Boğazlıyan Yapı / Denetim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Boğazlıyan Yapı / Denetim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

Emc Yoğun Bakım ve Ambulans Hizmetleri Ltd Şti - Boğazlıyan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı aramaktayız.Özel bakıma ihtiyaç duyan yatağa bağımlı hastalarımızın kişisel bakımlarının yapılması, Hastalarımızın oda düzeninin sağlanması, Sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olunması, Sağlık durumlarını etkileyebilecek gözlemlerinin birim sorumlusuna bildirilmesi, Doktor ve sorumlu müdürün vereceği görevlerin yerine getirilmesi, Kurum bünyesinde hastalara yönelik hazırlanan plan ve programlar doğrultusunda bazı görev ve hizmetlerin yerine getirilmesi vb sorumluluklar üstlenmesi beklenmektedir.

1 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Özel Çaka Özel Öğretim Kursu - Boğazlıyan

Kurumumuzda çalışmak üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.

2 hafta önce

Biyosidal Ürün Uygulayıcı

Alfapest Çevre Sağlığı Ltd Şti - Boğazlıyan

Biyosidal Ürün Uygulayıcı aranmaktadır.

3 ay önce

Tatlı Ustası

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Boğazlıyan

Suudi arabstana baklavacı ve türk tatlılarını yapan Tatlı Ustası isteniyorKalacak yer ve uçak bileti firmaya aittir

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Birlik Fotokopi Baskı Ozalit San Tic Ltd Şti - Boğazlıyan

Dijital baskı merkezinde çalışacak Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Boğazlıyan

Projelerimizde görevlendirilmek üzere “Elektrik Elektronik Teknisyeni “aranmaktadır. Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir. Lütfen telefonla başvuru yapmayınız. Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

3 ay önce

Cankurtaran

Optimal Turizm San Tic Ltd Şti - Boğazlıyan

Manavgat / Evrenseki ve Kumköy de bulunan otellerimiz için Cankurtaran arayışımız mevcuttur.Çalışma saatimiz 8 saattir , lojman imkanımız bulunmaktadır.Manavgatta yaşayanlar için servis imkanımız vardır.

3 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı (Engelli)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Boğazlıyan

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe bulunan firmamızda aşağıdaki niteliklere sahip Engelli Statüsünde Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.İş TanımıMuhasebe birimlerine destek sağlanmasıCari hesap takibinin yapılmasıRaporlamaların yapılması**Engellilik derecesi %40 ve üzeri olup, engelli raporunu sunabilecek adaylar değerlendirilmeye alınacaktır.

2 ay önce

Restoran Şefi

Kapadokya Hill Hotel & Spa - Boğazlıyan

ERTAŞ GRUP bünyesinde yer alan KAPADOKYA HILL HOTEL& SPA otelimiz için Restoran Şefi aramaktayız. Başvuruların fotoğraflı ve referansları belirtilmek üzere yapılması rica olunur aksi halde dikkate alınmayacaktır.Uygun görülen adaylar ön görüşme için otele davet edilecek olup, gelemeyen adayların başvurmaması önemle rica olunur. Maaş ön görüşme esnasında tecrübeye göre belirlenecektir.

3 ay önce

Depo Sorumlusu

Cadı Metal Mobilya Tasarım Üretim Tic Ltd Şti - Boğazlıyan

Mobilya sektöründe faaliyette olan firmamıza hammadde ve yarı mamül stok kontrolü yapabilecek Depo sorumlusu alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Mat 2 Otomotiv - Boğazlıyan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

1 ay önce

Üretim Elemanı

Emek Kozmetik Temizlik Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - Boğazlıyan

Kozmetik üretiminde görevlendirilmek üzere Üretim Elemanı aramaktayız.

22 saat önce

Aşçı

Bardacık Turizm Otelcilik ve Ticaret Ltd Şti - Boğazlıyan

Yeni açılacak butik bar - meyhanemize, vejeteryan vegan mutfak, dünya mutfağı konusunda bilgili ve deneyimli ve meze ustalığı olan Aşçı aranmaktadır.

2 ay önce

Raportör

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Boğazlıyan

Firmamızda görevlendirilmek üzere numune kabul ve raporlama sorumlusu olarak çalışacak Raportör aramaktayız.

2 ay önce

Online Teknik Destek Elemanı

Gizli Firma - Boğazlıyan

Türkiye İş Kurumunda kaydı olan ve engel derecesini gösterir (%40 ve üzeri) sağlık raporu bulunan,Uzaktan erişim ile teknik destek sağlayacak Online Teknik Destek Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Eşkan Eminferzane - Boğazlıyan

Büyükçekmece Sinanobadaki muayenehaneye bayan Diş Hekimi Asistanı alınacaktır

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Aksesuar Park - Boğazlıyan

Takımımızın İncisi olmak ister misiniz?İskenderun Prime Avmde bulunan mağazamızda Satış Danışmanı” pozisyonunda değerlendirilmek üzere;İş Tanımı:Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteği sağlayacak,Reyon düzeni, görsel düzenleme, ürün takibi, müşteri iletişim ve deneyimi konularında proaktif olarak çalışacak,Mağazanın genel düzeninin sağlanması ve hizmet kalitesinin karşılanmasında aktif olarak rol alacak.

2 ay önce

Mimari Dizayn Yöneticisi

Prizma Mühendislik Endüstri San Tic A.Ş. - Boğazlıyan

Satış Lideri Arıyoruz.Görev Konusu :Dekorasyon ve Mobilya Aksesuarları Pazarlama ve SatışıŞirketimiz :İstanbul Sancaktepe’de yerleşik PRİZMA Mühendislik Endüstri ve Servis San ve Tic. A.Ş.İşimiz :CREART Markamız ile 35 yılı aşan deneyimimizle , yurtiçi ve ağırlıklı olarak yurtdışındaki prestij projelerine, projeye özgü mimari bitiş ve tefriş elemanları ve çözümlerinin tasarım,üretim ve uygulamada işlerinin yapılmasıdır.Görev Tanımı :Şirketimizin ürün ve projelerinin tanıtımı ve pazarlama aktiviteleriyle teklif talebi yaratmak, Taleplere uygun ürün gamı tasarım ve özellikleri içeren teklif sunmak ve teklif talebi ile sipariş almaya çalışmak, siparişi bağlanan ürünlerle ilgili onayları alarak müşteri beklentisine uygun ürün ve çözümlerin üretim, uygulama ve teslimini yapmak

3 ay önce

Kozmetik Satış Müdürü

Medapol Özel Sağlık Hiz ve  Malz Tic Ltd Şti - Boğazlıyan

Yeni kurulan e-ticaret kozmetik ürün satış sitesini yönetecek ve bu alanda deneyimli erkek veya kadın Satış Müdürü alınacaktır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

İnterimpex İnş Tur Oto San ve Dış Tic A.Ş. - Boğazlıyan

Telefonla görüşmeyi seviyorsan,Güçlü iletişim yeteneklerine sahip,Dinamik,Çalışma ortamına kolaylıkla adapte olabiliyorsan,Satış konusunda iddalı ve tutkulusuysan bu senin fırsatın.Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisiaranmaktadır.Sabit Maaş + Yüksek Prim + Ssk + Yemek

1 ay önce

Boğazlıyan Geneli Sektörler