Buca İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Buca İş İlanları


Halkla İlişkiler Personeli

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Buca

İletişim ajansına medya iletişimden sorumlu, içerik konusunda yaratıcı, sosyal medya içerikleri hazırlayıp hesapları yönetebilecek, backlink, tanıtım yazıları yazabilecek, dinamik, verimli, ekip çalışmasına uygun bir arkadaş arıyoruz.

1 hafta önce

Satış Elemanı

Gelişim İnternet Hiz ve Tic Ltd Şti - Buca

Gelişim İnternet Hizmetleri, E-Ticaret sektöründe toptan ve perakende olarak faaliyet göstermek üzere, 2010 yılında İstanbul’un ticaret merkezi olan İstoç Toptancılar Çarşısında kurulmuştur.Kuruluşumuz internet üzerinden alışveriş taleplerine yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız sistemler ile e-ticaret alanında hizmet vermek için geliştirilmiştir. Firmamız,satış politikası olarak kaliteden ödün vermeden %100 orijinal ürünleri uygun fiyatlarda en kısa sürede sorunsuz bir şekilde müşterilerine sunmayı benimsemiştir.Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.

1 hafta önce

Ofis Elemanı

Gdf İnşaat & Rent A Car - Buca

İnşaat dış cephe mantolama işleri yapan şirketmize Ofis Elemanı aramaktayız.Ofisde yemek servisi , temizlik ve çay servisi yapacak,Telefonlara cevap vermek.

1 hafta önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Buca

Fotomodel aramaktayız.

2 hafta önce

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Adelsan Express Bakım Onarım Servis Hiz Ltd Şti - Buca

Bakım ve arıza onarım tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

2 hafta önce

Eğitim Danışmanı

İmg Hasar Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Buca

Uzaktan online eğitim paketi satışını yapacak, sahada çalışabilecek Eğitim Danışmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Sekreter

Basan Avukatlık Ortaklığı - Buca

Ankara Arjantin caddesindeki ofisimizde hafta içi 8:45-19:15 saatleri arasında, asgari ücret ile; büronun düzeni, idari ve dosyalama işlemleri ile ilgilenip, katip ve avukat arkadaşımıza yardımcı olacak, iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, uzun süreli ÇALIŞMA İSTEKLİ VE AZİMLİ Sekreter aramaktayız.Not: Çankaya/Arjantin caddesine ulaşım sorunu olanlar lütfen başvuru yapmasın.

2 hafta önce

Grafiker

Akropack Ambalaj Matbaa San ve Tic Ltd Şti - Buca

Cafe restaurant cv. gıda firmalarının baskılı servis ürünleri imalatı yapan firmamıza Grafiker takım arkadaşları aramaktayız

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Kırca Teknik - Buca

Klima montaj ve klima arıza konusunda deneyimli teknisyen alımı yapılacaktır .

2 hafta önce

Fotoğraf Çekimci

Merve Mete Photography - Buca

Firmamızda görevlendirilecek Fotoğraf Çekimci aranmaktadır.Anlaşmalı olduğumuz hastanede doğum fotoğrafları ve ertesi gün aile fotoğraflarını çekebilecekÇekilen fotoğrafların düzenli olarak sisteme yüklenmesini yapabilecekSürekli hastanede bulunması gerekmez, doğum saati bildirildiğinde en geç 30 dk. içinde hastane olması yeterli.Çekim başı ya da aylık maaşlı olarak anlaşma yapılabilir

3 hafta önce

Tecrübeli Oto Yıkama Elemanı

Şato - Buca

Karabağlar sanayi de bulunan Oto Yıkama hizmeti veren işyerimize Tecrübeli yıkama personeli alınacaktır. 05362996307

2 ay önce

İdari İşler Personeli

Efem Danışmanlık - Buca

Firmamızda görevlendirilmek üzere İdari İşler Personeli alınacaktır.Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, İnsan kaynaklarının tüm değerlerini sindirebilen,Tecrübesiz ve çalışmaya istekli,Yetiştirilmek üzere tempomuza ayak uydurabilecek veya Bilgi İşlem Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Halkla ilişkiler Stajyeri, kısaca tüm Stajyerler, İlgili okullarda öğrenci veya mezun,Tasarımcı olma hedefi güden ve ekip çalışmasına yatkın,Yaratıcılığına güvenen ve modern çalışmalar üretebilen,Risk yönetimi, gayrimenkul, sigortacılık ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.Staj programı boyunca devam edebilecek, Mobil Cihaz Uygulamaları yapabilen,(Stajyerler, tecrübesiz ama çalışmaya istekli arkadaşlar. Sevgiyle saygıyla özelimiz olsun isteriz.)Hem kurumsal hem saygın bir işim olsun isteyenler.Maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir sistemde çalışma arkadaşları arıyoruz.Sosyal bilim, sigortacılık, bilgisayar, finans gibi bilgilerle donatılmış, desteklenmiş ve bu bilgileri ilgili olduğu her alanda kullanılabilecek,Çağdaş, yaratıcı ve sorunları bağımsız olarak çözebilecek arkadaşlar yetiştirilmektedir.Sürekli Eğitim, sürekli gelişime açık…

2 ay önce

Oyun Ablası

Kidslab Bilim ve Oyun Atölyesi - Buca

Oyun evimiz de Pazartesi ve cuma günleri öğlenden önceleri 1 ve öğleden sonraları 1 saat olmak üzere haftada 4 saat ders verecek,3-4 yaş grubu ile aktivitileri İngilizce işleyecek İngilizce bilen personel ihtiyacımız var.

3 ay önce

İnsan Kaynakları Asistanı

Efem Danışmanlık - Buca

Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarının tüm değerlerini sindirebilen, Tecrübesiz, Çalışmaya istekli, Yetiştirilmek üzere tempomuza ayak uydurabilecek veya Bilgi İşlem Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Halkla ilişkiler Stajyeri, kısaca tüm Stajyerler, İlgili okullarda öğrenci veya mezun tasarımcı olma hedefi güden, Ekip çalışmasına yatkın, Yaratıcılığına güvenen ve modern çalışmalar üretebilen, Staj programı boyunca devam edebilecek, Mobil Cihaz Uygulamaları yapabilen, (Stajyerler, tecrübesiz ama çalışmaya istekli arkadaşlar. Sevgiyle saygıyla özelimiz olsun isteriz.) Hem kurumsal hem saygın bir işim olsun isteyenler. Maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir sistemde çalışma arkadaşları arıyoruz.Sosyal bilim, Sigortacılık, bilgisayar, finans gibi bilgilerle donatılmış, desteklenmiş ve bu bilgileri ilgili olduğu her alanda kullanılabilecek çağdaş, yaratıcı ve sorunları bağımsız olarak çözebilecek arkadaşlar yetiştirilmektedir.Sürekli Eğitim, sürekli gelişime açık…Şehir - İlçe / İzmir – Torbalı....Buca, Menderes, Bornova, Konak, Gaziemir, Karabağlar, Selçuk, Tire, Bayındır, Kemalpaşa yeterli ve iyi hizmet verebildiğimiz öncelikli iş alanlarımızdandır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Doğu Asya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Buca

Acil Satış Pazarlama bölümüne diksiyonu düzgün giyimine önem veren Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.

3 ay önce

Börek Ustası

Şımarık Ocakbaşı - Buca

Sabah 07 den aksam 17.00 kadar, Sabahları Gözleme Ci börek işi bilen bayan Börek Ustası arıyoruz.

3 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Mollaoğlu Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Buca

Mollaoğlu Otomotiv Güneşli servisimizde çalışacak rot, balans, sökme-takma, ön takım parça düzeni ve parça tespiti işlerinden herhangi birini yapabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Sekreter

Avukat İlhan Özgür İnce - Buca

İzmir Bucada bulunan hukuk bürmuzda sekreter-asistan görevinde çalışmak üzere Sekreter istihdam edilecektir. İlgilenenlerin cvbenim.com üzerinden online başvuruda bulunmaları rica olunur.

4 ay önce

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni

Mavi Nehir Anaokulu Hiz Ltd Şti - Buca

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere tam zamanlı Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı

Redistanbul Hotel Cem İrkli Emir İnş ve Tah San - Buca

Deneyimli İngilizce bilen Bay Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı arıyoruz.

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Stem Ankara Robotik Kodlama Akademisi - Buca

Anlaşmalı Okullarda/Kurumlarda çalışmak üzere Stem ve Robotik Kodlama Eğitimi verecek, deneyimli deneyimsiz Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Nakış Desen Tasarımcısı

Uplike Nakış -Desen Tasarım - Buca

Nakış firmamızda çalışacak desenci aranıyor. Acuared program kullanılıyor.

4 ay önce

Emisyon-İmisyon Ölçüm Personeli

Degol Laboratuvar Çevre Hiz Ltd Şti - Buca

Sahada Emisyon-İmisyon ölçümleri yapabilecek bay çalışma arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Anaokulu Müdürü

Mircan Anaokulu - Buca

Okul öncesi,çocuk gelişim lisans mezunu ve 24 ay devamlı sigortalı çalışmış bayan Anaokulu Müdürü aramaktayız.

4 ay önce

Stajyer Tercüman

Nur Tercüme - Buca

Bakırköyde bulunan ofisimizde çalışmak üzere Deneyimli/Deneyimsiz ALMANCA Tercüman/Tercüman adayları aranmaktadır.

4 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Ramada Hotel & Suites İstanbul Merter - Buca

Avrupa Yakasında uluslararası otel zincirine ait 5 yıldızlı otelimizin, “Kat Hizmetleri” departmanında, görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Gözbebeğim Anaokulu - Buca

Bornova Manavkuyudaki Anaokulumuza Okul Öncesi Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - Buca

Türkiye genelinde görev yapacak Organizasyon Sorumluları aramaktayız.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

3İz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık - Buca

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Çağrı Merkezi sektörünün Türkiyede lider kuruluşlarından olan kurumsal müşterimiz için aşağıdaki niteliklere uygun İnbound projede görev alacak Almanca bilen Müşteri Temsilcisi arıyoruz

4 ay önce

Laboratuvar Analisti

Degol Laboratuvar Çevre Hiz Ltd Şti - Buca

Firmamızda görevlendirilmek üzere çevre Laboratuvar Analisti alınacaktır.

4 ay önce

Buca İşkur İş ilanları

Buca iş ilanları kapsamında yer alan ve bu bölgede yaşayan pek çok insan için ön görülen işsizlik oranlarının da bir hayli çok artması ile son yıllarda da büyük bir olgu durumu haline gelen işsizlik artık tarihe gömülecektir. Günümüzde de teknolojik sürçeler ile beraberinde gelen pek çok iş ve iş sahalarında çalışma ortamı içinde yer bularak artık siz de iş sahibi olma yolunda daha da somut adımlar atarak bu iş çalışmalarında da işçi olarak çalışırsınız. Hemen siz de bu aşamalarda gerekli adresler ile bağlantı kurunuz. Günümüzde de bu sistem kapsamında yer alan bireyler için sunulan bu gibi pek çok iş alımlarında iş ilanını takip ederek firmamız üzerinden detaylı iş başvurularını da kaçırmayınız.
Buca Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
29 Ekim, Adatepe, Akıncılar, Atatürk, Aydoğdu, Barış, Belenbaşı, Buca Koop, Cumhuriyet, Çağdaş, Çaldıran, Çamlık, Çamlıkule, Çamlıpınar, Dicle, Doğancılar, Dumlupınar, Efeler, Fırat, Gaziler, Göksu, Güven, Hürriyet, İnkılap, İnönü, İzkent, Karacaağaç, Karanfil, Kaynaklar Merkez, Kırıklar, Kozağaç, Kuruçeşme, Laleli, Menderes, Murathan, Mustafa Kemal, Seyhan, Şirinkapı, Ufuk, Vali Rahmi Bey, Yaylacık, Yenigün, Yeşilbağlar, Yıldız, Yıldızlar, Yiğitler, Zafer
Buca İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35800, Konak / İZMİR
Buca İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler