Besni Yayıncılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Yayıncılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanı

Özden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Tic A.Ş. - Besni

Ekibimize katılmak üzere İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak gerekli çalışmaları yapmak,İş sağlığı ve güvenliği mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapmak,Önleyici çalışmaları yaparak kazanın olmadan önlenmesi ile ilgili gerekli eğitimleri vermek, planları yapmak,İş Güvenliği ile ilgili eğitimlerin plan ve organizasyonunu yapmak,İşyerinde yapılması gereken tüm periyodik bakım, kontrol ve ölçümleri planlamak, gerekli organizasyonu yapmak ve uygulanmasını sağlamak,6331 Sayılı İSG Kanunu ve İş Güvenliği Uzmanlarının görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkındaki yönetmelik gereği diğer tüm görevleri yerine getirmek.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamıza Muhasebe Elemanı aramaktayız.Telefonla aramayınız.

11 ay önce

Grafik Tasarım Stajyeri

Moodist Hastanesi - Besni

Psikiyatri ve Nöroloji alanında 2016 yılından bu yana Üsküdar Acıbadem’de hizmet veren hastanemizin Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya biriminde görev alacak bir Grafik Tasarım Stajyeri arıyoruz.

1 yıl önce

Grafiker

Eybs Bilişim Yönetim San Tic Ltd Şti - Besni

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda web ve sosyal medya tasarımları konusunda deneyimli grafik tasarımcı ekip arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Xyh İstanbul Plastik İzolasyon Ltd Şti - Besni

Firmamızda saha satışı yapacak Satış Elemanı arayışımız mevcuttur.

11 ay önce

4 gece 2 izin site bay özelgüvenlik/ ümraniye mehmetakif mh

VİZYON VİP - Besni

ÇALIŞMA YERİ: ÜMRANİYE, MEHMETAKİF MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİ ALAN GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 4 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2620TL MAAŞ + AGİ /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN DEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İRTİBAT: 05051825070

5 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Mega Yapı Gayrimenkul - Besni

İnşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ofis düzeninden sorumlu misafir karşılama ve ağırlama işlerinde çalışmak üzere bayan eleman alınacaktır. Asgari Ücret +Sgk + Yemek Çalışma saatleriSabah 09:00 Akşam 19:00

6 ay önce

Ziraat Mühendisi

Bandırma Teknik Tarım Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda çalışmak üzere Ziraat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Simtaş Yapı Ltd Şti - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

4 ay önce

Hemşire

Özel Akif Mehmetoğlu Polikliniği - Besni

Hemşire arayışımız mevcuttur .

3 ay önce

Hemşire (Koruyucu Sağlık Hizmetleri)

Özel Özilgi Eğitim Bakım Merkezi San Tic Ltd Şti - Besni

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Hemşire aranmaktadır.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Besni

Türkiyenin ve dünyanın en hızlı büyüyen ve en prestijli sektörü olan havacılık ve petro kimyasallar yakıt alanında kariyer ve yüksek standartlarda tüm sosyal hak ve güvenceler, servis, yemek, Ssk prim, Agi ikramiye) ile bizimle birlikte helikopter ve heliport pist yapım işletmesi için çalışmak üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Elemanı

NS İzmir Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Besni

İzmir Karşıyaka da bulunan Sigorta Şirketimzide satış konusunda deneyimli çevresine güvenen iş arkadaşları arıyoruz

3 hafta önce

Sekreter

Borbüksan Boru Bükme Makina Metal İnş Hırd San ve Tic Ltd Şti - Besni

Ostimde demir sektöründe hizmet vermekte olan firmamıza Sekreter alınacaktır. Başvurudan sonra ilana uygun adaylarla üÜcret vb. yüz yüze görüşmeler sırasında şirket yetkilisi tarafından konuşulacaktır.

1 yıl önce

Beton Santral Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Besni

Beton Santrali operatör belgesine sahip tecrübeli aday arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Edebiyat Öğretmeni

Yönel Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Besni

İstanbul Fatihte bulunan kursumuza Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni aramaktayız.

6 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Öz Varlık Osgb Hiz Ltd Şti - Besni

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere;Satış Pazarlama Departmanında çalışacak,Firmalara İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgi verip, teklif sunacak,Satış süreçlerini yönetecek,Müşterilerimizden gelen talepleri karşılayacak Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

10 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Butik Kolik - Besni

Tekstil firmamız da görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ekstra Sigorta Acenteliği A.Ş. - Besni

Üsküdar Kısıklıda bulunan sigorta acentemize Sigorta Teknik Personel alımı yapılacaktır.Sigorta şirketi ekranlarına hakim olunması, Sigortacılık bilgisi ve satış tecrübesi önemlidir.

5 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Lila Tanıtım - Besni

Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.Tercihen:• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun• Teknik İngilizce diline hakim• En az 2 yıl alanında tecrübe

7 ay önce

Besni Geneli Sektörler