Beykoz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Beykoz İş İlanları


Tatlı Ustası

Barco Turizm Tic Ltd Şti - Beykoz

Ataköyde yeni açılacak olan coffee shopa sütlü tatlılar konusunda deneyimli Tatlı Ustası çalışma arkadaşları aranıyor.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yükseliş Turan Yatırım İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Yükseliş Turan Yatırım Bünyesinde Çalışmak Üzere Satış Pazarlamada Tercihen Deneyimli Bay Bayan Pazarlama Uzmanı Çalışma Arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Aksesuar Takip Elemanı

Kozanteks Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Aksesuar Takip Personeli arayışımız bulunmaktadır.Cumartesi 13.00a kadar. SSK + Yemek.

2 ay önce

Kuaför

Epik Güzellik Salonu - Beykoz

Bölgenin A Plus ve kurumsallıktan ödün vermeden çalışan , 13 yılı aşkın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verip ailemizi her geçen gün genişletip , hem ülkemize faydalı hem istihdama kendi sektörümüzde katkıda bulunan bir şirketiz.Epik bay bayan ve çocuk kuaförleri ailemizi genişletmek için; Kuaför arıyoruz.

2 ay önce

Makine Mühendisi

Femko Uluslararası Teknik Kontrol Ltd Şti - Beykoz

Ürün belgelendirme (CE), Ölçüm test (LVD, EMC) ve Periyodik Muayene gibi konularda denetim ve belgelendirme faaliyeti gerçekleştiren firmamızda, İstanbul ve çevre bölgesinde denetim, test, raporlama ve belgelendirme süreçlerinde ve organizasyonlarında görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi istihdamı gerçekleştirilecektir.

2 ay önce

Satış Yöneticisi

LG Partners Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Arama ve formlar üzerinden müşterilere ulaşarak satış/pazarlama için randevu oluşturacakProje sunumu gerçekleştirecek, müşterinin ihtiyacına uygun alternatifler sunacakSatış ve satış sonrası müşteri ilişkileri süreçlerini yönetecekTüm görüşmeleri takip edip sonuçlandıracak, kayıt ve raporların sisteme girişini sağlayacakSatış Yöneticisi arıyoruz.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Hedefim Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Beykoz

Haftanın 5 günü çalışacak, cumartesi günü duruma göre yarim gün veye izinli pazar günü tamamen izinli , giyimi, ve üslubu düzgün kahve çay ve temizlik yapacak ayni zamanda müşterileri karşılayacak güler yüzlü Ofis Elemanı arıyoruz,

2 ay önce

Elektrikçi (Genel)

Kemer Millennium Resort Otel - Beykoz

Kemerde bulunan beş yıldızlı otelimiz için mesleki yeterlilik belgesi olan Elektrikçi arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Bolubeyi Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Beykoz

Ümraniye Dudulluda bulunan sigorta şirketimize Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Kesimci (Konfeksiyon)

Trend İç Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Beykoz Çengelderede bulunan bayan iç giyim üretimi yapan firmamıza; Kesimci (Konfeksiyon) arıyoruz.

2 ay önce

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Asistanı

Ab Hibe Proje Akademisi - Beykoz

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Asistanı arıyoruz.Türkiye deki Bölgelerimizde ; Avrupa Birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların Hibe ProjelerininHazırlanması ve Proje Yönetiminde Merkez Ofis ve Yeni Açılan Şubelerimizde Sürekli ÇalışacakProje Hazırlama Asistanları Alınacaktır.Proje hazırladığımız hibe kurum ve kuruluşları* Avrupa Birliği Hibe Projeleri* Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri* TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri* Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP)* KOSGEB KOBİ Projeleri* KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri* TÜBİTAK Hibe Projeleri* Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri* T.C. Bakanlıklarının Hibe ProjeleriProje danışmanlığı hizmeti verdiğimiz kurum ve kuruluşlar* KOBİ İşletmeleri ve Şirketler* Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler* Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler* Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler* Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri* Kamu Kurum ve Kuruluşları* Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları* Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK)* Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler* Ticaret ve Sanayi Odaları* Ticaret Borsaları* Organize Sanayi Bölgeleri* Küçük Sanayi Siteleri* Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Siyah İnci Elektrik İnş Taah Plastik San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Şirketimizin ofis yönetimi için güvenebileceğimiz Yönetici Asistanıçalışma arkadaşı ararız, Bakımlı saygın dürüst olması bizim için yeterlidir.

3 ay önce

Depo Elemanı

Trend İç Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Tedarikçilerden gelen ürünlerin ve malzemelerin sayımı, kabulü, sipariş kontrolü, ve depo düzenine göre yerleştirilmesi,Barkod sisteminin uygulanması,Depo düzeninin korunması,Müşterilere gönderilecek ürünlerin hazırlanıp sevkiyata verilmesi,İade malların hazırlanması, raporlarının düzenlenmesi ve ilgili firmaya gönderilmesinde görev alacak Depo Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yurttaş Yapı - Beykoz

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Trend İç Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Beykoz Çengeldere’de Bayan iç giyim üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamıza Çay Servis ve Temizlik personeli aranmaktadır.Cumartesi-Pazar tatildir.

3 ay önce

Grafiker

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Beykoz

Lika Tanıtım Medya Reklam Ajansımıza Grafiker aramaktayız.

3 ay önce

Büro İşçisi

Cemsu Asansör - Beykoz

Firmamızda görevlendirilmek üzere Büro İşcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Paketleme Elemanı

Trend İç Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Beykoz

Beykoz Çengeldere’de bayan İç giyim üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamıza Paketleme Elemanı arıyoruz.Cumartesi- Pazar tatil.

3 ay önce

Beykoz İşkur İş ilanları

Beykoz İş ilanları kapsamında en çok tercih edilen web adreslerden de biri olarak sizleri için tüm zamanların en kolay iş bulma durumu altında gösterilen evrensel teknolojik değerler babında sunulan bütün iş elemanlarında iş fırsatlarını da size bu sistem üzerinden de sunulmaktadır. Bu açıdan sizler için istanbul Beykoz civarında iş olanaklarını da sunacak her türlü ofis çalışmalarında da size uygun ve elverişli iş şartlarında da çalışma süreçleri içindesiniz. Hemen sizler de bu sistem üzerinden ön görülen iş bulma anlamında istanbul Beykoz ortamlarında sunulan Ofis elemanı iş ilanları çerçevesinde ofis deneyimlerine sahip iseniz sizlere bu sistem içerisinde pek çok ilanlar olmakta ve iş bulma lüksü içindesiniz.
Beykoz Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Acarlar, Akbaba, Alibahadır, Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı, Anadolufeneri, Baklacı, Bozhane, Cumhuriyet, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu, Dereseki, Elmalı, Fatih, Göksu, Göllü, Görele, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, İshaklı, Kanlıca, Kavacık, Kaynarca, Kılıçlı, Mahmutşevketpaşa, Merkez, Ortaçeşme, Örnekköy, Öyümce, Paşabahçe, Paşamandıra, Polonez, Poyraz, Riva, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yalıköy, Yavuz Selim, Yeni Mahalle, Zerzavatçı
Beykoz İşkur İletişim Adresi
Fahrettin Kerim Gökay Cad, 34718, Kadıköy, İstanbul
Beykoz İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 418 34 55 , Fax:(216) 418 34 35 , E-mail:kadikoy@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler