Beyşehir İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Beyşehir İş İlanları


Aşçı

Bereket Restaurant - Beyşehir

Lokantamıza deneyimli ve emekli erkek Aşçı alınacaktır.

8 ay önce

Saha Satış Elemanı

Barış Otomasyon Güvenlik ve Kozmetik - Beyşehir

Temizlik, hijyen ve kozmetik içerikli korona virüste çok etkili, doğal probiyotik formüllü ürünlerin evsel ve endüstriyel satışında aktif olarak görev alacak, diksiyonu düzgün, pozitif, iletişim yönü kuvvetli, işini seven ve önemseyen, farklı il ve ilçelerde çalışma sorunu olmayan çalışma arkadaşları aranıyor.Prim ücretlendirme uygulanacaktır. Full time ve part time olarak çalışma yapılabilir. Ücretler, isteğe göre günlük verilebiliyor. İlk etapta Konya ve daha sonra çevre ilçeler başta olmak üzere seyahat edilebilecektir. Yol ve konaklama gereği olursa, konaklama tarafımızdan temin ediliyor. Çalıştığımız iller ve ilçelerde konaklama süremiz ortalama 2 gün olup, bulunduğu il dışında konaklayarak çalışma sorunu olmayanlar ilanımıza başvurabilirler.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mersin Emtaş Tarım Ltd. Şti. - Beyşehir

Mersin Gıda Toptancılar Sitesindeki (MERTOÇ) iş yerimize kadın Muhasebe Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Kamera Önü Workshop Eğitmeni

Neagle Casting - Beyşehir

Kadıköy Göztepe mevkiinde bulunan ajansımıza part-time veya full-time Kamera Önü Workshop Eğitmenleri aranıyor.Ajansımızda yeni oyuncu adaylarına grup dersi verebilecek tecrübeli eğitmenlerin başvurularını bekliyoruz.

8 ay önce

Depo Sevkiyat

Özgen Plastik - Beyşehir

İkitelli Başakşehirde bulunan firmamıza Depo Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.

8 ay önce

Tekstil Makineci

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti. - Beyşehir

Bursa Yıldırım Vatan Mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza deneyimli, overlok bilen Düz Makineci çalışma arkadaşları alınacaktır.

8 ay önce

Editör-Gazete, Dergi Vb.

K-İletişim Basın Yayın Hizmetleri - Beyşehir

İstanbul Anadolu Yakası merkezli yayınlar grubunda görev alabilecek editör, muhabir ve sosyal medya konusuda deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.Çalışma şekli pandemi nedeni ile yarı zamanlıdır.

8 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Feyizoğlu Motorlu Araçlar - Beyşehir

Motosiklet giyim ve aksesuarları konusunda sektöründe öncü firmamızın Şişli Halil Rıfat Paşada bulunan perakende satış mağazasında görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni aramaktayız.

8 ay önce

Sekreter

Dünya Bilişim Sanayi ve Tic Ltd Şti - Beyşehir

Web tasarım, internet reklamları ve bilişim teknik bakım hizmetleri veren firmamız portföyüne yeni müşteriler ekleme konusunda yardımcı olacak kadın Sekreter arayışımız vardır.Çalışma şekli part timedır.İş Türü: Yarı zamanlı

8 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Beyşehir

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

8 ay önce

Tiyatro Oyuncusu

Neagle Casting - Beyşehir

Temmuz ve Ağustosda başlayacak olan sinema, dizi, reklam projelerimizde yer alacak eğitimli, tecrübeli işini seven, sanatsal yönü zengin, tiyatro öğrencileri başvurularınızı bekliyoruz.Şirketimizin eğitim alanı mevcuttur. Covid-19dan dolayı randevulu çalışmaktayız.

8 ay önce

Turşu Ustası

Liva Toplu Tüketim Gıda San Tic Ltd Şti - Beyşehir

İşinde deneyimli ve disiplinli, hakimiyet kurabilecek Usta aranıyor.

8 ay önce

Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu

Nurer Makina San.Tic.Ltd.Şti. - Beyşehir

CNC ve torna makinelerinde uzman, kalite kontrolden anlayan atölye içinde plan projeyi takip edecek, insancıl, pratik çözümler üreten, ekip çalışmasına yatkın, üretim kapasitesini arttıracak personel arıyoruz.

8 ay önce

Depocu (Giyim Üretim)

Konsept Bir Tekstil San ve Tic A.Ş. - Beyşehir

Firmamızda çalışmak üzere Depocu arıyoruz.İş Tanımı:Depoya gelecek olan ürünlerin taşınması ve gerekli yerlerine yerleştirilmesi,Siparişlerin doğru bir şekilde zamanında hazırlanarak paketlemesinin yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi,Barkod ve etiketleme gibi işlemlerin hatasız bir şekilde yapılması.

8 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yavuz Raf San ve Tic Ltd Şti - Beyşehir

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe departmanında Mikro bilen ve sekreterlik görevini yürütebilecek kadın çalışma arkadaşı alınacaktır.SANCAKTEPE civarında oturma şartımız vardır.

8 ay önce

Web Developer

Multimedya Atölyesi Yazılım Tic Ltd Şti - Beyşehir

Merkezi Avusturyada olan Yazılım ve Danışmanlık şirketimizin Samsunda bulunan ofisinde çalışmak üzere 3-5 yıl arasında deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz. 3 seneden az deneyimi olan ve referansı olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. ADAYLARIN PHP ve WORDPRESS BİLMESİ ZORUNLUDUR. Alanımızla ilgili bu becerilere sahip olunması ve deneyimleriyle referans göstermesi öncelikli kriterimizdir. Adayların kriterlerde kendilerini yeterli gördükleri takdirde başvuru yapmaları gerekmektedir.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca)

Tool Call Center - Beyşehir

Çağrı Merkezimize Almancayı akıcı konuşabilen, Home Office çalışacak yeni takım arkadaşları aramaktayız . Hafta içi 5 günü çalışıyor, 2 gün off yapıyorsunuz. Saat : 10:00 ile 19:00 arası çalışıp, 80 dakika molanız bulunmaktadır.

8 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Akarsu Tarımsal Ürünler Gıda Hayvancılık Üretim San Tic Ltd Şti - Beyşehir

Tarımsal ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe bilgisine sahip Asistan aramaktayız.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Pasta Yıldızı - Beyşehir

Mağazamıza satış ve kargo yapabilecek erkek ve kadın eleman alınacaktır.

8 ay önce

Teknik Servis Elemanı

İzmir Özer Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Beyşehir

Deniz elektroniği üzerine çalışan firmamıza Elektronik Teknik Servis Elemanı arıyoruz.

8 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Arf Güvenlik A.Ş. - Beyşehir

Hizmet vermekte olduğumuz lojistik depolarda görevlendirilmek üzere 3 vardiya çalışacak personeller aramaktayız.

8 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tuğra Eğitim Kurumları - Beyşehir

Beyşehirin öncü eğitim kurumu Tuğra Eğitim Kurumları yüzlerce öğrencisiyle 20 yılı aşkın süredir eğitim öğretim faaliyetine devam etmektedir.Okulumuzda görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

8 ay önce

Klinik Müdürü

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Beyşehir

Avrupa Diş Kliniklerimize Şube Müdürleri Aranmaktadır.

1 yıl önce

Biyoloji Öğretmeni

Tuğra Eğitim Kurumları - Beyşehir

Beyşehirin öncü eğitim kurumu Tuğra Eğitim Kurumları yüzlerce öğrencisiyle 20 yılı aşkın süredir eğitim öğretim faaliyetine devam etmektedir.Okulumuzda görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmenleri alınacaktır.

1 yıl önce

Konya Geneli Sektörler