Bilecik İş İlanları, Bilecik'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Bilecik İş İlanları


Saha Satış Temsilcisi

Homenet Telekomünikasyon San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bilecik

Turkcell Superonline bireysel hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren; HomePLUS çatısı altında Turkcell Fiber ürünlerinin Yenimahalle ve Demetevler bölgesinde hedef bazlı saha satışından sorumlu olacak, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek “Saha Satış Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.Haklar;*Turkcell’de kariyer fırsatı*Sabit Ücret + Yüksek Prim*SGK, Yemek, Yol*Akıllı Cep Telefonu + Hat*Uzmanlığa Ulaştığında Araba*Özel Sağlık Sigortası

3 hafta önce

Pazarlama Sorumlusu

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Firmamızda görevlendirilmek üzere yurt dışı bölge satışında görevlendirilecek Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

3 hafta önce

Teknik Servis Uzmanı

Homenet Telekomünikasyon San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bilecik

Türkiyenin en yenilikçi ve önde gelen telekomünikasyon şirketi Turkcellin bir parçası olmak ister misiniz?Turkcell Superonline bireysel hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren firmamızda Turkcell DSL ve Fiber ürünlerinin yeni müşteri lokasyonunda kurulumu; mevcut müşterinin arıza takibinin ve bakım/onarım işlerinin yürütülmesinden sorumlu olarak çalışacak Teknik Servis Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Mimar

Libra Mimarlık Müh İnş ve İnş Malz San Tic Ltd Şti - Bilecik

Bolu da merkezde (14 Avm) bulunan şantiyemiz için Mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Oyun Ablası

Kidslab Bilim ve Oyun Atölyesi - Bilecik

Oyun Gruplarında Sınıf Öğretmenine yardımcı olacak, haftada üç gün bizimle çalışacak Oyun Ablası takım arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Klima Ustası

Ege Teknik İklimlendirme - Bilecik

Narlıdere Daıkın Yetkili Servisimize Klima Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

Depo Elemanı

Efe Teks Metal ve Ambalaj Ürün San Tic Ltd Şti - Bilecik

Arnavutköy Bölgesinde Tekstil ve Metal Ürünleri sektöründe hizmet veren Şirketimiz de çalıştırılmak üzere, Depo Elemanı çalışma arkadaşları alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Bilirkişi Ajans - Bilecik

Yetiştirmek üzere, mevcut müşterilerin iş takibini yapacak, mevcut müşteri listesinden arama yapıp randevu talep edecek.*İş ahlakını bilen *Konuşması ve diksiyonu düzgünadayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Agenda Giyim - Bilecik

Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Kızılay Çözüm Eğitim Kurumları - Bilecik

Yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışacak kurum kültürüne sahip İngilizce Öğretmeni çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Turanoğlu Kara Deniz San Tic Ltd Şti - Bilecik

Sakarya da bulunan Yamaha Turanoğlu Motosiklet teknik servis departmanında çalışmak üzere Bakım ve Onarım Teknikeri alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Anketör

Spr Araştırma Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Bilecik

Araştırma sektöründe çalışabilecek bay-bayan Anketör aranmaktadır.

2 ay önce

Montaj Elemanı

Sarçit İnşaat Peyzaj San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Kocaeli/ Derince de faaliyet gösteren Sarçit İnşaat Peyzaj Çevre Düzenleme ve Çit Sistemleri Ltd Şti de çalışmak üzere panel çit tel demir çelik Montaj Elemanı Kaynak Ustası alınacaktır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Mustafa Şen Özel Öğretim Kursu - Bilecik

Sakarya - Adapazarında bulunan özel öğretim kursumuza ACİL Matematik Öğretmeni arıyoruz . Matematik dalında yeterli bilgi olması ve bizimle uyumlu çalışacak birisini arıyoruz . Gerekli tafsilatları yüz yüze daha detaylı konuşuruz onları dert etmeyin .

2 ay önce

Bilecik İşkur İş İlanları

Bilecik iş ilanları, özellikle seramik, makine, döküm, enerji, metal, madencilik ve gıda sektörlerini kapsayan bir yapıya sahiptir. Bilecik iş ilanları arasında bu gibi sektörlerde faal durumda olan firmaların çok sayıda ilanını bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra bankacılık, anketörlük, sigortacılık, satış uzmanlığı, mühendislik ve şoförlük gibi işler için de çok sayıda ilan görmeniz mümkündür.
Bilecik Açık İş İlanları
Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina Sanayi, EDS Enerji Döküm, Aysa Enerji, Arslan Alüminyum, Tezdöksan Döküm, Evren Metal, Seranit Granit ve Silkar Madencilik gibi üst düzey şirket ve markalara ait ilanlar, Bilecik iş ilanlarının temelini oluşturmaktadır. Bu ilanlara gelen çok sayıda başvuru arasında sizin başvurunuz da olabilir. Sitemizde yer alan Bilecik iş ilanları ile siz de diğer ziyaretçi ve üyelerimiz gibi hayalinizdeki işi bu platformda bulabilirsiniz.

Bilecik Geneli Sektörler