Bingöl Enerji İş İlanları - Pro Kariyer

Bingöl Enerji İş İlanları


Sekreter

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bingöl

Şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek üzere Sekreter ekip arkadaşı aranmaktadır.

6 gün önce

Elektrik Teknisyeni

Enertest Enerji Test Kontrol Hizmetleri A.Ş. - Bingöl

Türkiye nin değişik illerinde GES (güneş enerjisi sistemleri) scada panosu montajı işi ve ayrıca Osmangazi EDAŞa bağlı bölgelerde scada pano montajı işlerinde çalışacak Elektrik Teknikeri/Teknisyenleri alınacaktır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Bingöl

Firmamızda çalışmak üzere Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

3 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Federal Enerji Otomasyon ve Alternatif Enerji Sistemleri - Bingöl

Güneş panellerinden elektrik üretimi sistemleri kurulumu yapan firmamıza gezici olarak satış pazarlama yapabilecek bay/bayan Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır. Maaş ve prim usulü çalışma düşünüyoruz.

3 hafta önce

Sekreter

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Bingöl

Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkez ofisi için Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Makine Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Bingöl

Elektrik sektöründe faaliyette bulunan  şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere  Makine Mühendisi aranmaktadır.Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Adım Petrol İnşaat Sann ve Tic Ltd Şti - Bingöl

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Bingöl Geneli Sektörler