Bilecik Mutfak Gereçleri İş İlanları - Pro Kariyer

Bilecik Mutfak Gereçleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Asistanı

Gls Gelişim Otomotiv İnş San Tic Ltd Şti - Bilecik

Firmamızda insan kaynaklarında çalışmak üzere Kadın/Erkek İnsan Kaynakları Asistanı alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Simtel Elektrik Malz İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Estetisyen

His Güzellik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Bilecik

Kadın Estetisyen Aranıyor.

6 ay önce

Tıbbi Sekreter-Poliklinik

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Bilecik

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Klinik Sekreteri aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

3 ay önce

Ziraat Mühendisi

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Firma bünyesinde bulunan organik projeleri yönetebilecek 1 Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Mali Müşavir

Baş-Ka İnşaat Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Mali Müşavir arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

İşletme Müdürü

San Restaurant - Bilecik

Yeni açılacak kafemizde çalışacak İşletme Müdürü aranıyor.

5 ay önce

Doktor

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Bilecik

Çorlu da faaliyet gösteren firmamız için İşyeri Hekimi aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti - Bilecik

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı muhasebe ve finans konularında deneyimli Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.Hafta İçi 08:30 - 18:00Cumartesi 09:00 - 13:30*Fotoğrafsız Cv ler dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

ACİL BAY SİTE HAVUZ BAKIM YAPCAK MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİK /3228+AGİ+YMK+YOL/ SULTANBEYLİ-TUZLA

VİZYON VİP - Bilecik

tuzla, fatih mahallesi site projemiz’de çalışacak, 1 vardiya 08:00 - 17:00 arası 2 vardiya 14:00 - 23:00 arası çalışma cumartesi yada pazar dönüşümlü 1 gün izin , 3228tl maaş+agi+ymk+servis ile çalışcak bay elektrik ve mekanik teknik personeli aranıyor. Köşk-villa-rezidans-site projeler’de çalışmış olması tercihimizdir, Enaz 1 yıl çalışmış olması tercihimizdir, Askerlik yapmış olması zorunludur, Yaş 25-45 arası Projemize emekli aranmıyor Elektrik teknik İşin Tanımı: Havuz bakım yapcak, Mekanik'den az anlayan ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak elektrik tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. --- Mekanik teknik İşin Tanımı: Havuz bakım yapcak ve substation/eşanjör sistemine hakim olması, kazan daireleri, hidrofor tesisatı, yangın hidroforları, otomasyon ve kaynak işlerine hakim olması ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Elektrik teknik Diploma: Elektrik meslek bölümü mezunu yada usta/kalfa yeterlilik belgesi olması zorunludur. Mekanik teknik Diploma: Mekanik meslek bölümü mezunu yada usta/kalfa yeterlilik belgesi olması zorunludur. ( Servis güzergahı Sultanbeyli İETT son durakdan alıp, Viaport Avm ve Atlantis Avm önünden geçip projeye bırakıyor. ) LÜTFEN YUKARDAKİ KRİTERLERE UYANLAR ARASIN Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici: YASİN İrtibat: 05051825070

5 ay önce

İmalat Elemanı

Alba Alüminyum Cam Balkon Giyotin Sistemleri - Bilecik

Alüminyum imalat ve montajında çalışacak elemanlar alınacaktır.

3 ay önce

Bilet Satış Elemanı (Gişe/Banko)

Yeşilbayır Ayan Turizm Ticaret ve San Ltd Şti - Bilecik

Uçak ve Otobüs bileti satışında çalışacak Bilet Satış Elemanı arıyoruz.

6 ay önce

Makine Teknisyeni

Aym İskele Metal İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Makine Teknisyeni aramaktayız.

5 ay önce

Satış Elemanı

Zagun İş Güvenliği Danışmanlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Bilecik

İş Güvenliği ve Yüksekte çalışma ürünlerinin satışının yapan sektöründe öncü firmamıza Perpa - Okmeydanı ofisinde çalışacak SatıSatış Ofisine gelen telefonları cevaplanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Satış ofisine gelen müşterilerin karşılanması ve ilgilenilmesi,Satış,Pazarlama,Teklifle ilgili periyodik raporlarının hazırlanması,Montaj planlarının hazırlanması, Satış ile ilgili telefonların cevaplanıp teklif verilmesi,Satış ekibine randevu, görüşme konusunda destek verilmesi,Çalışanların İş güvenliği ile ilgili dosya ve muayeneleri ile ilgili tüm evrak işleriResmi yazışmaları giden/gelen evrakların kayıt altına alınması ve randevu takibinin yapılması,Satış Sonrası satılan ürünlerin gönderimi Kargoya Teslim edilmesiHaftalık bülten ve satış ile ilgili tanıtım maillerinin atılmasıSatış Destek departmanı ile ilgili tüm sekretarya işlerini yürütebilecekÇalışma Saatleri Pts-Cuma 08:30 - 18:00Cmts 09:00 - 13:00

3 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Bilecik

Bakırköyde bulunan yazılım firmamızada görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

5 ay önce

Atış Gözetmeni

Atmaca Atış Poligonu Hiz Ltd Şti - Bilecik

Esenyurt civarından yeni kurulan iş yerimize, Atış gözetmenliği yapabilecek bay/bayan çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yazıcı Mekanik Dizayn Mühendislik Ltd Şti - Bilecik

Firmamız mekanik tesisat alanında 20 yıldır faaliyet vermektedir.Firmamızda çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Çalışma saatlerimiz;Hafta içi ve Cumartesi günleri sabah 08:00 akşam 18:00 arasındadır.

4 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Koyuncu İthalat İhracat İnşaat Kuy Gıda Tic Ltd Şti - Bilecik

İhracat yapan firmamızda çalıştırılmak üzere Dış Ticaret Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Çocuk Gelişimcisi(Çocuk ve Gençlik Merkezleri)

Kids Anka Aktivite Merkezi - Bilecik

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

4 ay önce

Teknik Ressam

Dizayn Makina Vida San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Dizayn Makina Vida Kovan İml. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Plastik Sektöründeki Makineci ve İmalatçıların ihtiyaçlarına uygun olarak bakım, onarım, imalat işleri ve teknik destek olarak hizmet vermek suretiyle kısa zamanda sektördeki yerini almıştır.Kurulduğu günden itibaren her zaman ve her koşulda sindirilebilir rekabetçi pozisyona sahip, faaliyet gösterdiği müşteri sektörlerinde kesin ve uygun hizmet anlayışı ile etkili çözümleri sunan iyi şirket olmayı hedeflemektedir.Yaptığı İşlerde, kaliteden ödün vermeden, hizmeti ve zamanı doğru kullanarak, büyük bir ciddiyet içerisinde maksimum müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

3 hafta önce

Bilecik Geneli Sektörler