Beykoz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Beykoz İş İlanları


Direksiyon Eğitmeni

Onur Sürücü Kursu - Beykoz

İstanbul Beykoz Kavacık ta bulunan kurumumuz 12 senedir Sürücü kursu alanında hizmet vermektedir. Otomobil veya motorsiklet ehliyetlerinden direksiyon usta öğreticiliği alanında çalışacak bay veya bayan Direksiyon Eğitmeni alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Asya Therm Isı Sistemleri - Beykoz

Saray Keresteciler Sanayii Sitesinde bulunan üretim firmamıza;Ön muhasebe tutabilecek,Yöneticiyi asiste edebilecek,Yüzeysel olarak e-ticaret platformlarında (n11-Facebook) satış yapabilecek,Bayan takım arkadaşları aranıyor.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Sertaç Özcan - Beykoz

Şirinevlerdeki mali müşavirlik ofisimize Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Kaporta Boya Formeni

Kaymaz Oto Tamir Bakım Onarım ve Servis San Tic Ltd Şti - Beykoz

1. Tedarikten gelecek parçaya göre onarım sırasındaki araçları planlamak,2. Kaportanın genel düzeni, çalışma durumunu ayarlamak, hasar danışmanları sürekli iletişimde olmak,3. Tüm parça sorumluluğu, kaporta düzeni, sırada bekleyen araçlarını onarım takibi v.s. gibi görevlerin tamamını üstlenmek,

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mak Hay Enerji İnş Tur Nak San ve Tic A.Ş. - Beykoz

Şirketimizde ofis konumunda olup Hilton Kozyatağı arkasında sabah 08:00 akşam 17:00 çalışabilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Tekne Onarım İşçisi

Yalçınkaya Marin - Beykoz

Saç tekne bakım onarım işinde çalışacak ekip arkadaşları aranıyor.

3 ay önce

Fitness Eğitmeni

İstanbul Fitness A - Beykoz

İstanbul Fitness A,İstanbulda bir şube , Denizlide iki şubesi ile hizmet vermektedir.Siz de büyüyen ailemizin bir parçası olmak isterseniz, başvurularınızı bekliyoruz.

3 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Aba Sentez Özel Öğretim Kursu - Beykoz

Tuzla Aydınlıda yeni açılan kurs merkezimiz için alanında deneyimli Fizik Öğretmeni ihtiyacımız vardır. Koçluk tabanlı eğitim veren bir kurumuz.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Adviser Gayrimenkul Danışmanlık - Beykoz

Firmamızda çalışmak üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.İş Tanımı:Toplantı ve randevuları organize etmek,Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak,Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak,Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak,Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek,İletişim bilgileri kaydını tutmak,Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak,Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak,Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek,Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak,Ofis malzemeleri tedarikini sağlamak,Eğitim atölyelerine katılarak mesleki ve teknik bilgi birikimini korumak.

3 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

İdeal Vip Eğitim Kurumları - Beykoz

Kurumumuzda çalışmak üzere Fizik Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Ankarafen Koleji - Beykoz

Mamaktaki okulumuza Fen Bilgisi Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Aba Sentez Özel Öğretim Kursu - Beykoz

Tuzla Aydınlıda yeni açılan şubemiz için tecrübeli Matematik Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Zigzag Kids Club - Beykoz

Çift dil eğitim veren, Lara bölgesindeki kreşimize Okul Öncesi Öğretmen alınacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Wanderlust-Hüseyin Karadağ - Beykoz

Mevcut ve potansiyel müşterilerimize tanıtım ve danışmanlık,Anlaşmalı olduğumuz otellerin tatil paketi satışları,Çanakkalede yahut çevre illerde yaşayan aileler için organizasyon davetleri yapılan Çanakkale Merkez konumundaki ofisimiz için Satış Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Sigorta Paketim Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Beykoz

Elementer sigorta alanında çalışmak üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.

3 ay önce

Garson

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Restoranımıza Acil bay bayan Garson arıyoruz.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Ankaş Ankara Kağıt Plastik Metal İmalat San ve Tic A.Ş. - Beykoz

ANKARA KAĞIT PLASTİK METAL İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 1995 yılında kurulmuştur. Geri dönüşüm lisanslı kağıt imalat (üretim) firmasıdır. Yönetim Kadrosu Aile Fertlerinden oluşan firmamız 50+Çalışanı Olmaktadır. Tüm personellerimiz en yenisi 5-10 yılı aşkın süredir bizlerle beraber çalışmaktadır. Ofis Personeli Olarak 5 Kişiden oluşan firmamız çok fazla Muhasebe işi olmaması ve hazır kurulu düzende sadece zirve programı üzerinde bilgi sahibi olup, fatura takibi yapması sebebiyle aramıza dahil olacak arkadaşımızın Ofis düzeni ve telefonları yanıtlamasını istemekteyiz.Şirketimiz bünyesinde çalışacak Muhasebe Personeli (zirve programı bilen) ve ofis işlerinde yardımcı olacak personel aramaktayız

3 ay önce

Karşılama Hostesi

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Restoranımıza Karşılama Hostesi arıyoruz.

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Akant Anaokulları Lara - Beykoz

Kurumumuza tam zamanlı görev yapacak, okul öncesi yaş grubuyla çalışabilecek İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Beykoz

Kavacık/İSTANBUL merkezli şirketimizde görevlendirmek üzere;Satış/Pazarlama Uzmanı” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Ege Deha Eğitim Kurumları - Beykoz

Lise ve ortaokul gruplarımızda çalışmak üzere Matematik Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Ofis Elemanı

Kocaeli Adımlar Özel Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Beykoz

Uğur Kurs Yalova da Alanında uzmanlaşmış Kurumsal İletişim personeli alınacaktır.

5 ay önce

Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman)

Kocaeli Adımlar Özel Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Beykoz

Uğur Kurs Yalova da Alanında uzmanlaşmış Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman) personeli alınacaktır.

5 ay önce

Muhasebe Müdürü

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Beykoz

Medikal ve sağlık ürünleri alanında faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Kavacıktaki ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdürü pozisyonu için çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Genel muhasebe ve finansman süreçlerinde fiilen çalışmak ve işlemleri uygulamak,Sorumlu olduğu şirketin faaliyetleriyle ilgili gelir gider evraklarını kontrol etmek,Aylık hesap kapanışlarını gerçekleştirmek ve aylık muavin/mizan kontrolleri yapmak, Fatura ve diğer resmi belgelerin Vergi Usul Kanunu’na uygun kaydının yapılmasını sağlamak,Şirketin vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerini takip etmek ve ilgili durumda vergi dairesi ile iletişime geçmek,Yasal mevzuatları takip etmek ve uygulamaya geçirmek,Yerel muhasebe sistemine giren kayıtların ve fişlerin kontrol edilmesi,Tüm beyannamelerin hazırlanması (Geçici ve Kurumlar Beyannameleri Dahil),Yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması ve genel mizan kontrolü,Mali tabloların hazırlanması (Bilanço ve Gelir Tablosu),Finansal konularla ilgili banka ve finans kuruluşlarıyla tüm resmi işlemlerin yürütülmesi.

5 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Bir Gökkuşağı Eğitim Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Beykoz

Eğitim Fakültelerinin 4 yıllık Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Öğretmenliği, Anaokulu Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği mezunu Müdürlük pozisyonunu doldurabilecek çalışma arkadaşımızı arıyoruz.

7 ay önce

Ön Muhasebeci

Bulgan Travel Turizm İç ve Dış Tic Ltd Şti - Beykoz

Seyahat acentesi deneyimli Ön Muhasebeci alınacaktır.

7 ay önce

Eğitim Danışmanı

British Town Yabancı Dil Kursu - Beykoz

British Town Yabancı Dil Okulları Sakarya Temsilciliğinde görevlendirmek üzere Eğitim Danışmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.Sadece kadın adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Fotoğraf ve ön yazı olmalar başvurular incelenmeyecektir.

8 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gümüş Grup Su Arıtma - Beykoz

Fethiyede yeni açılmış olan şubemizde açık alan soğutma, su arıtma ve ısı pompası satışı yapabilecek ekip arkadaşları alınacaktır.

8 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Blue Gayrimenkul - Beykoz

gayrimenkul sektöründe tecrübeli Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır..

8 ay önce

Çocuk Gelişimcisi(Çocuk ve Gençlik Merkezleri)

Kids Anka Aktivite Merkezi - Beykoz

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

8 ay önce

Beykoz İşkur İş ilanları

Beykoz İş ilanları kapsamında en çok tercih edilen web adreslerden de biri olarak sizleri için tüm zamanların en kolay iş bulma durumu altında gösterilen evrensel teknolojik değerler babında sunulan bütün iş elemanlarında iş fırsatlarını da size bu sistem üzerinden de sunulmaktadır. Bu açıdan sizler için istanbul Beykoz civarında iş olanaklarını da sunacak her türlü ofis çalışmalarında da size uygun ve elverişli iş şartlarında da çalışma süreçleri içindesiniz. Hemen sizler de bu sistem üzerinden ön görülen iş bulma anlamında istanbul Beykoz ortamlarında sunulan Ofis elemanı iş ilanları çerçevesinde ofis deneyimlerine sahip iseniz sizlere bu sistem içerisinde pek çok ilanlar olmakta ve iş bulma lüksü içindesiniz.
Beykoz Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Acarlar, Akbaba, Alibahadır, Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı, Anadolufeneri, Baklacı, Bozhane, Cumhuriyet, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu, Dereseki, Elmalı, Fatih, Göksu, Göllü, Görele, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, İshaklı, Kanlıca, Kavacık, Kaynarca, Kılıçlı, Mahmutşevketpaşa, Merkez, Ortaçeşme, Örnekköy, Öyümce, Paşabahçe, Paşamandıra, Polonez, Poyraz, Riva, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yalıköy, Yavuz Selim, Yeni Mahalle, Zerzavatçı
Beykoz İşkur İletişim Adresi
Fahrettin Kerim Gökay Cad, 34718, Kadıköy, İstanbul
Beykoz İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 418 34 55 , Fax:(216) 418 34 35 , E-mail:kadikoy@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler