Buldan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Buldan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ziraat Mühendisi

Bandırma Teknik Tarım Tic Ltd Şti - Buldan

Firmamızda çalışmak üzere Ziraat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Depo Elemanı

DY Halı Dış Ticaret A.Ş. - Buldan

Halı fabrikamızda depo bölümünde çalışacak hammadde ve ürün takibatı yapıp barkot sistemini kullanabilecek bilgisayar kullanabilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

5 ay önce

Fizik Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Buldan

Final Kişisel Gelişim kursunda çalıştırılmak üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Kocaeli Tasarı Özel Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Buldan

Tasarı Eğitim Kurumları Kocaeli şubesi olarak kendini geliştirmek isteyen matematik öğretmenlerimize öncülük etmek istiyoruz. Kurumumuzda çalışacak Matematik Öğretmeni arıyoruz.

6 ay önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Üçler Ahşap - Buldan

Ahşap doğrama,pergole,lambiri,kamelya ve mobiya işlerinde deneyimli ustalar alınacaktır.Tam zamanlı veya dönemsel çalışabilecek.Tercihen Aydın Nazilli ve çevresinden.Dışarıdan gelecek olan ustalara kalacak yer temin edilecektir.

3 ay önce

Kasiyer

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Buldan

Eminönü bölgesine yakın ikamet eden gıda sektöründe çalışmış bay / bayan Kasiyer çalışma arkadaşları alınacaktır.

7 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü)

Sermed Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Buldan

Tercihen Endüstri meslek lisesi mezunu , Üniversal Torna Tezgahı Ustası aranmaktadır.

6 ay önce

Bay/Bayan Temizlik Personeli ( Engelli )

VİZYON VİP - Buldan

Pendik bölgesine bağlı; KURTKÖY bölgesin’de çalışacak, 22-43 arası, haftaiçi 08:00 -:17:00 yada 09:00 -:18:00 arası çalışma pazar ve resmi tatiller'de izin, asgari ücret+205tl yol parası+ymk+sgk ile çalışcak deneyimli bay-bayan engelli temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Kurtköy Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Engelli raporu olan Malulen emekli olmayan Raporu bedensel çalışmasına engel olmayan Ekip çalışmasına yatkın Enaz 1 sene çalışmış olması tercihimizdir /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın TEL: 0554 142 97 81 TEL: 0505 182 50 70 TEL: 0216 508 11 13 Mail iletişim: info@vizyonvip.com

6 ay önce

Satış Danışmanı

Aslan Gayrimenkul Emlak Danışmanı - Buldan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Kendi aracı ile çalışacakÇalışma bölgesinde (uzmanlık alanında)satılık-kiralık portföy oluşturmakPortföyleri kiralamak ve satmak için bir pazarlama planı uygulamakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak

6 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Sarpsan Makine San ve Tic A.Ş. - Buldan

Bünyemizde talaşlı imalat kısmında çalışacak olup başta torna tezgahı olmak üzere freze ve matkap tezgahlarında da çalışabilecek personel arıyoruz.

3 hafta önce

Güzellik Uzmanı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Buldan

Ekibimizi genişletiyoruz.Bünyemizde protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj uzmanları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Şoför

Erar Grup Lojistik Turizm Gıda San ve Tic A.Ş. - Buldan

Hem cafemizde çalışacak hem de catring yemeklerimizi dağıtacak ehliyetli Şoför aranıyor.

7 ay önce

Coğrafya Öğretmeni

Deva Eğitim Kurumları ve Tic Ltd Şti - Buldan

Anadolu- Havacılık Lisemizde çalışacak Coğrafya Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Elektrik Teknikeri

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Buldan

Başakşehirdeki inşaat şantiyemiz için Elektrik Teknikeri aramaktayız.Maaş, sigorta ve yemek şirketimize aittir.

4 ay önce

Site Bay Özel Güvenlik / Sabit gece ve 2-2-2Off /

VİZYON VİP - Buldan

Erenköy, Ethemefendi Cd site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, bekar agi dahil 2950 TL maaş+ocak ayın'da zam yapılcak şekilde çalışcak bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Vardiya saatleri: 2 Personel 12 saat çalışma sabit gece 1 VARDİYA 4 gece çalış 2 izin / 2 VARDİYA 5 gece çalış 3 izin ( 2 personel dönüşümlü çalışcak ) Vardiya saatleri: 2 Personel 12 saat çalışma 1 VARDİYA 2 gündüz 2 gece 2 izin / 2 VARDİYA 2 gündüz 3 gece 3 izin ( 2 personel dönüşümlü çalışcak ) Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

7 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Buldan

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter aramaktayız.

3 ay önce

Proje Yöneticisi

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Buldan

Reklam sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yöneticisi aranmaktadır.Süregelen projelerinin tamamında müşteri ilişkileri ve atölye ayağını koordine edecek, Malzeme bilgisine hakim, firmalara bütçe teklifi hazırlayabilecek ve sunabilecek, firmamızın ihale portallarını takip edebilecek, atölyeden çıkacak işlerin imalat ve montaj ayağını koordine edebilecek.

6 ay önce

Satış Destek Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Buldan

Mevcut dönemden dolayı ilk 2-3 aylık periyodda homeoffice olarak sahada olan arkadaşlarımıza randevu alma, satış sonrası destek anlamında telefon görüşmeleri yaparak destek verecek ve bilgisayar üzerinden bir takım sistemsel işlemlerle yardımcı olacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Paketleme İşçisi (El İle)

Mega Tarım Ürünleri San İç ve Dış A.Ş. - Buldan

EL işçiliği ile sarımsak paketleyen firmamıza Paketleme İşçisi alınacaktır.Asgari ücrete ek olarak performansa bağlı 1000 TL prim verilmektedir.

2 ay önce

Spa Terapisti

Terapi Güzellik Salonu - Buldan

Armoni Spa ve Güzellik Salonu standartları dahilinde, Spa Terapisti olarak hizmet verebilecek kadın takım arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Denizli Geneli Sektörler