Beypazarı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Beypazarı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

Taksim TMGDK Danışmanlık A.Ş. - Beypazarı

Yeni kurulan bir Anonim Şirketi bünyesinde çalıştırılmak üzere Ofis içerisinde çalışacak Muhasewbe Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Eva İç Giyim - Beypazarı

İç Giyim Mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Satın Danışmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Yazılım Proje Yöneticisi (Özel Sektör)

Emoda Bilgisayar Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Beypazarı

AB tarafından onaylanmış Horizon 2020 arge projesi ve devam eden arge projelerimizde görev alacak Yazılım Proje Yöneticisi alınacaktır.

2 ay önce

Destek Personeli

Little Caesars Pizza - Beypazarı

İş TanımıLittle Caesars Pizza’nın dünyada ilk şubesi 1959’da Mike ve Marion Ilitch tarafından ABD Michigan’da açıldı.O günden bugüne, dünya üzerinde 28 ülkede, 5 binin üzerinde restoran sayısına ulaştık.Türkiye’de ise 1997’den bu yana, Çelebi Holding yönetiminde büyümemizi sürdürüyoruz.Her geçen gün sizin değerli seçimlerinizle büyüyen ve gücümüze güç katan bir marka olarak, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Bolu, Eskişehir, Trabzon ve Mersinde sürekli artan restoran sayısı ve 1.000den fazla personel ile hizmet veriyoruz.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

A Grup Telekom İletişim Hiz San ve Dış Tic Ltd Şti - Beypazarı

Saha Satış Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Çırak

Turbo Ali Otomotiv İth İhr San Tic Ltd Şti - Beypazarı

Firmamızda turbo bakımı ve revizyon servisinde görevlendirilmek üzere Çırak aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Elemanı

Özgür Alışveriş Merkezi - Beypazarı

Beyaz eşya ve mobilya mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Nur Motorlu Araçları San ve Tic Ltd Şti - Beypazarı

Firmamız, otomotiv sektöründe güçlü yatırımlar yaparak büyümeye devam etmektedir. Düzcede görev alacak Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı•Showroom ve aktif satış çalışmalarıyla aylık satış hedefleri ve aktivite hedeflerinin gerçekleştirilmesi,•Müşterilere araç tanıtımı yapılarak satışların gerçekleştirilmesi,•Müşteri takiplerinin kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirilmesi ve müşteri portföyünün sürekli geliştirilmesi,•Müşterilerin; yeni ürünler, fiyatlar, kampanyalar vb. konularda bilgilendirilmesi,•Belirli zaman aralıklarında hazırlanan saha planları bünyesinde aktif müşteri ziyaretleri yapılması, görüşmelerin sistemde kayıt altına alınması ve raporlanması, takip edilmesi,•Plaza dışındaki pazarlama çalışmalarında aktif görev alınması,•Sektörel gelişmelerin, finansman olanaklarının, pazarda yer alan rakip firmaların, ürün özelliklerinin vb. konuların yakından takip edilmesi ve araştırılması

1 ay önce

Web Master

Adnan Bostan Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Beypazarı

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ADNAN BOSTAN MOBİLYA VE DEKORASYON firmamızda çalışmak üzerine Web Master, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız. İş TanımıSosyal medya hesaplarından, dijital platformlara ilişkin performans verilerinin analiz edilerek raporlanmasından, şirket öncelikleri doğrultusunda markanın e-ticaret hedeflerine ulaşmasından sorumlu, etkileşim arttıracak önerileri sunacak, yorum ve iletişim taleplerini cevaplayacak vasıfta ve analiz yapabilecek webmaster, dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Biders Yayıncılık Matbaacılık San Tic Ltd Şti - Beypazarı

Sincan Malıköy Anadolu Osb de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Selim Ofset Etiket & Matbaa - Beypazarı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Stajyer alınacaktır.

3 hafta önce

Bulaşıkçı

Keban Entegre Et Gıda San ve Tic Ltd Şti - Beypazarı

İstanbul Avcılar Et Yiyelim şubemizde görevlendirilmek üzere Yiyecek ve İçecek Departmanı’na bağlı olarak çalışacak Bulaşıkçı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Saha Satış Elemanı

Ada Sağlık Ürünleri Pazarlama Dağıtım - Beypazarı

Firmamıza ait ürünlerin sahada satışını yapacak, kurduğumuz standlarda görevlendirilecek aktif satış yapabilecek personellere ihtiyacımız vardır..

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Kuzeyli Enerji Danışmanlık ve Su Arıtma Sistemleri - Beypazarı

İstanbul merkezli kurumsal Su Arıtma Firmamızın, Antalya Bölge Bayisinde görevlendirilmek üzere Aktif Saha Satış ve Tanıtım uzmanı iş arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Harman İnşaat Tic ve San A.Ş. - Beypazarı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.Toplantı ve randevuları organize etmek, Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak, Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak, Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak, Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek, İletişim bilgileri kaydını tutmak, Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak, Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak, Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek, Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak.

2 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - Beypazarı

Türkiye genelinde görev yapacak Organizasyon Sorumluları aramaktayız.

3 ay önce

Vasıflı Vasıfsız Eleman

Kds Grup - Beypazarı

Türkiye nin ve dünyanın en hızlı büyüyen ve en prestijli sektörü olan havacılık alanındakariyer ve yüksek standartlarda ( Maaş 4500 /7000) aralığı tüm sosyal hak ve güvenceler servis yemek ssk prim agi ikramiye ) ile bizimle birlikte helikopter ve heliport pist yapım işletmesi için çalışmak üzere genç, dinamik, aktif, kendini geliştirmeye açık, havacılık sektörünü ve firmamıza katkı sağlayabilecek uzun vadeli çalışabileceğimiz takım ve ekip arkadaşları aranmaktadır. ( Tüm Türkiye Geneli )

3 hafta önce

Finans Uzmanı

Bescheksen - Beypazarı

Bescheksen isimli girişimimizde yapılacak olan bir FinTech yazılımı için finans konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Psikolog (Klinik)

Deruni Araştırma Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Beypazarı

Merhabalar,Beylikdüzü Yakuplu bölgesindeki danışmanlık merkezimize Psikolog arıyoruz. Bulunan psikologlara danışan yönlendirilecek ve kendilerine prim üzerinden inceleme yapılacaktır. Başvurular yöneticiler tarafından değerlendirildiğinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.Teşekkürler,

2 ay önce

Vasıfsız Eleman

Reyyan Otomat - Beypazarı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Vasıfsız Eleman alınacaktır.

2 ay önce

Beypazarı İşkur İş ilanları

Beypazarı iş duyuruları Her türlü ve çeşitli iş faaliyetleri manasında büyük işsizlik meseleleri açısından sistem üzerinden büyük iş bahtı artık size sunulan tüm bu evrelerde da olası olacaktır. Sizlere sunmuş olduğumuz bu başarılı çalışma ile beraber de artık sizler de parasal zorluklarınızı kısa müddet içerisinde yok edecek ve bir iş sahibi olmuş olacaksınız. Siz de bu manada iş fırsatlarında bulunabilirsiniz. En çok seçenek edilerek bu mertebelerde da iş manasında ayrıntılı olarak destek ve hizmetler de ele geçirerek size yönelik olarak her türlü fabrika iş ilanları fırsatlarından ele geçireceğiniz muhtevalara erişerek mümkündür. Son zamanlarda de büyük destek ve kazanımlar içerisinde olarak ve bulunarak bu web site çerçevesinde iş ilanlarına daha da ayrıntılı erişmek için sistemi düzenli olarak da takip faktörüz gerekmektedir.
Beypazarı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Acısu, Adaören, Akçakavak, Akçalı, Aşağıgüney, Ayvaşık, Bağözü, Başağaç, Başören, Batça, Beytepe, Boyalı, Cumhuriyet, Çakıloba, Çantırlı, Dağşeyhler, Dereli, Dibecik, Dibekören, Dikmen, Doğançalı, Doğanyurt, Dudaş, Fasıl, Gazipaşa, Geyikpınarı, Gürsöğüt, Hacıkara, Harmancık, Haydarlar, Hırkatepe, İncepelit, İstiklal, Kabaca, Kabalar, Kaplan, Kapullu, Karacaören, Karaören, Karaşar, Kargı, Kayabükü, Kerbanlar, Kırbaşı, Kırşeyhler, Kızılcasöğüt, Kozağaç, Kozalan, Köseler, Köst, Kurtkovan, Kurtuluş, Kuyucak, Kuyumcutekke, Macun, Mahmutlar, Mençeler, Mikail, Nuhhoca, Oymaağaç, Rüstempaşa, Saray, Sarıağıl, Sekli, Sopçaalan, Tacettin, Tahir, Uruş, Uşakgöl, Üreğil, Yalnızçam, Yeşilağaç, Yıldız, Yiğerler, Yoğunpelit, Yukarıgüney, Yukarıulucak, Zafer
Beypazarı İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Beypazarı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:ankara@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler