Bilecik Bağlantı Elemanları İş İlanları - Pro Kariyer

Bilecik Bağlantı Elemanları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tekstil Makineci

Zeren Bahar Sözer Eges Terlik - Bilecik

Uzun Süredir Otel Buklet Üretimi yapan firmamız, 2020 yılı itibariyle tek kullanımlık ( Kullan At- Tela ) Otel Terliği üretimine başladı. Yaklaşık 20 Yıldır, 4. Levent, Eski Levent Oto Sanayi Sitesi İçinde faaliyet göstermekteyiz. Bizimle bir aile ortamını paylaşacak, maaş yanında, çalıştıkça kazanacak, çalışanların gerçek memnuniyetini hedef aldığımız şirketimizde, deneyimli Otel terliği dikiminde çalışabilecek ve seri üretim yapabilecek Tekstil Makineci aramaktayız.Başvuran adayların İş bilgisi ve deneyimi , makina başında test edilecektir.

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Dkd Koçluk Merkezi - Bilecik

Çocuklarımızın yaşına uygun gelişimi ve davranışların kazandırılmasında bizimle beraber çalışacak, çocukları seven ve iyi iletişim kurabilen Sınıf Öğretmeni tercih sebebimizdir.

7 ay önce

Şehir ici nakliye yapilir

Nakliye malatya - Bilecik

Malatya şehir ici her türlü yük ve eşya taşıması yapilir ulaşmak istiyen kişiler 553 645 3l2157 numaralı tl den ulasabilirler

3 ay önce

Lansman Destek Hostesi - Avrupa Yakası

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Bilecik

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.-İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti olan tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

7 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Narlıderede bulunan kişisel gelişim kursuna Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Warwick Hotel Ankara - Bilecik

Kavaklıdere Tahran caddesinde bulunan WARWICK otel için tercihen opera bilen Resepsiyon Görevlisi aramaktayız. İş Tanımı:• Ön büro -resepsiyon görevlisi olarak çalışacak,• Misafir kabul işlemlerini gerçekleştirecek,• Ön kasa işlemlerini yürütecek,• Telefon ve mail ile gelen rezervasyonları takip edecek,• Ön büroya ilişkin raporlamaları yapacak,• Otel yöneticileri tarafından verilen görev ve talimatları eksiksiz yerine getirecek,

7 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Döğme Turistik Tesisleri Tic A.Ş. - Bilecik

Gece vardiyası için Erkek, gündüz vardiyası için Kadın, Resepsiyonist aranmaktadır.

3 ay önce

Ziraat Mühendisi

Bandırma Teknik Tarım Tic Ltd Şti - Bilecik

Firmamızda çalışmak üzere Ziraat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Ofis Destek Personeli

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Bilecik

Kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinlikleri, eğitim danışmanlığı üzerine faaliyet gösteren firmamızda, ofiste Ofis Destek Personeli pozisyonunda tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile devam edilecektir.Yönetici asistanlığı,Yönetici tarafından verilen işlerin takibini yapmak, ofise gelen misafirleri karşılamak,Çay/kahve servisi yapmak,Ofisin genel temizliği ve düzeninden de sorumlu olacaktır.

4 ay önce

Plastik Enjeksiyon Makine Ustası

Aksan Otomotiv San ve Tic Ltd Sti - Bilecik

Plastik enjeksiyonda 5 ile 10 yıl arası tecrübesi olan işe sahip çıkacak uzun soluklu çalışmayı umduğumuz bir usta arıyoruz.Tercihen PA6,6 ile tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

4 ay önce

Bakım Onarım Mühendisi

Teknika Plast Teknik Kalıp Plastik San ve Tic A.Ş. - Bilecik

İş TanımıEndüstriyel Bakım-Onarım Mühendisi; endüstriyel otomatik, mekanik makine ve ekipmanın kurulması, arızaların tespit edilmesi, bakım ve onarımlarına ilişkin işlemleri yapan ve yapılmasını sağlayan; işin yapımını denetleyen ve kontrolünü yapan; işlerinin verimliliğini araştıran, projelendirme ve revizyon planlarını yapan ve sorumlu olduğu birimleri yönlendiren, ambalaj sektöründe ve enjeksiyon makinelerinde bilgi sahibi, bakım ekibine destek fonksiyonu olarak liderlik yapacak, sahada ekip ile beraber bakım işlerini organize edecek nitelikli kişiler.

6 gün önce

Falcı

San Restaurant - Bilecik

Kafede çalışabilecek iyi fal bakabilen kadın Falcı aranıyor.

5 ay önce

Eczacı

Eczane - Barış Öz - Bilecik

Vereseli eczanemizde çalışacak Eczacı aranmaktadır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Ank Teknoloji İletişim Tic Ltd Şti - Bilecik

Kızılayda bulunan ofisimizde, Digitürk satışı yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

BAYAN 20 35 ARASI MUTFAK EFEMANI

MÜRDÜM cafe - Bilecik

Zaten bulaşık makinası mevcut öyle çokta bir.bulasik olmuyor zaten gelen görür 8 saat mesaide en.az 2 saat boşluk oluyor zaten 60 lira ücret

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Ana Yol Sürücü Kursu - Bilecik

Kursumuzu Beylikdüzünde tanıtacak, kapı kapı gezecek Pazarlama Elemanı arıyoruz.Part time veya full time ya da freelance çalışacaktır.Maaş + SSK + Yol + Yemek + Prim şeklinde çalışılacaktır.Ofis işi değildir.

6 ay önce

Dipli/Körüklü Kağıt Torba Makinesi Operatörü

Uniprint Basım San ve Tic A.Ş. - Bilecik

Matbaamız ambalaj üretim bölümüne aşağıda belirtilen niteliklerde Dipli Kese Kağıdı üretiminde deneyimli usta-kalfa pozisyonlarında çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

İnnovationaqua Su Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Belçika merkezli uluslararası firmamızın İstanbul yapılanmasında yer alacak kariyer hedefi olan tecrübeli tecrübesiz kasın takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Kaynak Ustası

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Üretim sahasında çalışacak montaj ve kaynak ustaları alınacaktır.proje bazında alınan iş durumu ile ilgili 2 ay belirli süreli çalışma olacaktır.

2 gün önce

Rezervasyon Elemanı

Eksperto Turizm İnş İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Bilecik

Acentemiz bünyesinde çalışacak Rezervasyon Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Bilecik Geneli Sektörler