Bingöl Sağlık/Hastane İş İlanları - Pro Kariyer

Bingöl Sağlık/Hastane İş İlanları


Hasta Danışmanı

Dr. Turanşah Tümer Tamamlayıcı Tıp Merkezi - Bingöl

Pendik ve Üsküdarda Şubeleri bulunan Dr. Turanşah Tümer Tamamlayıcı Tıp Merkezi Bünyesinde Tam Zamanlı Çalışacak, Hasta Danışmanı alınacaktır.Sağlık Bilincine ve Disiplinine Sahip,Doğaldan Yana Olan Sağlık Ekibimizi Oluşturuyoruz!

22 saat önce

Hemşir

Dr. Turanşah Tümer Tamamlayıcı Tıp Merkezi - Bingöl

Pendik ve Üsküdarda Şubeleri bulunan Dr. Turanşah Tümer Tamamlayıcı Tıp Merkezi Bünyesinde Tam Zamanlı Çalışacak, Hemşir,Hemşire alınacaktır. Sağlık Bilincine ve Disiplinine Sahip,Doğaldan Yana Olan Sağlık Ekibimizi Oluşturuyoruz!

22 saat önce

Sağlık Personeli

Seti Yapay Zeka ve Robot Teknolojileri - Bingöl

Geliştirilmekte olan bir projemiz için Tıp alında kullanılacak olan Ar-Ge projemiz ile ilgili Sağlık Personeli ekip arkadaşları arıyoruz.

22 saat önce

Hemşire

Dr. Turanşah Tümer Tamamlayıcı Tıp Merkezi - Bingöl

Pendik ve Üsküdarda Şubeleri bulunan Dr. Turanşah Tümer Tamamlayıcı Tıp Merkezi Bünyesinde Tam Zamanlı Çalışacak, Hemşire alınacaktır.Sağlık Bilincine ve Disiplinine Sahip,Doğaldan Yana Olan Sağlık Ekibimizi Oluşturuyoruz!

2 gün önce

Temizlik Görevlisi

Çapa Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Dış Tic Ltd - Bingöl

Temizlik Görevlisi alınacaktır.

4 gün önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Nar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Bingöl

Bağlıcada bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz için girişte danışmada duracak, gelen hastaları karşılayacak,gelen telefonları yanıtlayıp randevu oluşturulmasını sağlayacak güler yüzlü diksiyonu düzgün Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayız. Çalışma koşulları, çalışma saatleri görüşme sırasında paylaşılacaktır.

6 gün önce

her branşta uzman doktorlar aranmaktadır

istanbul fatih hastanesi - Bingöl

yeni açılan hastanemize acil tüm branşlarda uzman hekim lazım

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Güneydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Bingöl

Şişli -Nişantaşındaki kliniğimize Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ufuk Kahya - Bingöl

Avcılar da muayenehanede çalışacak Bayan Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.Çalışma saatler: 8.30 - 19.00 hafta sonu yok.

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. - Bingöl

Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.Üniversite ve çevresinin güvenliğini sağlamak,Sorumluluk alanındaki olaylara müdahale ederek, uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Eleman

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. - Bingöl

Acıbadem Sağlık Grubu-Teknik Hizmetler Organizasyonu bünyesinde rol almak üzere Teknik Eleman aranmaktadır. Cihaz, makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek,Arızaları gidermek ve teknik altyapıda ilgili değişiklikleri gerçekleştirmek,Teknik altyapının gelişimine yönelik projelerin gerçekleştirilmesini sağlamak.

2 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Vital Hospital - Bingöl

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır. Kurumumuzun verdiği hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen hastalara gerekli bilgileri aktaracak, Hastaların kabul işlemleri için gerekli hazırlıkları tamamlayacak, Hizmetlerimizden faydalanan/faydalanacak hastaların ödemesini alacak ve faturasını kesecek, Hastanın ödemesiyle ilgili evrakların eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim edecek, Gün sonunda ilgili bölüme kasa teslimi yapacak, ***Hasta Kayıt Kabul Tecrübesi Olmayanlar Başvurmasın Lütfen Değerlendirilmeyecektir.

2 ay önce

Nöroloji Uzmanı

Avm Sağlık Hizmetleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

İşletmesini firmamız AVM Sağlık Hizmetlerinin yaptığı, EEG-EMG laboratuvarında görevlendirilmek üzere; Nöroloji Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Bingöl Geneli Sektörler