Bingöl Hizmet / İşletme Servisi İş İlanları - Pro Kariyer

Bingöl Hizmet / İşletme Servisi İş İlanları


Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Bingöl

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, şirketimizde görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:·Belirlenen ihracat hedeflerini gerçekleştirilmesi için satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak,·Satış ve pazarlama organizasyonlarının sevk ve koordinasyonunu sağlamak,·Mevcut müşterilerle iletişimi sürdürmek,·Yeni pazarlar ve müşteriler bulmak.

4 gün önce

Grafiker

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Bingöl

Bakırköy İncirlide bulunan Reklam Şirketimiz için; Grafiker aramaktayız.

4 gün önce

Gıda Mühendisi

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Bingöl

Gıda güvenliği ve kalite güvence süreçlerinin organizasyonu, denetimini yapacak Gıda Mühendisi aramaktayız.

2 hafta önce

Muhasebe Uzmanı

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Bingöl

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aramakrayız.

2 hafta önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Bingöl

Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Mobilya sektörünün liderlerinden olan bir firmamız için Şuan İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli illerinde ikamet eden Mobilya İmalat Ustası arıyoruz.Not: Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.

2 hafta önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Bingöl

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için Almanca Bilen Müşteri Temsilcileri arıyoruz.*Markanın yabancı müşterilerinden gelecek olan talepleri Almanca olarak yanıtlamak ve çözümlendirilmesi olacaktır.Yalnızca cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

2 hafta önce

Tercüman

Dilmen Tercüme Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Bingöl

Dilmen Tercüme Hizmetleri bünyesinde, başta İstanbul ve tüm Türkiyedeki yazılı ve sözlü çeviri projelerinde görevlendirilmek üzere Serbest Tercümanlar aramaktayız.

3 hafta önce

Almanca Bilen Etkileşim Uzmanı

Metis Bilgisayar Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Bingöl

Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder.Teleperformance Grup, 80 ülkede, 265 dil ve lehçede, 350 çağrı merkezinde 300.000den fazla çalışanıyla farklı sektörlerde, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren büyük ölçekli uluslararası firmalara dış kaynaklı çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.Teleperformance bünyesinde Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren ve alanında lider olan kurumsal müşterimiz için Anadolu Yakası Göztepe – Nida Kule kampüsümüzde değerlendirmek üzere Almanca Bilen Etkileşim Uzmanı ‘’ arayışımız bulunmaktadır.Haftanın 5 günü ve 08:00-20:00 saatleri arasında vardiyalı çalışma modelinde hizmet verilmektedir.İş tanımı:Müşteriden gelen teknoloji çağrılarının yanıtlanması,Mail ve chat üzerinden gelen müşteri şikayetlerinin yönetilmesi,Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetinin sağlanması.

3 hafta önce

Organizasyon Sorumlusu

Meşale Kına Evi - Bingöl

20 Yıldır Hizmet vermekte olduğumuz Meşale Kına Evi Organizasyon firmamızda ; bayan Organizasyon Sorumlusu alınacaktır.

3 hafta önce

Tanıtım Elemanı

Özer İnşaat - Bingöl

Firmamıza PART TİME gündüz yada akşam 3.5 saat çalışacak 18/24 yaşlarında Bay / Bayan ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ Tanıtım Elemanı alınacaktır. Ücret haftalık veya 10 günlük olarak belirlenmiş olup yüz yüze görüşmede belirtilecektir.

3 hafta önce

Atış Gözetmeni

Atmaca Atış Poligonu Hiz Ltd Şti - Bingöl

Esenyurt civarından yeni kurulan iş yerimize, Atış gözetmenliği yapabilecek bay/bayan çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

Grafikler

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Bingöl

Bahçelievlerde bulunan yazılım firmamıza; Grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Atmaca Atış Poligonu Hiz Ltd Şti - Bingöl

Esenyurt civarından yeni kurulan iş yerimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Erkek Berberi/Erkek Kuaförü

Hicaz Berber Shop - Bingöl

Bakırköyde faaliyet gösteren iş yerimize Usta Berber alınacaktır.

1 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bay ve Bayan Resepsiyon Görevlisi takım arkadaşları arıyoruz. Konaklama(Lojman) imkanı var. İş Tanımı-Spa alanına gelen misafirleri karşılamak ve tesis hakkında bilgi vermek,-Gelen telefonları cevaplayıp, randevu trafiğini yönlendirecek,-Resepsiyonda yürütülen tüm işlemleri ve genel idari görevleri otel tarafından öngörülen standartlar gereğince etkili bir şekilde yerine getirmek ve kontrol etmek,

1 ay önce

Aşçı

Pierreloti Tepesi Turistik Tesisleri - Bingöl

Atalar Şirketler Grubu bünyesindeki, Atalar Turizm tarafından işletilmekte olan Üsküdar Bağlarbaşında bulunan özel, elit bir hastane içerisinde yer alan kafe - restauranta Aşçı alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Sekreter

Fazlıoğlu Kimya Yapı San Tic Ltd Şti - Bingöl

İnşaat ve kimya üzere faaliyet gösteren şirketimizde çalışacak Sekreter aranıyor.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Optimum Yönetim Hizmetleri - Bingöl

Firmamızın yönetimini yaptığı apartmanların temizlik işlerini yürütecek ehliyetli erkek Temizlik Personeli arıyoruz.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Taşyürek Yatırım ve Danışmanlık - Bingöl

Şirketimiz bünyesindeki müşteri ilişkileri ve faaliyet alanımızda bulunan tatil köyleri ve gayrimenkul gibi projelerimizin tanıtımı ve sunumunu yapabilecek Satış Temsilcisi aramaktayız.Gerekli eğitimler şirketimiz tarafından verilecektir.Şirket içi telefonlarla belirlemiş olduğumuz müşterilerimize projelerimiz konusunda bilgi verebilecek,Müşteri devamlılığını ve memnuniyetini sağlamak amaçlı, tüm tanıtım ve portföy yönetimini gerçekleştirecek.

1 ay önce

Barista

Emre Kumaş Ulaşım Hizmetleri - Bingöl

Kafemizde çalışacak, deneyimli Barista çalışma arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Sportif Eğitim Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

Yabancı sermayeli turizm firmamızın,düzenleyeceği spor / zayıflama kampları için tamamen yabancı misafirlerimiz için, beslenme ve diyet yönetiminden ve ayrıca programları hazırlayıp yürütülmesinden sorumlu olacak , KADIN Spor Koç u arıyoruz.

1 ay önce

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı

Alfapest Çevre Sağlığı Ltd Şti - Bingöl

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı aramaktayız.

2 ay önce

Saha Operasyon Yöneticisi

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Bingöl

Büyüyen iş hacmimiz doğrultusunda Ankara ve İzmir lokasyonlarında yürüttüğümüz kurye operasyonlarından sorumlu olacak Saha Operasyon Yöneticisi rolünde yeni ekip arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Yoga Eğitmeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Bingöl

Eğitim alanında görev almak üzere Yoga Eğitmeni arıyoruz.

2 ay önce

Masaj Terapisti

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Bingöl

İlana sadece bayanların başvurmasını rica ederiz.Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizde Masöz olarak görevlendirilmek üzere bayan takım arkadaşları aranıyor. Sertifikalı olması tercih sebebidir. Tesisimiz Spa merkezidir. Hamam, güzellik, masaj bölümlerimiz bulunmaktadır. Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin+Prim

2 ay önce

Ofis Elemanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Bingöl

Görev yeri Balıkesir merkez ofisidir.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen adaylar Balıkesir merkez ofisinde 5 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır. Eğitim sürecinde adaylara herhangi bir ücret ödenmeyecektir.

2 ay önce

Yönetici Sekreteri

Optimum Yönetim Hizmetleri - Bingöl

İş görüşmeleri Balıkesir merkez ofisinde yapılacaktır.Görev yeri Edremit merkezde bulunan şube ofisidir.Aday yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen adaylar Balıkesir merkez ofisinde 5 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır. Eğitim sürecinde konaklama ve diğer giderler personelin kendisine ait olacaktır.

2 ay önce

İkram Görevlisi

Turan Değirmenci Ortaklığı - Bingöl

Bay-Bayan kuaföründe çay kahve servisi yapacak İkram Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Bilgili Yapı Denetim Ltd Şti - Bingöl

Firmamıza yetiştirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 ay önce

İş Geliştirme Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

Mevcut iş ortaklarımızda ki is fırsatlarının tespitini yapmak ,iş geliştirme kapsamında çalışmalar yapmak, Potansiyel çözüm ortakları ile sözlü ve yazılı olarak bağlantı kurmak, iletişimi sağlamak, ticari anlaşmalar üzerinde çalışmak ve pazarlık sürecini yönetmek,ve tüm bu işlemler özelinde bağlı bulunacağı yöneticisine raporlama yapmak.

2 ay önce

Bingöl Geneli Sektörler