Bingöl Süt ve Süt Ürünleri İş İlanları - Pro Kariyer

Bingöl Süt ve Süt Ürünleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Banka Müşteri Temsilcisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Bingöl

Danışmanlığını yaptığımız Bankadda görev alacak, mevcut veya potansiyel müşterilerin telefonla aranarak ürünlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirebilecek, aşağıdaki özellikler sahip Banka Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Satış Elemanı

By Genç İletişim ve Kozmetik San Tic A.Ş. - Bingöl

BY GENÇ GROUP® Bünyesindeki İş Kollarımız içinde Kariyer hayatına Türkiye’nin gelişmekte ve geleceği parlak BARTER ve GAYRİMENKUL Sektöründe çalışmak isteyen Uzmanlıklarıyla şirketimizi daha ileriye taşıyacak Satış Elemanı takım arkadaşları arıyoruz.** By Genç Barter® İstanbul ve Kocaeli Bölgelerinde Müşteri Portföyümüze yeni üyeler kazandırmak, Portföyümüzdeki müşterilerin arz ve talepleri ile ilgilenmek,*** By Genç Gayrimenkul® Gayrimenkul-emlak araştırma ve geliştirme; emlak danışmanlığı alanında kariyer yapma hedefi olan ,Konut, arsa, ticari veya proje bazlı

1 ay önce

Klima Sistemleri Teknisyeni

Tek Servis Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Bodrum Daikin yetkili servisi olarak faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere Klima Montaj Teknisyenleri ve yardımcı elemanları alınacaktır. Tercihen klima montajı konusunda tecrübeli,bodrum da ikamet eden veya edebilecek personeller alınacaktır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Bahariye Sağlık Hiz ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Spor salonlarında üyelik programı satışı yapmış Satış Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

İhracat Uzmanı

Yeşil Ilgaz Kozmetik San Tic Ltd Şti - Bingöl

Bizimle çalışabilecek ihracat takım arkadaşı İhracat Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Forklift Operatörü

Beysu Atık Yönetimi Ltd. Şti. - Bingöl

- Forklift operatör belgesi bulunan, - Fazla mesai yapabilecek, - Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, - Tecrübeli tecrübesiz çalışma arkadaşları aranmaktadır. Tüm sosyal haklar mevcuttur. Servis, yemek, sigorta vardır.

2 ay önce

Sekreter (Order Taker)

İka Grup İnşaat Gıda San ve Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

Firmamız da çalışacak Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Depo Elemanı

Ambulans İlkyardım ve Hastane Cihazları ve Tesisleri San Tic A.Ş - Bingöl

Ankara Akıncı - Kazan fabrikamızda çalışmak üzere Depo Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Katip

Orber Hukuk - Bingöl

Deneyimli Katip alınacaktır.

3 hafta önce

Malzeme Planlama Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Bingöl

Malzeme Planlama Elemanı aranmaktadır.Temizlik Malzemesi stoğundan sorumlu Temizlik Şefi olarak çalışacak Malzeme Planlama Elemanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd Şti - Bingöl

İstanbul Anadolu yakası McDonalds restoranlarında çalışacak Servis ve Garson arıyoruz,

1 ay önce

Clinical Research Coordinator (Site Coordinator)

Gama CRO Tıbbi İlaç Araştırma Tic Ltd Şti - Bingöl

JOB DESCRIPTION• Support investigators in the protocol complience• Support investigators in the informed consent process• Support investigators actively in subject recruitment .(source data recording)• Support investigators actively in the safety evaluation process• Record subject data on CRFs if delegated by investigator• Organise subject visit schedules according to the study protocol• Filing all correspondences received from the sponsor and the ethics committee to the principal investigators file• Within the authorization of the coordinator physician, to help entering data obtained from volunteers completely and truly to printed or electronic case report forms (e-CRF) volunteer file and screening cards• Sending blood samples drawn from volunteers to central or local laboratory as per the trial protocol, organization, tracking of courier procedures , monitoring laboratory reports, making the investigator or physician or dentist examine reports, filing reports informing those concerned for taking immediate measure if there is a remarkable or labeled abnormal finding in the report.• Taking necessary measures in order to ensure adequate amount of study materials,patient diaries , laboratory kits, patient identification cards and is available throughout the study.• Relevant form for safety notifications which fulfill definition of serious adverse event reported by the volunteers is filled in by the investigator who is principal investigator or physician or dentist and it is immediately notified to the sponsor and monitoring such events.

2 hafta önce

Teknik Servis Personeli

Onras Tek - Bingöl

Network Kablolama Kamera Güvenlik Sistemleri POS adisyon Sistemleri Kurulumunda Çalıştırılacak diksiyonu düzgün temsil yeteneği olan personel alınacak

3 ay önce

Rezervasyon Sorumlusu

Emperyal Otelcilik Turizm Sağlık Hiz ve Tic A.Ş. - Bingöl

Genel merkezimizde çalıştırılmak üzere Rezervasyon Sorumlusu arayışımız vardır. Gelen rezervasyonları Fidelio suite v8 programı aracılığı ile ilgili yerlere girmek,Müşterileri otel hakkında bilgilendirmek (fiyat,çocuk politikası, oda tipleri, manzara tipleri, v.s.)Gelen telefonları müşteri memnuniyetli ve çözüm odaklı karşılamak,Acentalar ile doğru ve etkili iletişim sağlamak,Night, check in, check out, gün açılışı, gün sonu, fiyatlandırma, kod oluşturma vs. Fidelio programıyla doğru ve entegre şekilde sistematik yapılması.

2 ay önce

Depo Elemanı

Sera Plastik Sanayi Mamülleri Ticaret ve Pazarlama Ltd Şti - Bingöl

Bay Depo Elemanı aranmaktadır.Deponun düzenini sağlayacak,Verilen siparişlerin hazırlanmasına yardım edecek,Esenyurt Avcılar ve Beylikdüzü çevresinde oturan,

1 ay önce

Sekreter

Temar Plastik Sarrafiye İç ve Dış Tic A.Ş - Bingöl

Firmamızda telefonlarla bakacak, misafirlerle ilgilenecek Bayan Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Ecc Tur Seyahat Org Otel ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Üsküdarda bulunan turizm acentesinde ofis içerisinde çalışacak deneyimli operasyon elemanı ve call center deneyimi olan esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Rezervasyon Görevlisi-Otel alınacaktır.Asgari ücret + dolgun prim + yemek

1 ay önce

Hastane Yazılımı Destek Uzmanı

On Insan Kaynakları Danışmanlık - Bingöl

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firma tarafından geliştirilen ve hastanede kullanılan Hastane Bilgi Yönetim Sisteminin(HBYS) desteğini verebilecek, program ile ilgili işleri düzenli bir şekilde raporlayıp, ilgili birimlere yönlendirebilecek "Hastane Yazılımı Destek Uzmanları" aranmaktadır. Aranan Nitelikler Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, İş sonuçlandırma becerisine sahip, Yazılımın desteğini ve kullanıcı eğitimlerini verebilecek, Tercihen yazılım sektöründe Müşteri Destek hizmetlerinde görev almış Tercihen "Hastane" sektöründe deneyimli, Bilgisayar ve network konusunda deneyimli MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Diksiyonu düzgün, akıcı konuşma yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Askerlikle ilişkisini olmayan veya tecilli, En az yüksek okul mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden personeller alınacaktır.

2 ay önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Linex Teknoloji İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. - Bingöl

Şirketimizde depo görevlisi olarak çalışacak, Gelen siparişlerin faturasını kesecek ve kargoya hazırlayacak ve bankaya gidip gelecek Depo Görevlisi (Gıda) aranmaktadır.

2 ay önce

Mimar

Flekssit Büro Mobilyaları San ve Tic A.Ş. - Bingöl

Flekssit Büro Mobilyalarına; Satış Pazarlamada deneyimli Mimar aranmaktadır.

2 ay önce

Bingöl Geneli Sektörler