Boztepe İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Boztepe İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Sağlamcılar Mobilya Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Boztepe

Kağıthane de bulunan sek süt gündoğdu peynir aynes peynir torku gibi bilindik markaların bayilikleri olan firmamıza deneyimli kadın Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Müskebi Turizm Tatilköyü ve Tic A.Ş. - Boztepe

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) aramaktayız.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Fulya Mimarlık A.Ş. - Boztepe

Üreteceği konutları faizsiz satış sistemi ile halka arz edecek firmamız için Satış Danışmanı alınacaktır.İlan yeterliliklerine haiz olan kişilerin başvuruda bulunmasını rica ederiz.

2 ay önce

Call Center

Anadolu Hukuk Bürosu - Boztepe

İstanbul Avcılarda bulunan hukuk büromuzda call center olarak iş arkadaşları aramaktayız. Kurumsal firmalarımızın aranmasında tecrübeli/tecrübesiz tahsilat yapabilecek Call Center alınacaktır.

1 ay önce

Kameraman Yardımcısı

Aksan Bilişim Görüntüleme Proje San ve Tic Ltd Şti - Boztepe

Firmamızın gerçekleştireceği çalışmalarda günlük olarak bize eşlik edecek Kameraman Yardımcısı çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş oldukça 1-5 günlük periyotlarla freelance olarak çalışılacaktır. Çekim ekibine eşlik edecek günlük yevmiye alınacak sigortada günlük yapılacaktır.

1 yıl önce

Makine Teknisyeni

Aym İskele Metal İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Boztepe

Makine Teknisyeni aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Varkim Endüstri ve Yapı Kİmyasalları Ltd Şti - Boztepe

Torbalı Atatürk Sanayi Sitesinde bulunan fabrikamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Faturaların kesilmesi ve kayıtlara alınması,E-arşiv fatura konusunda deneyimli.Gider evraklarının kayıtlara alınması,Çek ve senet işlemlerinin kayıtlara alınması,Mali müşavirimiz ile birlikte Aylık ve Üç Aylık beyannamelerin yapılmasına destek olmak ve ön hazırlıkları yapmak,Banka işlemlerinin yapılması,Tahsilat işlemlerinin yapılması,Gerekli resmi evrakları tek düzen hesap planına uygun ve genel kabul görmüş muhasebe ilkelerine göre kayıtlara alınması,İthalat işlemlerinden anlayan,Stok takibinin yapılması,Cari işlemlerinin yapılması ve Mutabakatların yapılması,Ba-Bs işlemlerinin yapılması,Sevkiyat işlemlerinin yapılması ve destek olunması,Genel olarak ön muhasebe ve genel muhasebe konusundaki işlemlere vakıf olunması.

1 yıl önce

Satınalma Sorumlusu

Umar Matbaacılık A.Ş. - Boztepe

Firmamızda çalışmak üzere Satın Alma Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Dr Group Medikal Ürünler San ve Tic A.Ş. - Boztepe

Medikal ürün tanıtımı ve satışı için Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Grafiker

Fikir Fabrikası Reklam - Ahmet Karayün - Boztepe

Adobe, Photoshop, Indesign, Illustrator, programlarını kullanabilen, Broşür kartvizit,kurumsal kimlik çalışmaları,araç giydirme,branda afiş vb. reklam tasarım çalışmalarını yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf olan, Büyükçekmece ,Beylikdüzü civarı tercihimizdir.

11 ay önce

Garson

Genceri Otomotiv - Boztepe

Deneyimli deneyimsiz bayan garson

4 ay önce

Uluslararası Satış Elemanı

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Boztepe

Sağlık sektöründe çalışacak, Uluslararası Satış Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Mgm Mağaza Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Boztepe

2001 yılından beri sektörde bulunan ve her geçen gün büyüyen, gelişen firmamızda yöneticinin gerek yurt içi gerekse yurt dışı operasyonlarını yerinde ya da uzaktan destekleyecek Üst Düzey Yönetici Asistanı aramaktayız.

3 hafta önce

Ressam

Verde Dizayn Gloria - Boztepe

5 yıldızlı otelde, yaz sezonu çalışacak Güzel sanatlara veya resime ilgisi ve becerisi olan çalışma arkadaşları arıyoruz

3 hafta önce

İnşaat Teknikeri

Ydkm Yapı Denetim Kurumları Eğitim A.Ş. - Boztepe

İstanbul / Esenyurtta bulunan sınav alanımızda mesleki yeterlilik belgelendirme sınavlarında görevlendirme üzere 7 yıl ve üzeri deneyimli inşaat teknikeri veya teknik öğretmen arıyoruz. Firmamız sektörde deneyimli 2 yıldır başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden bir belgelendirme kuruluşudur.

9 ay önce

Temizlik Görevlisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Boztepe

Bahçelievler , Şirinevler projemizde görevlendirilmek üzere tecrübeli Temizlik Personeli aranmaktadır. Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hmy Otomotiv - Boztepe

Firmamızda çalışacak, düzenli çalışkan tercihen deneyimli, diksiyonu düzgün çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Kibele Sigorta Acenteliği Hiz Ltd Şti - Boztepe

2002den beri sigorta sektöründe olan acenteliğimizde görev almak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Özel Gaziantep Dünya KPSS Eğitim Hizm Ltd Şti - Boztepe

Eğitim kurumumuza alanına hakim Matematik Öğretmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Acil Bay rezidans özel güvenlik / sultanbeyli-tuzla

vizyonvip - Boztepe

Sultanbeyli iett son durak bölgesine yakın oturan, rezidans projemizde çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 24-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2680+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

6 ay önce

Kırşehir Geneli Sektörler