Bingöl Tekstil İş İlanları - Pro Kariyer

Bingöl Tekstil İş İlanları


Dikim bandı için makineciler

Sole kids - Bingöl

İhracata yönelik , yeni kurulan örme bandımız için ; •usta overlokçular Bayan •usta reçmeciler Bayan Seri üretim yapan bantta çalışacak takım arkadaşları alınacaktır Maaş+sgk+yemek+yol ücreti Cumartesi ve pazar çalışma yok 05469706616

1 hafta önce

İhracat Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli İhracat Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Sekreter

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 22 -29 yaş arası YETİŞTİRİLMEK ÜZERE  Kadın Kartelacı alınacaktır. *Kartela Numune Takibi *Müşteri taleplerinin kartela haline getirilip kargolanması*Kartela dikimi* Dışarıdan gelen telefonların yönlendirilmesi (santral)

2 hafta önce

Tekstil Makineci

Zeze Kostüm - Bingöl

Kostüm dükkanımıza tadilat ve dönemsel üretimler ile ilgilenecek Tekstil Makineci aramaktayız.

2 hafta önce

Mağaza Satış Danışmanı

Enseb Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

Mağaza Satış Danışmanı ekip arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Merchandiser

Mintteks Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Firmamızda çalışmak üzere Merchandiser aranmaktadır.İş Tanımı:Müşteriden almış olduğu numune ve siparişi prosedüre uygun şekilde yazılı olarak tanımlar ve gerekli birimlere vererek işin başlamasını sağlar. Müşteriden aldığı sipariş dosyasında yer alan ürünlerin tüm özelliklerini müşteri firma ile irtibata geçerek netleştirir. Bu bilgileri , bilgisayara girer ve ilgililerin sipariş ile ilgili bilgilere sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Sipariş alımından siparişin sevkiyatına kadar olan üretimin tüm aşamalarında müşteri adına numune ve sipariş sürecinin yönlendirir. Numune ve siparişin tamamlanıp istenilen standartlarda sevkiyatından sorumludur.Her türlü numunenin planlanan zamanlarda müşteriye yollanmasından ve müşteri onayının zamanında alınmasından sorumludur. ( karşıt numune . Fotoğraf numunesi , beden seti , imalat ve yıkama numunesi , baskı , nakış , aksesuar vb )Numune aşamalarında müşteri ve modelhane arasındaki her türlü bilgi akışını yazılı olarak sağlar.

2 hafta önce

Kazancı (Sanayi Tipi)

Aslı Tekstil Giyim San ve Tic A.Ş. - Bingöl

Büyük bir aile olma inancı ile hareket ederek, çalışanlarımızı ürettiğimiz kumaşın çok ötesinde görmekteyiz, bu nedenle Bizim “Asıl Kumaşımız Çalışanlarımız”dır. Büyüyen bu ailenin bir parçası olmak isteyen herkesin İş başvurularını bekliyoruz.Firmamızın,Makine Enerji Departmanında değerlendirilmek üzere Kazancı (Sanayi Tipi) İş başvurularını bekliyor olacağız.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Şimşekler Kundura Hediyelik Eşya Gıda Pey İnş San Tic Ltd Şti - Bingöl

İç giyim ve mayo satışı yapmak üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Model Makineci (Dokuma Hazır Giyim ve Ev Tekstili)

Enseb Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

Firmamıza Model Makineci arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Ütücü

İlknur Bindalli - Bingöl

Atölyemize üretim sürecinde çalışacak sanayi ütüsü kullanabilen Ütücü alınacaktır.

3 hafta önce

Tekstil Makineci

Bronz Tekstil - Bingöl

Penyede çalışabilecek Tekstil Makineci arıyoruz.Ekibimizi, müşterilerimiz için en iyi deneyimi sunmak üzere enerjimizi ve coşkumuzu paylaşacak insanlarla büyütmek istiyoruz...Yemek + Servis + Sgk mevcuttur.( Kapaklı, Kızılpınar, Bağlık, İstasyon ve Çerkezköy harici servisimiz yoktur)

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Armolin Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

Firmamız; örme, dokuma ve çorap sektörlerine yönelik iplik üretmektedir. Şirketimiz bünyesinde çalışacak aşağıda yazılı özelliklere sahip Muhasebe Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Yurtiçi alım satım, İthalat-ihracat, işlemlerine ilişkin muhasebe kayıtlarının yapılması,Tahsilat- ödeme işlemlerinin (nakit-çek-senet- havale) takibinin yapılması ve muhasebeleştirilmesi,Cari hesap hareket takiplerinin yapılması ve mutabakatların sağlanması (BA/BS),Muhasebe evraklarının düzgün bir şekilde arşivlenmesi ve raporlama işlemlerinin yapılması.

3 hafta önce

Sekreter

Tekas Tekstil Tic ve San A.Ş. - Bingöl

Tekstil ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.Tüm haklar tarafımızca sağlanacaktır.Çalışma Saatleri:Hafta içi : 08:30 - 18:00Cumartesi: 08:30 - 13:00Not: Bahçelievler, Zeytinburnu, Güngören gibi semtlerden olması ulaşım problemi olmaması tercih sebebidir.

3 hafta önce

Satış Elemanı

İlknur Bindalli - Bingöl

Esnaf Sarayında Gelinlik Mağazamızda satış yapabilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Tekstil Makineci

İyimser Tekstil - Bingöl

Tekstilde çalışacak usta Makineci aranmaktadır.

1 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Gökçe Kravat Üretim ve Tekstil San Tic Ltd Şti - Bingöl

25 yıllık tecrübesi ile sektörde hizmet veren Gökçe Kravat firmamızın, e-ticaret sitesini yönetmek üzere;E-Ticaret Uzmanı aranmaktadır.

1 ay önce

E-Ticaret Sorumlusu

Gökçe Kravat Üretim ve Tekstil Sanayi Tic. Ltd. Şti. - Bingöl

25 yıllık tecrübesi ile sektörde hizmet veren Gökçe Kravat firmasının e-ticaret sitesi olan www.gokcekravat.com sitesini yönetmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-Ticaret sitelerinin yönetiminde bulunmuş Tercihen sektörde 5 yıllık deneyim sahibi Php, Mysql, Veritabanı, E-Ticaret İçerik Yönetimi, S.E.O. Konularında Bilgili Adwords hesabı yönetmeyi bilen, Google Analytics, Yandex Metrica istatistiklerini okuyarak raporlayabilen, Tercihen Tekstil sektöründe, Erkek giyim sektöründe çalışmış Askerlikle ilişkisi bulunmayan, Avrupa Yakası Bağcılar civarında ikamet eden, E-Ticaret Sorumlusu aranmaktadır.

1 ay önce

Üretim Elemanı

Royalde Home Gardinen Tic Ltd Şti - Bingöl

Tekstil firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aramaktayız.Not: Servisimiz yoktur.

1 ay önce

Tekstil Makineci

Güneş Moda Giyim Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Güneş moda giyim tekstilde çalışacak, bay bayan Tekstil Makineci aranıyor.

1 ay önce

Fason Takip Elemanı (Baskı-Nakış)

Meman Tekstil - Bingöl

Örme imalatında üretim yapan firmamızın ,sipariş üzerinde bulunan Baskı,Nakıs ayrıca dış işlemlerin koleksiyon ve imalat takibini yapmak,istenilen terminde ve kalitede firmaya teslimini sağlamak.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere özellikle Micro programını çok iyi bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. ve internet e ticaret konularına uzak olmayan ön muhasebe elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Tekstil İşçisi

Hmt Tekstil - Bingöl

HMT Tekstil Körfez fabrikasında çalışmak üzere Tekstil İşçisi aramaktayız.SGK+Yemek+Servis imkanımız mevcuttur.

1 ay önce

Merchandiser

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San Tic A.Ş. - Bingöl

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San. Tic. A.Ş’ de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki kriterleri sağlayacak “Merchandiser/Müşteri Temsilcisi” ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Ofis Personeli

Trend Petrol Turizm Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

Lokasyonu İstanbul-Bakırköyde bulunan 3-4 sektörde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Personeli aramaktayız.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Öz Karay Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Kadın iç giyim lazer kesim satışı yapabilecek, müşterileri olan Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Planlama Elemanı

Beyteks Örme San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Tekstil sektöründe yer alan firmamızda çalışacak Planlama Asistanı alınacaktır.Gelen maillerin ve çağrıların cevaplanmasıGelen evrakların sisteme işlenmesi

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Rc Tekstil - Bingöl

Ön muhasebe bilgisi olan ve ofis içinde çalışa bilecek ekip ruhuna sahip çalışma arkadaşı arıyoruz

1 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Woolknot Halı Pazarlama Ltd Şti - Bingöl

İstanbul/Fatih, Şirket Merkezimizde görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Resmi sosyal medya hesaplarının içerik yönetimini, takibini ve raporlamalarını gerçekleştirmek,Sosyal medya hesapları için içerik üretilmesi ile birlikte Sosyal medya trendlerini takip ederek yaratıcı iletişim stratejilerinin oluşturulmasına destek olmak,Bağlı bulunduğu yöneticisi ya da üst yönetim tarafından talep edilen periyodik ve anlık raporlamaları oluşturmak. Güncel kampanya bilgilerinin takip edilmesi, sosyal medya hesaplarından ulaşıp bilgi almak isteyen müşterilerin bilgilendirilmesi,

2 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Zafer Tekstil Düğme San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlamacı aranmaktadır.

2 ay önce

Tekstil Makineci

Cantex Hazır Giyim San ve Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

Maltepede bulunan ihracat üzerine çalışan atölyemize Makineciler aranmaktadır.Tüm sosyal haklar verilmekte olup servis ile ulaşım imkanı sağlanmaktadır.İşyerimiz ihracat firmalarına çalışan okeyli bir atölyedir.

2 ay önce

Bingöl Geneli Sektörler