Bilecik Yapı / Denetim İş İlanları - Pro Kariyer

Bilecik Yapı / Denetim İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

E-Ticaret Yöneticisi

Pandora E Ticaret Danışmanlık ve Paz Ltd Şti - Bilecik

E-Ticaret Yönetici alınacaktır.İş Tanımı:-Ürün satın alma sürecinde gerekli analizleri hazırlamak ve sürecin yürütülmesini sağlamak,-Satın alınan ürünlerin teslimatlarını takip edip gerekli sistemsel işlemleri gerçekleştirmek-Satın alma faturalarının kontrol ve onaylanması sürecini yürütmek-Ana depo ile kendi satış deposundaki stokları takip ederek stoku biten ürünlerin ana depodan satış deposuna geçişini sağlamak. Gerektiğinde depolar arası stok hareketlerini gerçekleştirmek,-Sitede gerçekleştirilecek olan satış arttırıcı aktivitelere, indirime ve kampanyalara destek vermek amacıyla ürünler ile ilgili analizler yapıpı ürün listelerini oluşturmak ve kampanyaların sisteme girilmesini gerçekleştirmek.-Sorumlu olduğu kategorilerin satışını, stokunu, trafiğini ve bütçesini günlük olarak takip edip aksiyon önerileri oluşturmak ve yöneticisi ile paylaşmak,-Düzenli olarak rakip marka/siteleri takip ederek yeni gelişme ve trendlere göre uygun aksiyon önerileri oluşturmak,

2 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Tatbak Mağazacılık Ltd Şti - Bilecik

Pastacılık sektöründe hizmet veren firmamızın; Ataşehir İçerenköy ve Kayışdağı Fabrika Satış Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere; “Mağaza Satış Temsilcileri” aranmaktadır.Bilgi:Haftada iki gün izin günü bulunmaktadır.

4 ay önce

Barmen-Barmaid

Mf Tobacco & Catalpa Cafe - Bilecik

Ortakent Midtown avm içinde barımızda Yaz Kış çalışacak bölgede ikamet eden Barmen-Barmaid çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Üretim Şefi

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Bilecik

Firmamızda görevlendirilmek üzere Üretim Şefi aranmaktadır.Firmamızın kalite, maliyet, performans ve iş güvenliği hedefleri doğrultusunda üretim faaliyetlerinin sürekliliğinin sağlanması ve iyileştirilmesi çalışmalarında etkin rol almak,Boyanacak ürünlere ait malzeme, hammadde ve ekipmanların planlanmasını koordinasyonunu ve kontrolünü yapmak ve ilgili personelin sevk idaresini sağlamakÜretim planlarını güncel tutmak; gerektiğinde acil talepleri yerine getirilmesi için tarafları yönlendirerek aksiyon planı oluşturmak Üretim iş emirlerinin, ekip arkadaşlarına verilmesi ve bu doğrultuda imalatın tamamlandığının takibinin yapılması Belirlenen hedeflere göre verimliliği takip etmek ve hedeflerin yakalanmasını sağlamaya çalışmak.Tüm koşulların üretime uygunluğunu kontrol ederek üretim onayı vermek İlgili tesislerin makine, ekipman, ham madde, insan iş gücü kaynaklarını, üretim ve bakım planlamasını yapmak Yeni ürün devreye alma sürecinde etkin rol almak ve numune üretimlerini koordine etmek.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İnsan İletişim Derneği - Bilecik

Firmamızda tam zamanlı çalışabilecek Grafik Tasarımcı takım arkadaşı arıyoruz. Dergi, katalog, dış mecra reklamları, baskılı işler ve diğer bütün hizmetlerde destek vermesi gerekmektedir.

2 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Akıncı Eğitim Kurumları - Bilecik

Alanında Uzman Matematik Öğretmenialınacaktır.

3 hafta önce

Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu

Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş. - Bilecik

Balıkesirde bulunan firmamızın İhracat Yönetiminde çalışacak Yurt dışı müşteri satış amaçlı ziyaretleri ağırlıklı olmak kaydı ile Balıkesirde ikamet eden/edebilecek kendine satış konusunda güvenen Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.

4 ay önce

Argon kaynakcisi

Aritas metal - Bilecik

Argon veya gaz alti kaynakcisi ariyoruz

2 ay önce

Aşçı (Özel Hizmet)

Premist Hotels - Bilecik

İstanbulda yer alan 4 yıldızlı otelimiz için deneyimli Aşçı arıyoruz.

2 ay önce

Resepsiyonist

Arma Spa ve Terapi Merkezi - Bilecik

Burdur merkezde bulunan spa merkezimize Resepsiyonist aranamaktdır.

5 ay önce

İnşaat Teknikeri

Işık İnşaat San ve Eğitim Kurumları Ltd Şti - Bilecik

İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Mesleki Yeterlilik Kurumuna bağlı Personel Belgelendirme Kuruluşumuzda sınav ve belgelendirme hizmetlerinde çalışmak üzere, en az 7 yıl saha deneyimi olan (Sgk kaydı olmak şartı ile) İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Öncelikli olarak seyahat sorunu olmayan adaylar tercih edilecektir. Başvuru yapmadan önce lütfen iş tecrübesi sürenizi dikkate alarak başvuruda bulununuz.

1 ay önce

İş Makineleri Operatörü

Cedimoğlu İnşaat Nakliyat Turizm Tic Ltd Şti - Bilecik

Jcb Eskavatör Operatörü İş Makineleri Operatörü alınacaktır.

5 ay önce

Sigorta Satış Uzmanı

Poykır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Bilecik

Bireysel Emeklilik , Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası Satışı Benim İşim Diyorsan Senide Aramızda Görmekten Mutlu Olacağız.Mevcutta Satışını Gerçekleştirmekte olduğumuz sigorta branşlarında satış faaliyetlerinde bulunabilecek Sigorta Satış Uzmanı ekip arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Spa Terapisti

Caprice Delux Wellness Spa - Bilecik

Kriterlere uygun adayların başvurularınızı bekliyoruz.

1 ay önce

Butik Pasta Ustası

Usluoğlu Baklava Gıda San Tic A.Ş. - Bilecik

Butik Pasta Ustası alınacaktır.Kalacak yer temin edilir.

3 ay önce

Aşçıbaşı

Access Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bilecik

Maslak ta yeni açılacak olan cafe restaurantımız için; Aşçı aranıyor.

5 gün önce

Ofis Elemanı

Creartive Mimarlık - Bilecik

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Resepsiyonist

Barla Otelcilik San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

08.00 - 16.00 saatleri arasında çalışabilecek Resepsiyonist alınacaktır.

2 ay önce

Asistan

Yelken Rent A Car - Bilecik

Çeşme, Dikili, Kuşadası, Foça, Didim projelerinde evrak takibi yapacak firma yetkilisi ile günübirlik evrak takibi yapacak Asistan alımımız gerçekleştirilecektir.

5 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Özgür Demir Vizyon Personel Temini - Bilecik

Merhabalar ,istanbul Avrupa yakasında ikamet eden 5 yıldızlı otellerde, fuarlarda , kongre merkezlerinde hafta içi , hafta sonu çalışabilecek deneyimli deneyimsiz 18_35 yaş arası bay _bayan Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşler de görev alacak adaylarının başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Bilecik Geneli Sektörler