Bozüyük Dekorasyon-İç Mimarlık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bozüyük Dekorasyon-İç Mimarlık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Vespero Mobilya - Bozüyük

Koltuk, yatak baza imalatı yapan firmamızda; Tam zamanlı olarak çalışacak, Mümkünse sektörümüzde veya herhangi bir sektörde satış temsilciliği deneyimi olmuş, Askerliğini yapmış, Ehliyeti olan, Alanında tecrübeli, Diksiyonu düzgün, Görünüşüne dikkat eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, Başarı odaklı, hırslı, Seyehat engeli bulunmayan, Adaylar aranmaktadır. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

5 ay önce

Sekreter

Otokontrol Ekspertiz Merkezleri - Bozüyük

Bağcılar da ki oto ekspertiz firmamıza tecrübeli bayan Sekreter aramaktayız

4 ay önce

Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Bozüyük

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan İngilizce bilen Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı” arıyoruz.

3 ay önce

Kat Görevlisi - Temizlik

Gülsoylar Turizm Ticaret İnşaat Ltd Şti - Bozüyük

Bodrum Bitez de bulunan apart otelimize Kat Görevlisi aranmaktadır. Sigorta + yemek

1 ay önce

Zayıf Akım Tesisatçısı (Çağırma - Haberleşme - Güvenlik),

Huzur Güvenlik Sistemleri Ticaret Ltd Şti - Bozüyük

Güvenlik Sistemleri Montajı yapabilecek, Bakım Onarım Faaliyetlerini yürütebilecek, asgari tesisat ve kablolama bilgisine sahip Zayıf Akım Tesisatçısı alınacaktır.

3 ay önce

Bulaşıkçı

Saray Yemekçilik - Bozüyük

Mersin de bulunan yemek firmamızda görevlendirilmek üzere Bulaşıkçı aranmaktadır.

3 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Okyanus Bilişim Teknolojileri - Bozüyük

Firmamızın Kocaeli Üniversitesi Teknoparkında bulunan şubesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Mavi Marmara 3 Denizcilik - Bozüyük

Firmamız için Vasıfsız Eleman alımı yapılacaktır.Yurt-içi, Yurt Dışı Çalışan; Yolcu, Ro - Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel yatlarda çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve meslek sahibi olabilirsiniz. Vasıflı/Vasıfsız Eleman kadrolarında; 3000**6500 $-€-TL Bazında maaş *Maaş *Mesai *Ssk *Seferbaşı Prim *Yemek *Kalacak yer*6 ayda 1 maaş ikramiye imkanlarından faydalanabilirsiniz.

2 ay önce

Servis Şoförü

Aktaşlar - Bozüyük

İş Tanımı SERVİS ŞOFÖRÜ Aranan Nitelikler 1. E sınıfı ehliyetli, 2. Personel taşımacılığında tecrübe sahibi, 3. 16+1, ve üzeri kapasiteli araçları kullanmış, 4. SRC Belgesi olan, 5. Sabıka kaydı olmayan, 6. Askerlik hizmetini yapmış, 7. İstanbul Bağcılar' da ikamet eden . Çalışma arkadaşı arıyoruz

4 ay önce

Saha Satış Personeli

3A Toptan - Bozüyük

Sabit Maaş beklentisinde olmayan; bağımsızlığını ilan ederek kendi işini kurmak, kendi işinin sahibi olmak ve yüksek kazanç sisteminde kendi gelirini belirlemek isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.Mersinin ERDEMLİ ilçesince yer alan işletmemize ERDEMLİ bölgesine çok iyi hakim olan aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Saha Satış Personeli” arıyoruz.

2 ay önce

Kardiyolog

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Bozüyük

Kardiyolog aranmaktadır.Branşıyla ilgili tüm yetkinliklere sahip, Mesleğini severek yapan Kardiyolog aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Web Tasarımıcısı

Art Mental Akademi A. Ş - Bozüyük

Web tasarımı dillerine hakim sosyal medya uygulamalarını bilen tasarım yönü kuvvetli web tasarımcısı

4 ay önce

Genel Müdür Yardımcısı

Prenses Mop Plastik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Bozüyük

Şirketimizde çalışacak Genel Müdür Yardımcısı alınacaktır.İş Tanımı:Bağlı bulunduğu yöneticisinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamalarının yapılması ve ajandasının takip edilmesi,Bağlı bulunduğu yöneticisinin şirket içi ve şirket dışı tüm iletişim ve koordinasyonun sağlanması,Yöneticisinin sorumlu olduğu tüm iş konularında destek verilmesi,Toplantı organizasyonlarının yapılması, gerekli sunumların hazırlanması, toplantı notlarının alınması ve raporlanması,Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütülmesi,Yurtiçi - Yurtdışı yazışmaları ve telefon trafiğinin yönetilmesi,Yöneticisinin bölümler arasındaki iletişiminin ve koordinasyonunun sağlanması,Bilgi güvenliğinin sağlanması ve gizlilik ilkelerine uyulması,

1 ay önce

Ofis Elemanı

Akdoğan Mali Müşavirlik - Bozüyük

İŞİNDE CİDDİ BİR FİRMAYA; OFİS İŞLERİNDEN ANLAYAN VE TİTİZLİKLE YAPAN, İLETİŞİM YETENEĞİ OLAN VE GELİŞMEYE ACIK, BAKIMLI VE ÖZGÜVENİ OLAN SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ VEYA KENDİNİ GELİŞTİREBİLECEK, EHLİYET SAHİBİ, BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR. İLGİLİLERİN CV BIRAKMASI RİCA OLUNUR.

5 ay önce

Sağlık Hizmetleri Yardımcı Personel

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Bozüyük

Sağlık Hizmetleri Yardımcı Personel aranmaktadır. Danışmanlığını yaptığımız Özel Rehabilitasyon merkezinin şubelerine; Enjeksiyon, pansuman, kan alma vb Konularında kendini yetiştirmiş Bay - Bayan Sağlık Personelleri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Sekreter

Açelya Çelik Kapı - Bozüyük

Sekreter aranmaktadır.

5 ay önce

Resepsiyon

Hotel Celal Ağa Konağı - Bozüyük

Yabancı dil olarak İngilizce bilen resepsiyonist alınacaktır.

5 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Şahika Öncü Minikler Kreş - Bozüyük

Okulumuzun lider çocuklar anaokulu kampüsünde çalışmak üzere en az 5 yıllık iş tecrübesi olan alternatif eğitim metodları kullanabilen Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Avşa Börek - Bozüyük

Part-time çalışacak Servis Elemanı (Garson) aranmaktadır.

2 ay önce

Otel Temizlik Elemanı

Araf Organizasyon Ltd Şti - Bozüyük

* 5 yıldızlı otellerde esktra oda temizlik personeli olarak çalışacak Bay/Bayan elemanlar alınacaktır.. Müracaatlar şahsen yapılmalıdır ücret dolgundur

5 ay önce

Bozüyük Geneli Sektörler