Bigadiç Uydu Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bigadiç Uydu Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Personeli

Novia Organizasyon Faaliyetleri Tic Ltd Şti - Bigadiç

Ofisimizde kişisel bakımına özen gösteren, esnek çalışma saatlerine uygun, seyahat engeli olmayan, b ehliyetli uzun vadeli, aktif, ekip çalışmasına hakim, iş ahlakina sahip, bayan personel arıyoruz.

1 hafta önce

Koltuk Döşeme Ustası

Altun Perde Halı Yıkama San Tic Ltd Şti - Bigadiç

Firmamızda çalıştırılmak üzere deneyimli Koltuk Döşeme Ustası alınacaktır.

2 ay önce

Mobilya İmalatçısı/Mobilyacı (Ahşap)

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Bigadiç

Özkay Yapı olarak başladığımız mobilya üretim atölyesine mobilya üretiminden anlayan Usta veya Çırak alınacaktır.

3 ay önce

Makine Teknikeri

Isaş Gıda San ve Tic A.Ş. - Bigadiç

Makine Teknikeri/Teknisyeni alınacaktır.

4 ay önce

Satış Uzmanı

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Bigadiç

Genel Nitelikler· Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi,· Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması,· Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,· Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,· Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,· Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,· Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması

11 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Çağdaş Boya ve Kimya San ve Tic A.Ş. - Bigadiç

Gebze Beylikbağında bulunan fabrikamız için 20-30 yaş arasında bayan Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Alış ve satış faturalarının muhasebe programı sistemine girilmesi,Oluşturulan fiş ve evrakların arşivlenmesi, Dönem sonların da cari hesap mutabakatlarının yapılması ve kontrolü, Günlük gelen siparişlerin kayda alınması ve sevkiyata kadar takip edilmesi.Muhasebe Müdürü gözetimi ve denetiminde çalışacak.Çalışma saatlerimiz: Hafta içi 8,00-18,00. Cumartesi-pazar günü tatildir.

3 ay önce

Erkek Berberi/Erkek Kuaförü

Hicaz Berber Shop - Bigadiç

Bakırköyde faaliyet gösteren iş yerimize Usta Berber alınacaktır.

11 ay önce

Operatör / Usta Operatör

Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş. - Bigadiç

Türkiyenin ilk entegre yerli güneş paneli üretim fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üretim sürecinin tüm aşamalarında kalite kontrol ve veri girişi işlemlerinin yapılması, takibi ve evraklarının arşivlenmesi işlemlerinden sorumlu olacak Operatör/Usta Operatör aramaktayız.

6 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Msr Organizasyon - Bigadiç

Danışmanlığını Yapmakta olduğumuz 5-4 Yıldızlı oteller,Düğün,konser,eğlence, balo Salonları, Organizasyon ve catering etkinlik alanlarında Görev alacak Bay Bayan Garsonlar Aranmaktadır. Haftanın Belirsiz günlerinde olup, genellikle çalışma Saatleri Giriş-15:00-16:00 ile 00:00-01:00 Saatleri Aralığındadır. Yövmiye Usulu günlük ödeme ile çalıştırılır.Günlük Ssk Yapılır. Gece dönüş Servisi Sağlanır. lojmanımız Yoktur.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Emek Nesim Yapı ve İzolasyon Mantoloma San ve Tic Ltd Şti - Bigadiç

İnşaat sektörü dış cephe mantolama alanında faaliyet gösteren firmamızın İzmir Ege bölgesindeki büromuzda çalışabilecek arkadaşlar alınacaktır.

8 ay önce

Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı

Vakıftur Turizm San ve Tic Ltd Şti - Bigadiç

Turizm Alanında Tecrübeli, Tur planlaması yapabilecek, mevcut planlanan paket turların satış ve tanıtımını yapabilecek, Yurt İçi Yurt dışı alternatif çalışmalar çıkarabilecek, çalışma Arkadaşları arıyoruz

10 ay önce

Kalorifer Tesisatçısı

Teytaş Erce Yazıcı Turist Tesisleri A.Ş. - Bigadiç

Genç Yazıcı Hotel Uludağ BURSA bünyesinde çalışmak üzere fuel oil brülör kazanında deneyimli acil Kalorifer Tesisatçısı eleman aranmaktadır. Personel konaklaması ve yemekleri otel bünyesinde gerçekleşecektir. Sezonluk ve daimi elemanlar aranmaktadır. Hemen acil işbaşı yapılacaktır.

10 ay önce

Sekreter

Sivertim İnşaat Özel Eğitim San Tic Ltd Şti - Bigadiç

Şirketimiz bünyesinde çalışacak en az lise mezunu Sekreter alınacaktır.

11 ay önce

Bulaşık Elemanı (Bulaşıkçı)

Lila Catering - Bigadiç

Çekmeköyde bulunan catering firmamıza Bulaşıkçı arıyoruz.Aranan niteliklere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

5 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Monokon Elektrik San ve Tic A.Ş. - Bigadiç

Firmamızda çalışmak üzere Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.İş Tanımı:Müşteri ilişkilerini en iyi şekilde yönetmek,Müşterilere fiyat tekliflerini iletmek ve takibini yapmak,Pazarı, müşteri ihtiyaçlarını, ürün fiyatlarını yakından takip etmek, analizleri yapmak,Mevcut ve potansiyel müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının tam ve doğru olarak tespit edilip eksiksiz karşılanmasını sağlamak ve bu amacı gerçekleştirmek için periyodik ziyaret planlarını hazırlamak ve uygulamak,Raporlama yapmak.

6 ay önce

Kebap Ustası

Memleketim Yemek Salonu - Bigadiç

Terkirdağ / Süleymanpaşa / Altınovada çalışacak Kebap ve Pide Ustası aranıyor.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Tekgeyikler İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Bigadiç

İzmir Tiredeki şantiyemizde çalışmak üzere İnşaat Mühendisiaramaktayız.

2 ay önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Bigadiç

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

11 ay önce

Üretim Elemanı

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Bigadiç

Elektronik kart üretimi, kablo gruplama ve elektromekanik montajı yapan firmaya kadın/erkek Eleman alımı yapılacaktır.

6 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Erciyes Turizm Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Bigadiç

Acenta tecrübesi olan , uçak bileti ve tatil oteli satışı konusunda deneyimli Seyahat Acentası Satış Görevlisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Bigadiç Geneli Sektörler