Bornova İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bornova İş İlanları


Doğal Gaz Tesisatçısı

Çağrı Mühendislik - Bornova

Doğal Gaz Tesisatçısı alınacaktır.

5 gün önce

Kaynak Ustası

Bassi Design Mobilya İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Bornova

Metal Mobilya üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; Kaynak Ustası arayışlarımız vardır. Metal mobilya sektöründe deneyim tercih sebebidir.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Deniz Muhasebe - Bornova

Bizlerle uyum içerisinde tecrübeli,ekip çalışmasına uygun, Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Bornova

Makina imalatında otomasyon işlevlerini bilen, yapılacak makinanın otomasyonunda bilgili ve deneyimli personel aramaktayız.

1 hafta önce

Plasiyer

Özgüven Gıda - Bornova

Gıda satışı yapan firmamıza İzmir depomuzda görevlendirmek üzere Plasiyer arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Türkçe Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Bornova

Danışmanlığını yaptığımız kurumda görevlendirilmek üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.

1 hafta önce

Sekreter

Doğuş Erbay İnş Taah ve Yapı Malz San ve Tic A.Ş. - Bornova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Mekatronik Cnc Makina San Tic Ltd Şti - Bornova

Cnc Makina kart tamir yapabilen, fanuc , sıemens , gibi kontrol paneli olan makinaların kart tamirlerini yapabilen Elektrik Elektronik Teknisyeni aramaktayız.

2 hafta önce

Kalite Kontrol Elemanı

Gökmen Makina San ve Tic Ltd Şti - Bornova

Talaşlı imalattan çıkan ürünlerin Numune alma planına ve Kalite biriminin belirlediği sıklığa göre ölçümlerini yapmak, kaydetmek ve raporlamak üzere Final Kalite Kontrol Personeli arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Enn Yazılım - Bornova

Enn Yazılım, 2017 yılında kurulmuş olan, müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir dijital ajanstır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker Tasarımcısı aranmaktadır.

3 hafta önce

Aşçı

Psa İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Bornova

Güzelyalı da bulunan mutfağımızda gündüz çalışacak Aşçı aramaktayız.

1 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

İyioğlu Oto Tamir Bakım Servisi - Bornova

İvedik organize sanayide bulunan dükkanımıza sök tak ustası arıyoruz.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Genç Aksesuar Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Bornova

İhracat tekstil firmalarına poşet ve etiket imalatı yapmakta olan firmamıza,Genel muhasebe dışında şirket ön muhasebesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun İstanbul Topkapıda bulunan firmamıza Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş TanımıSatış irsaliye ve faturalarını kesmek,Tedarikçi faturalarının kayıtlarını yapmak,Cari hesapların takibi ve mutabakatların yapılmasıETA SQL programına hakim.Çalışma Saatleri Hafta İçi: 8:30-19:00Hafta Sonu: KapalıUlaşım:Servis Maaş: Karşılıklı olarak görüşülecektir.Sosyal Haklar Mevcuttur.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Çim Tohumculuk Ziraat San ve Tic Ltd Şti - Bornova

Mevcut bulunan ve potansiyel müşterilerle iletişim satış yapmak üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

1 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Aysan Cant Kapakları ve Çelik San Tic Ltd Şti - Bornova

Silivri kınalı bölgesinde bulunan dış ticaret firmamızın ithalat-ihracat biriminde görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Özel Prestij Eğitim Kurumu - Bornova

Alanında uzman ve deneyimli Pursaklar çevresinde oturan Kimya Öğretmenlerimizle çalışmak istiyoruz.

1 ay önce

Biyosidal Mesul Müdürü

Biyodem Kimya San ve Tic Ltd Şti - Bornova

Biyosidal Mesul müdür sertifikası olan, biyolog, kimyager, ziraat mühendisi, kimya mühendisi vb. ilgili bölümlerden mezun, firmamızda çalıştırılmak üzere Biyosidal Mesul Müdür aranmaktadır.

1 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Barış Boran Ticaret - Bornova

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren, sitemiz için müşteri destek ve ofis işlemleri için Büro Memuru çalışma arkadaşları arıyoruz. Yemek ve servis hizmeti vardır. Maaş, deneyime ve yeteneğe göreyüz yüze görüşülecektir.

1 ay önce

Kesim Elemanı

İzmir Çelik San ve Tic A.Ş. - Bornova

Çelik satışı ve kesimi yapmakta olan firmamıza, şerit testere kullanabilecek Kesim Elemanı ihtiyacımız var. Sabah 08.00 akşam 18.00 Cumartesi 13.30 pazar tatil. yol yemek sigorta karşılanmaktadır.

1 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Smmm Kadir Özgen - Bornova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Gökyüzü Çocukları Anaokulu - Bornova

Özel Gökyüzü Çocukları Anaokulunda çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Mutfak Şefi

Simurg Enerji İnşaat Tic A.Ş. - Bornova

Bornova Küçükparkta bulunan gastropubımıza Mutfak Şefi pozisyonu için ekip arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Heponline İnternet ve Bilişim Hiz San Tic Ltd Şti - Bornova

HEPONLİNE ; Heponline A.Ş. internet altyapı hizmetini kullanarak faaliyete başlamıştır.Heponline kurumsal müşterilerine geniş hizmet yelpazesi ile kablosuz internet hizmetleri, kablolu internet hizmetleri, internet TV yayını, ekonomik ve alternatif internet ses hizmetleri, sanal toplantı odaları, veri barındırma hizmetleri ve sanal faks hizmetleri sunmaktadır.Bireysel müşterilerimize: En yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile kablosuz internet fırsatlarından HEPONLİNE’ın bulunduğu her yerden yararlanmalarını sağlamaktır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.Projelerin kapsamındaki kurulumları yapmak, sistemlerin güvenli ve kesintisiz olarak çalışmasını sağlamak.Müşterilerden gelen destek taleplerine yerinde ve/veya uzaktan ve zamanında müdahalede bulunmak, bulunulmasını sağlamak.Periyodik olarak sistem servis kontrol ve uygulamalarının raporlarının analiz edilmesi ve gerekli müdahalelerin yapılması, sorun halinde en kısa sürede müdahale etmek.

2 ay önce

Kaynakçı

Termokey Makine - Bornova

Ekmek fırın makineleri imalatında çalıştırmak üzere Kaynakçı aranmaktadır.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Ottoman Beach Cafe - Bornova

Çalışma Saatleri : 09:00-14:00 ( Part Time)Kafemizde açılış yapabilecek, deneyimli bayan takım arkadaşı arıyoruz.Maaş vs konular başvurudan sonra yüz yüze konuşulacaktır.

2 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Sedef Mobilya Kündekari ve Ahşap San Tic Ltd - Bornova

Mobilya ve ahşap ustaları aranıyor. Ahşap kapı, pencere ve mobilya imalatları yapmak üzere elemanlar alınacaktır.

2 ay önce

Bireysel Saha Satış Temsilcisi

Heponline İnternet ve Bilişim Hiz San Tic Ltd Şti - Bornova

İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,Doğrudan satış çerçevesinde Belirlenen Bölgelerde bireysel kullanıcılara ziyaretlerde bulunup satışlarını gerçekleştirmeleri.İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan bölge bazında müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi,HEPONLİNE ; Heponline A.Ş. internet altyapı hizmetini kullanarak faaliyete başlamıştır.Heponline kurumsal müşterilerine geniş hizmet yelpazesi ile kablosuz internet hizmetleri, kablolu internet hizmetleri, internet TV yayını, ekonomik ve alternatif internet ses hizmetleri, sanal toplantı odaları, veri barındırma hizmetleri ve sanal faks hizmetleri sunmaktadır.Bireysel müşterilerimize: En yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile kablosuz internet fırsatlarından HEPONLİNE’ın bulunduğu her yerden yararlanmalarını sağlamaktır.

2 ay önce

Satış temsilcisi

Sirius Matbaa - Bornova

Merhaba arkadaşlar serbest çalışıp kendi portföyünü oluşturup ciddi anlamda para kazanmak isteyenler çözüm ortağımız olabilirsiniz.(Ne iş yapıyoruz? Sirius matbaa reklam ve dijital baskı firmasıyız yani katalog broşür pasta kutuları insert el ilanı kartvizit zarf dosya takvim ajanda davetiye magnet etiket promosyon ürünleri amerikan servis afiş vb.tüm matbaa ve reklam işleri kendi makinalarımızda yapmaktayız)sizin yapmanız gereken bunları pazarlamak ve sattığınız ürün üzerinden hatırı sayılır prim almak. ilgilenen arkadaşlar lütfen özelden ulaşsınlar iyigünler..

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Fit Yapım - Bornova

Facebook Business Manager panelinde tecrübeli, temel düzeyde Adobe Photoshop ve Adobe Premiere programlarına hakim, tercihen Adobe illustrator programını kullanabilen, müşterilerimizin sosyal medya paylaşımları için içerik ve konsept üretebilecek, sosyal medya araçlarını tanıyan, dijital medya trendlerini takip edebilen ve sosyal medya hedef kitle reklamları hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Sosyal medya uzamanı

imperial kargo lojistik - Bornova

firmamız bünyesinde çalışmak üzere sosyal medya uzmanı bayan arkadaşlara ihtiyacımız var müşterilerimiz ile irtibatta olacak fiat verebilecek ve sosyal medya üzerinden paylaşım yapabilecek çalışma arkadaşları tercihimizdir

2 ay önce

İzmir Geneli Sektörler