Beyoğlu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Beyoğlu İş İlanları


Gayrimenkul Danışmanı

Gempaz Gayrimenkul - Beyoğlu

Firmamıza Emlak-Gayrimenkul Danışmanları aramaktayız.Firmamız gayrimenkul sektöründe 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sektöründe bilgi ve donanım hakimiyet ve güven konusunda lider konumundadır.Tarla, bağ, bahçe, arsa, turistik tesis, fabrika, daire, dükkan gibi gayrimenkullerin kazanılması, kazanılmış gayrimenkullerin hedef müşteri yoğunluğuna sunum ve tanıtımının etkin bir şekilde yapılması hususunda;Burası tam, yeteneğinizi ortaya çıkaracak ve uygulayacağınız yer.En iyi yeteneklerin yeri olduğumuzu vurguluyoruz.Esnek bir çalışma ortamı ve eğlenceli bir iş hayatı.Yeteneğiniz ile yüksek kazanç sağlamanın yolu.Bu kariyer, hayat, zaman senin.Şimdi CV bırakmanın tam zamanı.Part time veya serbest çalışacak elemanlara ihtiyaç vardır.ÖNEMLİ NOT: CV lerinize fotoğraf ekleyiniz.

2 gün önce

Eczane İşçisi

Nur Eczanesi - Beyoğlu

Dermokozmetik ve otc satış yapma bilgisi ve tecrübesi olan Eczane İşçisi aramaktayız.

2 gün önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Bgs İnteraktif Bireysel Gelişim Sistemleri A.Ş. - Beyoğlu

Front end teknolojiler konusunda tecrübe sahibi Yazılım Geliştirme Uzmanı arkadaşlar aramaktayız.

2 gün önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ankaş Ankara Kağıt Plastik Metal İmalat San ve Tic A.Ş. - Beyoğlu

Ön muhasebe ve ofis işleri için Ön Muhasebeci-Sekreter aramaktayız.

2 gün önce

Saha Satış Personeli

Asrın Gıda ve Kozmetik - Beyoğlu

Firmamıza Saha Satış Personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 gün önce

Eczane Personeli

Serpil Eczanesi - Beyoğlu

Eczanemize ilaç, dermokozmetik, cilt bakımı, gıda takviyeleri bölümüne destek verebilecek Eczane Personeli aramaktayız.

2 gün önce

Medikal Mümessili

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Beyoğlu

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Alman Andulasyon Terapi Sistemleri’nin satış ekibinde yer alacak Medikal Mümessili arkadaşlar arıyoruz.İş Tanımı:Satış hedeflerine yönelik çalışma planını oluşturmak, uygulamak ve raporlamak,Sorumlu olunan bölgede yer alan tüm ilgili merkezleri düzenli olarak ziyaret etmek,Firmanın ürün yelpazesinde yer alan farklı türlerdeki cihazların tanıtımını yaparak talep yaratmak ve bu talepleri hedefleri doğrultusunda satış ile sonuçlandırmak,Ziyaretler sırasında müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit edebilmek ve süreci doğru yönetebilmek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Mevcut referansların üzerine düzenli olarak yenilerini eklemek, Firmanın katılacağı fuar, kongre ve sempozyum gibi organizasyonlara katılarak firmayı temsil etmek Müşteri ziyaret raporlamalarını yaparak, yöneticisi tarafından talep edilen faaliyet raporlarını hazırlamak. Pazardaki rekabeti gözlemlemek, rakip firma, cihaz ve satışlar ile ilgili Bölge Yöneticisi ve Türkiye Satış Yöneticisine raporlama yapmak,Ürün demoları yapmak,Gerektiğinde satışı yapılan ürünlerin teslimatı ve eğitimi konusunda teknik ekibe destek sağlamak.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nissa Car Rental - Beyoğlu

Araç kiralama firmamızda görevlendirilmek üzere tam zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Merkez ofisi Ataşehir Uphill Towers bulunan firmamızda, gelen çağrıları karşılayabilecek, tercihen yabancı dili olan ve gelen çağrı üzerinden satış yapabilecek, diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, müşteri memnuniyet ve çözüm odaklı çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

İksir Kimya San ve Tic Ltd Şti - Beyoğlu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.Görev tanımı Bursa ve çevre bölgelerde bulunan endüstriyel firmalara madeni yağ satışının gerçekleştirilmesi, müşteri portföyünün geliştirilmesi, mevcut ve/veya yeni müşterilerle olan ticari ve teknik işbirliğinin yönetilmesi, müşteri bazında satış hedeflerinin gerçekleşmesinin sağlanması şeklindedir.

2 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Beyoğlu

Diş hekimlerimize tedavi öncesi, sırası ve sonrasında yardımcı olacak Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

2 hafta önce

Psikolog

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Beyoğlu

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır. Viyana test sistemi sertifikası olan psikologlar tercihimizdir.

2 hafta önce

Üretim Elemanı

Royalde Home Gardinen Tic Ltd Şti - Beyoğlu

Tekstil firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aramaktayız.Not: Servisimiz yoktur.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Radıo Teknoloji Hizmetleri A.Ş. - Beyoğlu

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Kablosuz Network ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, Kurumsal Satış Departmanında görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Veri Giriş Operatörü

Erikin Mühendislik Vrv San Tic Ltd Şti - Beyoğlu

Beyoğlu İstanbulda iklimlendirme alanında faaliyet gösteren firmamıza veri girişi yapabilecek Veri Giriş Operatörü aranmaktadır.İş Tanımı:Servis işlerini takip edebilecek,Verileri eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girecek,Veri tutarsızlıklarını gidermek ve eksik verileri toplamak için kaynak belgelerle bağlantı kuracak,Servis hizmetlerini faturalandırıp dokümantasyon yapacak,Servis işlerini takip edecek,Satış ve hizmet verilerini raporlayacak,E-ticaret alanındaki sipariş sürecini takip edecek,Telefon görüşmelerini gerçekleştirecek.

2 hafta önce

Barista

Emre Kumaş Ulaşım Hizmetleri - Beyoğlu

Kafemizde çalışacak, deneyimli Barista çalışma arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Resepsiyonist

Pino Verde Hotel - Beyoğlu

Taksim İstiklal caddesinde 8 odalı şık butik otelimize Resepsiyonist arıyoruz.Bir aile otelidir. İngilizce bilmeyen başvuruda bulunmasın lütfen.

2 ay önce

Kimya Laboratuvarı Görevlisi

Medi Chem Yapı Kimyasalları San ve Tic A.Ş. - Beyoğlu

Firmamız laboratuvarında yapılacak deneyleri yürütecek,Taze beton ve agrega deneylerini yapabilecek,Müşteri agregaları ve çimentolarına uygun katkı denemelerini gerçekleştirecek,Yapılan deney sonuçlarını sistemli bir şekilde yöneticilerine iletecek,

2 ay önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Hamle Kündekarı Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti - Beyoğlu

Tecrübeli Marangoz Ustası alınacaktır.

2 ay önce

Garson

Etçi Beyler Restaurant - Beyoğlu

Tecrübeli, çalışmayı seven, müşteri ilişkileri kuvvetli çalışma arkadaşları aranıyor.

2 ay önce

Ziraat Mühendisi

Bandırma Teknik Tarım Tic Ltd Şti - Beyoğlu

Ofis içerisinde gübre, ilaç,tohum satışı yapacak Ziraat Mühendisi arayışımız vardır.

2 ay önce

Üretim Elemanı

Diaclinica Diagnostik Kimya San ve Tic Ltd Şti - Beyoğlu

Biyokimya alanında faaliyet gösteren firmamızın Üretim bölümümüzde gerçekleşen,Dolum, Etiketleme-Kutulama başta olmak üzere,bölümün gereği olan işlerin yapılması için Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Rota Başarı Kişisel Gelişim Kursu - Beyoğlu

Tam zamanlı İngilizce Öğretmeni arıyoruz.

2 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Selim Ofset Etiket & Matbaa - Beyoğlu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Stajyer alınacaktır.

2 ay önce

Proje Yazma Elemanı

Hefa Teknoloji Anonim Şirketi - Beyoğlu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yazma Elemanı aranmaktadır.Mevcut müşterilerin projeleri dökümünü yapacak,Teknik proje yazımı konusunda destek olacak,Arge konularında süreçler yürütebilecek.

2 ay önce

Tanıtım Elemanı

Ga Danışmanlık - Beyoğlu

Firmamızda görevlendirilmek üzere yarı zamanlı olarak Tanıtım Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Ressam

Tempo Dizayn Tic Ltd Şti - Beyoğlu

Uluslararası piyasalarda reklam ajansı olarak faaliyet gösteren firmamıza iyi derecede Solidworks bilen Teknik Ressam alınacaktır.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Assen Eğitim Hiz Gıda İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Beyoğlu

Avcılar Denizköşkler de bulunan anaokulumuza deneyimli Anaokulu Öğretmeni çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Araç Teslimat Sorumlusu

Carfleet Araç Kiralama Hizmetleri - Beyoğlu

Türkiye’nin 19 şehir ve havalimanında araç kiralama faaliyetleri yürüten CARFLEET ’in İstanbul havalimanı ve Yenibosna Ofislerinde görevlendirilmek üzere Araç Teslimat Sorumlusu olarak görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Satış Elemanı

Özgür Alışveriş Merkezi - Beyoğlu

Beyaz eşya ve mobilya mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Eğitim Danışmanı

Dual Akademi Özel Eğitim ve Danış Hiz Ltd Şti - Beyoğlu

Firmamız bünyesinde bulunan eğitimlerin tanıtım, sunum ve satışının gerçekleşmesi,Reklam, mail ve telefon ile gelen Potansiyel Müşteri Bilgi Taleplerine telefon ve mail ile dönüş yapmak,Satış ekibi ile entegre çalışmak,DUAL AKADEMİ EĞİTİM KURUMUNDA, telefon ile müşteri ilişkilerini ve satış süreçlerini yönetmek üzere görevlendirilecek takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Beyoğlu İşkur İş ilanları

Beyoğlu İş ilanları açısından her türlü meslek alanları içerisinde size yönelik bir biçimde uygun ve çalışması kolay v e elverişli iş ortamları itibari ile de mutlak bir bicimde maaşlarda da olan güvenli ikili iş ilişkileri anlamında size büyük destekler verilri. Bu web site üzerinden artık iş sorunları kafaya takılmayacak duruma gelir. Buna öncelikli olarak da istanbul Beyoğlu bölgesinde yaşayan ya da ikamet eden bireyler ilk başka olarak iş sahasında çalışma kapsamında bulunursunuz. Temizlik hizmetleri iş ilanları deneyimli ve tecrübe sahibi olan pek çok birey için de elverişli iş şartları itibari ile de site büyük destek ve kazanımlar da sunulur.
Beyoğlu Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Arap Cami, Asmalı Mescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camiikebir, Cihangir, Çatma Mescit, Çukur, Emekyemez, Evliya Çelebi, Fetihtepe, Firuzağa, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hüseyinağa, İstiklal, Kadı Mehmet, Kalyoncu Kulluğu, Kamer Hatun, Kaptanpaşa, Katip Mustafa Çelebi, Keçeci Piri, Kemankeş Karamustafa Paşa, Kılıçali Paşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçük Piyale, Müeyyedzade, Ömer Avni, Örnektepe, Piri Paşa, Piyalepaşa, Pürtelaş Hasan Efendi, Sururi Mehmet Efendi, Sütlüce, Şahkulu, Şehit Muhtar, Tomtom, Yahya Kahya, Yenişehir
Beyoğlu İşkur İletişim Adresi
Hacımimi Mah. Lüleciler Sk. No:4, 34500, Tophane-Beyoğlu/İSTANBUL
Beyoğlu İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 249 29 89 , Fax:(212) 249 08 61 , E-mail:istanbul@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler