlıdır.

7 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Feyizoğlu Motorlu Araçlar - Burdur

Motosiklet giyim ve aksesuarları konusunda sektöründe öncü firmamızın Şişli Halil Rıfat Paşada bulunan perakende satış mağazasında görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni aramaktayız.

7 ay önce

Sekreter

Dünya Bilişim Sanayi ve Tic Ltd Şti - Burdur

Web tasarım, internet reklamları ve bilişim teknik bakım hizmetleri veren firmamız portföyüne yeni müşteriler ekleme konusunda yardımcı olacak kadın Sekreter arayışımız vardır.Çalışma şekli part timedır.İş Türü: Yarı zamanlı

7 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Burdur

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

7 ay önce

Tiyatro Oyuncusu

Neagle Casting - Burdur

Temmuz ve Ağustosda başlayacak olan sinema, dizi, reklam projelerimizde yer alacak eğitimli, tecrübeli işini seven, sanatsal yönü zengin, tiyatro öğrencileri başvurularınızı bekliyoruz.Şirketimizin eğitim alanı mevcuttur. Covid-19dan dolayı randevulu çalışmaktayız.

7 ay önce

Turşu Ustası

Liva Toplu Tüketim Gıda San Tic Ltd Şti - Burdur

İşinde deneyimli ve disiplinli, hakimiyet kurabilecek Usta aranıyor.

7 ay önce

Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu

Nurer Makina San.Tic.Ltd.Şti. - Burdur

CNC ve torna makinelerinde uzman, kalite kontrolden anlayan atölye içinde plan projeyi takip edecek, insancıl, pratik çözümler üreten, ekip çalışmasına yatkın, üretim kapasitesini arttıracak personel arıyoruz.

7 ay önce

Depocu (Giyim Üretim)

Konsept Bir Tekstil San ve Tic A.Ş. - Burdur

Firmamızda çalışmak üzere Depocu arıyoruz.İş Tanımı:Depoya gelecek olan ürünlerin taşınması ve gerekli yerlerine yerleştirilmesi,Siparişlerin doğru bir şekilde zamanında hazırlanarak paketlemesinin yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi,Barkod ve etiketleme gibi işlemlerin hatasız bir şekilde yapılması.

7 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yavuz Raf San ve Tic Ltd Şti - Burdur

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe departmanında Mikro bilen ve sekreterlik görevini yürütebilecek kadın çalışma arkadaşı alınacaktır.SANCAKTEPE civarında oturma şartımız vardır.

7 ay önce

Web Developer

Multimedya Atölyesi Yazılım Tic Ltd Şti - Burdur

Merkezi Avusturyada olan Yazılım ve Danışmanlık şirketimizin Samsunda bulunan ofisinde çalışmak üzere 3-5 yıl arasında deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz. 3 seneden az deneyimi olan ve referansı olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. ADAYLARIN PHP ve WORDPRESS BİLMESİ ZORUNLUDUR. Alanımızla ilgili bu becerilere sahip olunması ve deneyimleriyle referans göstermesi öncelikli kriterimizdir. Adayların kriterlerde kendilerini yeterli gördükleri takdirde başvuru yapmaları gerekmektedir.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca)

Tool Call Center - Burdur

Çağrı Merkezimize Almancayı akıcı konuşabilen, Home Office çalışacak yeni takım arkadaşları aramaktayız . Hafta içi 5 günü çalışıyor, 2 gün off yapıyorsunuz. Saat : 10:00 ile 19:00 arası çalışıp, 80 dakika molanız bulunmaktadır.

7 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Akarsu Tarımsal Ürünler Gıda Hayvancılık Üretim San Tic Ltd Şti - Burdur

Tarımsal ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe bilgisine sahip Asistan aramaktayız.

7 ay önce

Satış Temsilcisi

Pasta Yıldızı - Burdur

Mağazamıza satış ve kargo yapabilecek erkek ve kadın eleman alınacaktır.

7 ay önce

Teknik Servis Elemanı

İzmir Özer Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Burdur

Deniz elektroniği üzerine çalışan firmamıza Elektronik Teknik Servis Elemanı arıyoruz.

7 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Arf Güvenlik A.Ş. - Burdur

Hizmet vermekte olduğumuz lojistik depolarda görevlendirilmek üzere 3 vardiya çalışacak personeller aramaktayız.

7 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tuğra Eğitim Kurumları - Burdur

Beyşehirin öncü eğitim kurumu Tuğra Eğitim Kurumları yüzlerce öğrencisiyle 20 yılı aşkın süredir eğitim öğretim faaliyetine devam etmektedir.Okulumuzda görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

7 ay önce

Gazeteci

Çocukgazetesi - Burdur

ÇOCUK GAZETESİ 11 senedir 500 haftadır haftalık yayınlanmaktadır.Ülkemizin ve dünyanın ilk ve tek çocuk gazetesiyiz. Gazetemiz konusu çocuk olan sayısız projelere sahiptir.Ülkemizin her ilinde ve her ilçesinde gazetemiz ve çocuklar ile alakalı projelerimiz için temsilciler gazeteciler ve ekip arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Yeni Hedef Harita Şehir İnşaat Turizm Tic ve San Ltd Şti - Burdur

Merkezi Ankarada bulunan şirketimize ve İstanbulda bulunan şubemize birer tane Yönetici Asistanı alınacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gürak Akaryakıt İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Burdur

Özkanlar da bulunan iş yerimize Luca kullanabilen, E fatura, E irsalye, Giriş Çıkışı, cari takip, çek, senet ödem,e banka işlemlerini ofis işlerin takibini düzgün takip edecek Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Yabancı Dil Uzman Öğreticisi

Gümüş Gruop Ltd Şti - Burdur

Firmamızda çalışmak üzere Almanca bilen deneyimsiz personel alınacaktır.

7 ay önce

Elektrik Dağıtım Şebekesi İşletme Bakım Teknisyeni

Bursa Tek Enerji San ve Tic Ltd Şti - Burdur

AG - OG Elektrik Tesisatı, Kompanzasyon, Arıza Bakım işlerinde çalıştırılmak üzere , konularında tecrübeli Elektrik Teknisyenleri/Ustaları arıyoruz.

7 ay önce

Diş Hekimi

Asm Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Burdur

Kliniğimizde çalışmak üzere deneyimli, erkek Diş Hekimi arıyoruz.

7 ay önce

Burdur İşkur İş İlanları

Burdur, küçük ama oldukça şirin bir kent olarak sanayileşme alanında sürekli gelişmekte; bu gelişimle birlikte yeni istihdam alanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Burdur’da bulunan birçok firmanın Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle yarışıyor olması, istihdam oranının her geçen yıl daha da artmasına olanak vermektedir.
Burdur Açık İş İlanları
Burdur iş ilanları, birçok önemli firmanın personel ihtiyaçlarını karşılarken başta gençler olmak üzere iş arayanlara da önemli sektörlerde çalışma imkânı sunuyor. Ekinciler Mermer, Ergüz İş Tarım, Aytaş Akın Mermer Sanayi, Yıldız Silah Sanayi, Kayhan Ertuğrul Makina Sanayi, Çokcanlar Makina, Köylü Mermer, ÇİÇEKMERSAN Mermer, Eymen Madencilik ve HASTEL Gıda, Burdur iş ilanları ile personel gereksinimlerini sağlayan en önemli firmalar arasında yer edinmekte.

Burdur Geneli Sektörler