Beylikdüzü İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Beylikdüzü İş İlanları


Pazarlama Elemanı

Ana Yol Sürücü Kursu - Beylikdüzü

Kursumuzu Beylikdüzünde tanıtacak, kapı kapı gezecek Pazarlama Elemanı arıyoruz.Part time veya full time ya da freelance çalışacaktır.Maaş + SSK + Yol + Yemek + Prim şeklinde çalışılacaktır.Ofis işi değildir.

1 gün önce

Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Beylikdüzü

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

2 gün önce

Satış Danışmanı

Bedsel İnşaat Nakliye San ve Tic Ltd Şti - Beylikdüzü

Türksat Ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, maaş-prim-yemek ve yol imkanları ile çalışacak kariyer ve yüksek gelir hedefi olan iş arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Beylikdüzü

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

2 gün önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Beylikdüzü

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

2 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Beylikdüzü

Şirketimiz Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.

2 gün önce

Engelli Bakım Elemanı

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Beylikdüzü

Tuzla Tepeören merkezde hizmet veren engelli bakım merkezimize engellilerimizin bakımıyla ilgilenecek Engelli Bakım Personelleri aramaktayız.Çalışma sistemimiz iki günde bir, 12 saat şeklindedir. ( 12-36 nöbet sistemi)

2 gün önce

Sekreter

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Beylikdüzü

Ofis içerisinde telefon, mail, evrak takibi yapabilecek Sekreter aramaktayız.

2 gün önce

E Ticaret Uzmanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Beylikdüzü

Firmamıza E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi,Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması,Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması,Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimiÜrünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlamaWeb analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi,Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması,Pazaryeri süreçlerini takip etmek,Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek.

2 gün önce

Psikolog

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Beylikdüzü

İstanbul Tuzlada faaliyet gösteren engelli bakım merkezimize bakım merkezi tecrübesi olan Psikolog çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Beylikdüzü

Gıda imalat fabrikasında çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 gün önce

Ziraat Mühendisi

Yılmaz Mühendislik - Beylikdüzü

Firmamız için dönemsel olarak Ziraat Mühendisi ya da Ziraat Teknikeri takım arkadaşları aramaktayız.

2 gün önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Beylikdüzü

Mersinde faaliyet gösteren işletmemizde görevlendirilmek üzere açık büfe hazırlama konusunda deneyim sahibi Kahvaltı Ustası aramaktayız.

2 gün önce

Kazancı (Sanayi Tipi)

Aslı Tekstil Giyim San ve Tic A.Ş. - Beylikdüzü

Büyük bir aile olma inancı ile hareket ederek, çalışanlarımızı ürettiğimiz kumaşın çok ötesinde görmekteyiz, bu nedenle Bizim “Asıl Kumaşımız Çalışanlarımız”dır. Büyüyen bu ailenin bir parçası olmak isteyen herkesin İş başvurularını bekliyoruz.Firmamızın,Makine Enerji Departmanında değerlendirilmek üzere Kazancı (Sanayi Tipi) İş başvurularını bekliyor olacağız.

2 gün önce

Planlama Elemanı

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Beylikdüzü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Müdürü aramaktayız.Müşteri talepleri ve teslim tarihlerine bağlı olarak genel ve günlük üretim programlarının belirlenmesiGelen siparişlerin yönetim ve kontrolünün sağlanması ve ilgili birimler arasında planlamasının yapılması ve bilgi akışının sağlanmasıMalzeme, mamul ve yarı mamul sayımlarını kontrol ederek sevk ve teslim sürecini kontrol etmekSiparişler doğrultusunda kısa ve uzun dönemli kaynak hammadde ihtiyaçlarının planlanması ve hammadde, yarı mamul stok optimizasyonun yapılmasıÜretimin, yapılan planlamaya göre gerçekleştiğinin denetlenmesi.

2 gün önce

Cnc Operatörü

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Beylikdüzü

Üretim programına göre makinaların ayarını ve ürünlerin özelliğine göre hazırlıklarını yapabilecek Cnc Operatörü aramaktayız.

3 gün önce

Teknik Destek Elemanı

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Beylikdüzü

Ascon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.CAD programları ile tasarım yapabilen ve bunun yanı sıra karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilen,Globalde kullanılan CAD programlarını takip ederek, sektörden gelen taleplere çözüm üreten, teorik alt yapısı kuvvetli,Kurumsal kimliğe uyum sağlayabilecek, genç ve dinamik kadromuza dahil olarak,Kaliteli hizmet anlayışımızı katkı sağlayacak, müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinen çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

3 gün önce

Pazarlama Sorumlusu

Barland - Beylikdüzü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

3 gün önce

Pilates Eğitmeni

Boon Pilates Studio - Beylikdüzü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pilates Eğitmeni alınacaktır.

3 gün önce

Şoför

Özel Mono Tıp Merkezi - Beylikdüzü

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere; hastane için vale şoför, hastane hastalarını taşıyacakŞoför arayışımız bulunmaktadır.

3 gün önce

Müşteri Temsilcisi ( Almanca )

Geniesis Telekomünikasyon İç ve Dış Tic Ltd Şti - Beylikdüzü

Wir suchen Vollzeitkräfte mit guten deutsch Kenntnissen. Unsere Arbeit ist der Kundenservice von Media Markt und Saturn Deutschland. Die Arbeit besteht darin Kunden Informationen zu Verfügbarkeit, Bestellstatus, Öffnungszeiten , Reparaturstaus, mit zuteilen. Und wenn du auch in einem grossen Team für Media Markt Saturn arbeiten möchten, dann bewirb dich.Festgehalt 4000 TL + 500 TL Anwesendheitsprämie + 400 TL Multinet.Überstunden werden mit 25 TL vergütet.Es besteht auch die Möglichkeit weitere 2000 TL Prämie zu erhalten.

3 gün önce

Eğitim Danışmanı

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Beylikdüzü

Ascon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanı aramaktayız.CAD programları ile tasarım yapabilen ve bunun yanı sıra karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilen,Globalde kullanılan CAD programlarını takip ederek, sektörden gelen taleplere çözüm üreten, teorik alt yapısı kuvvetli,Kurumsal kimliğe uyum sağlayabilecek, genç ve dinamik kadromuza dahil olarak,Kaliteli hizmet anlayışımızı katkı sağlayacak, müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinen çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

3 gün önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Beylikdüzü

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

3 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Azizoğlu Otomotiv - Beylikdüzü

AZİZOĞLU OTOMOTİV FİRMAMIZA, Kadın, Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.Yapacağı iş temizlik yemek vs çay servisi Aylık 2.000₺ Net maaş verilecektir. Günlük 6 kişilik öğle yemeğidir ve gelen müşterilere çay servisidir.

3 gün önce

Muhasebe Elemanı

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Beylikdüzü

Muhasebe Elemanı” arıyoruz.

3 gün önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Beylikdüzü

Satış Temsilcisi adaylarını bekliyoruz.İş tanımı-Proje ile ilgili hizmetlerin yürütülmesi,müşteri yönetimi, firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması-Kitle (hedef) tespitinin doğru yapılması-Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması-Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe (kitleye) doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi-Müşteri portföyünün oluşturması

5 gün önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Beylikdüzü

Fotomodel aramaktayız.Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir.

5 gün önce

Sekreter

Agenda Giyim - Beylikdüzü

Şehirdışı seyahat engeli olmayan, Sekreter alınacaktır.

5 gün önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Beylikdüzü

Katalog çekimlerinde çalışacak ve fuarda çalışacak bayan alınacaktır.

5 gün önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Sipari Restoran İşletmeleri Tic Ltd Şti - Beylikdüzü

Tecrübeli Bay /Bayan Garson elemanlarımıza yardımcı olarak çalışabilecek ,İzmir Balçova ve çevre ilçelerde oturan Komi Elemanlar

1 hafta önce

Beylikdüzü İşkur İş ilanları

Beylikdüzü İş ilanları bakımından bu çağda en çok kullanılan teknolojik araç ve gereçlerden biri olarak internet teknolojisi en fazla tercih edilen teknolojik aletler durumundadır. Bu açıdan sizler için de birbirinden uygun ve elverişli iş ortamları da sunularak istanbul Beylikdüzü bölgesinde yaşayan insanalar dön olarak iş şartlarında da güzse ve verimli maaş çerçevesinde de işsizlik sorunlarını artık sistem üzerinden daha da def etmek mümkündür. Çağımızındı en çok tercih edilen meslek dallarından biri olan Mağazacılık iş ilanları kapsamında sizler için de her türlü destek ve fırsatlardan da yarar elde ederek size yönelik büyük mağazacılık deneyimleri olan bireyler için de iş olanakları olmaktadır.
Beylikdüzü Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil, Yakuplu
Beylikdüzü İşkur İletişim Adresi
Hacımimi Mah. Lüleciler Sk. No:4, 34500, Tophane-Beyoğlu/İSTANBUL
Beylikdüzü İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 249 29 89 , Fax:(212) 249 08 61 , E-mail:istanbul@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler