Bodrum İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bodrum İş İlanları


Yönetici Asistanı

Tarbigem Türkiye Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliği - Bodrum

Tarbigem firmamızda görevlendirmek Yönetici Asistanı alımı yapılacaktır.

4 gün önce

Mobilya Montaj Elemanı

D's Gündoğan Mobilya Tic Ltd Şti - Bodrum

Tecrübeli Mobilya Montaj ve Sevkiyat için çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 gün önce

Asistan

Era Atc Grup Gayrimenkul Emlak İnşaat San Tic Ltd Şti - Bodrum

Uluslararası gayrimenkul firmamıza Asistan alınacaktır.

4 gün önce

Satış Danışmanı

Anemon Nikah & Balo Salonları - Bodrum

Düğün, nikah ve balo salonumuzda görevlendirilmek üzere tercihen düğün sektörüne aşina Satış Danışmanı aranmaktadır.

4 gün önce

Proje Yazma Elemanı

Mahall İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bodrum

Şirketimizde;Tüm sektörlerin devlet destekleri, teşvik, hibe programları için proje yazılması ve yürütülmesi;Finans ve yatırım işlemlerinde yerel-uluslararası faaliyetler yürütülmektedir.

4 gün önce

Satış Pazarlama Müdürü

Esenboğa Hukuk Bürosu - Bodrum

Ankara ilinde mevcut inşaat lojistik firmamızda, 7 adet firmaya ait ve kiralık olarak kullanılan ÇEKİCİLER (HARDOKS DORSELİ, 13x60 Dorseli TIR) ile her türlü alt yapı malzemesi, maden ve türevlerininin nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Lojistik firmamızda çalışma üzere pazarlama, satış işleri ile yetkilendirilecek uzman ve tecrübeli Satış Pazarlama Müdürü arıyoruz. Şirketimiz istihdam ve yatırıma açık yenilikçi bir firmadır.

5 gün önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Altın Gök Turistik Tesisleri Tic ve San A.Ş. - Bodrum

Gökçe Grup çatısı altında işletilmekte olan beş yıldızlı tesisimizin Misafir İlişkileri departmanında görevlendirilmek üzere Misafir İlişkileri Görevlisi alınacaktır.

5 gün önce

Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı)

Celali Topcu Ayakkabı - Bodrum

Kurulacak Saya İmalathanesine Usta Model Sayacı ve Saya Ustaları alınacaktır.

6 gün önce

Satış Elemanı

Tayhan İletişim - Bodrum

18 30 yaş arasında bayan Satış Elemanı alınacaktır.

6 gün önce

Kat Görevlisi - Temizlik

Gülsoylar Turizm Ticaret İnşaat Ltd Şti - Bodrum

Bodrum Bitez de bulunan apart otelimize Kat Görevlisi aranmaktadır. Sigorta + yemek

6 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Beta Ofis Ekipmanları San ve Tic A.Ş. - Bodrum

Ön muhasebe bilgisi olan telefonlara bakacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Kat Görevlisi (Maid)

Mini Star Hotel - Bodrum

Bodrum Bitezde bulunan Mini Star Otele Bayan Kat Görevlisi (Maid) alınacaktır. Ortalama 8 aylık bir istihdam sağlanması hedeflenmektedir.Asgari Ücret + Sigorta + Lojman + Yemek imkanı sağlanacaktır.

1 hafta önce

Web Master

Uslu İthalat Seyit Ahmet Uslu - Bodrum

Web sitelerimizden satış yapmaktayız. Seo bilgisi olan dijital pazarlama yapabilen bilgisayar kullanımı iyi prime dayalı maaşını yükseltmek isteyen Web Master alınacaktır.İşin TanımıKargo paketlemeleri,Kargo iadeleri çözümü,İnternet satışları,İnternet sitelerinin genel bakımı,

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Med Yapı - Bodrum

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

2 hafta önce

Sekreter

Eltech Proje Enerji San ve Tic Ltd Şti - Bodrum

Sekreter aranmaktadır.Yönetim Kurulu üyelerine ait randevu, toplantı ve seyahat organizasyonlarını ayarlamak,Telefon, faks, mail ve kargo trafiğini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde yönetmek,Günlük, haftalık, aylık programı takip etmek, gerekli düzenlemeleri yapmak,Veri kayıtları ve raporlamalar konusunda destek vermek ve gerekli koordinasyonu sağlamak

2 hafta önce

Satış Elemanı

Vertikal Optik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Bodrum

Adana Çarşı bölgesinde Saat güneş gözlüğü optik lens ile alakalı optik mağazamız bulunmaktadır. Burada çalışabilecek bir Satış Elemanı ihtiyacımız vardır.

2 hafta önce

Aşçı

Ada Park Kafe Turizm Gıda İnş San ve Ltd Şti - Bodrum

Aşçı istihdam edilecektir.

2 hafta önce

Kat Görevlisi - Temizlik

Bitez Otel Seaside - Bodrum

Bitez de faaliyet gösteren Otelimize dönemsel yada 12 ay çalışacak Kat Görevlisi-Temizlik aranıyor

2 hafta önce

Mağaza Satış Danışmanı

Affix Silver - Bodrum

İstanbul Çemberlitaş da kuyumculuk sektöründe yeralan Toptan gümüş satış mağazamızda çalışmak üzere 30 yaşını aşmamış kişisel bakımına özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve tercihen yabancı dil bilen bayan Mağaza Satış Danışmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Çevirmen/Tercüman

Hcw Smile Sağlık Turizm ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Bodrum

HCWS şirketi olarak yurt dışı görüşmelerimizi yapmak üzere ve yabancı müşterilerle iletişim kurmak adına İngilizce , Arapça bilen Çevirmen/Tercüman çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Affix Silver - Bodrum

Affix Silver Türkiye ve yurtdışında bulunan satış platformlarında satış yapan kendi online satış sitesi olan ayrıca da kendi üretim ve toptan satışı olan bir firmadır. E-ticaret organizasyonu sahiplenecek daha da geliştirecek E-Ticaret Satış Temsilcisi arkadaşa ihtiyacımız bulunmaktadır. Esnek çalışma koşulları ve zamana sahip olacaksınız. Önemli olan kendinizi ve işi geliştirme ve sahiplenme arzusunda olmanızdır. Yeni mezun veya öğrenci olabilirsiniz işi hiç bilmiyorum diyebilirsiniz. Ancak öğrenme aşkınız ve sahiplenme tutkunuz varsa bence siz bizim için en uygun adaysınız.

3 hafta önce

Hemşire

Villaderm Güzellik Merkezi - Bodrum

Lara da bulunan evimizde hastamızın bakımı için 09:00-18:00 saatleri arasında çalışacak tam zamanlı Hemşire aranmaktadır. Şartlar yüz yüze görüşme de bildirilecektir.

3 hafta önce

Cost Controller

Cemah Halıcılık Turizm San ve Tic A.Ş. - Bodrum

* Sultanahmette bulunan Hotel ve Restaurantımız için satın alınan yiyecek, içecek ve genel malzemelerin stok sayımlarını ve maliyet kontrollerini yapmak üzere Cost Controller aranmaktadır.İş Tanımı:* Malzeme satın alımlarını takip etmek,* Satın alınan malzemeleri sisteme işlemek.* Günlük olarak ambar giriş-çıkışlarını muhasebeleştirmek* Satın alınan tüm malzemelerin satın alma prosedürüne uygunluğunu takip ve kontrol etmek,* Stok girişlerinin tesellüm prosedürüne uygunluğunu kontrol etmek* Stokları takip etmek ve gerektiğinde sipariş vermek* Departmanlarda maliyet kontrolü yapmak ve rasyonel olmayan maliyetleri rapor etmek* Departmanlarda kullanılan tüm malzemelerin doğru ve yerinde kullanımını kontrol etmek ve rapor hazırlamak,* Aylık ve yıllık cost raporu (Maliyet Raporu) hazırlamak,* Yiyecek, içecek sayımlarını yaparak muhasebe kayıtlarına hazırlamak,vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

3 hafta önce

Aşçı Yardımcısı

Bitez Otel Seaside - Bodrum

Bitez de bulanan işletmelerimize Aşçı Yardımcısı aranıyor

3 hafta önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Adalya İletişim Teknoloji Güv Sis ve Bilg Tic Ltd Şti - Bodrum

Şirketimiz ürün ve hizmetlerinin kamu kurum ve kuruluşlarında tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesini görevlendirilecek Pazarlamacı (Satış Temsilcisi) aranıyor.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

İstanbul Alüminyum Folyo A.Ş. - Bodrum

Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadırServis güzergahımız; Hadımköy, Arnavutköy, Akşemsettin Mahallesi, Yeşilpınar ve Sultangazi (50.yıl Mah. ve Gazi Mah.) İlgilenen arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

1 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Prolife Site Yönetimi Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Bodrum

Profesyonel Bina ve Site Yönetimi Hizmetleri veren Şirketimiz için;Verilen hedefler doğrultusunda ,Sunulan hizmetlerin tanıtımını yapmacak, İletişime geçilen site sakinleri ile görüşerek  portföyümüze dahil edecek, düzenli olarak ziyaretler gerçekleştirecek Saha Satış Uzmanı arıyoruz.

1 ay önce

Reklam ve Tanıtım Uzmanı

Hünnap İlaç ve Sağlık Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Bodrum

İlaç, doğal ürünler ve eczacılık alanında faaliyet gösteren firmamıza Reklam ve Tanıtım Uzmanlarıalınacaktır. Firmamıza reklam kampanyaların da destek verecek, sosyal medyada içerik üretimi yapabilecek ve iletişim süreçlerini iyi yönetebilecek ekip arkadaşlarını bekliyoruz.

1 ay önce

Intern Game Developer

Narcade Teknoloji Ltd Şti - Bodrum

We are looking for an intern game developer to join our team. Heres what you will be doing;-Contribute to the game developing process with programming languages such as C# in Unity3D game engine.- Fix the related bugs in the current apps, code optimization, and build a great experience for the user.- Determine the game testing process and apply it. - Take a role in the game publishing process in iOS and Android platforms- Play an active role in the agile project system

1 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Bodrum

Libyada çalışacak Mobilya İmalat Ustası/ Mobilyacı (Ahşap) alınacaktır.Uçak Bileti+Kalacak Yer+Sgk

1 ay önce

Muğla Geneli Sektörler