Besni Temizlik Malzemeleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Temizlik Malzemeleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Besni

• Ön muhasebe ,Genel Muhasebe işlemleri( satış faturalarının kesilmesi, işlenmesi)• Alım ve gider faturalarının işlenmesi• BA-BS mutabakatları• Cari mutabakatlar • Tercihen Uyumsoft Muhasebe programını bilen• Tek düzen hesap planına hakim• Evrak dosyalama, düzenleme, arşivleme

10 ay önce

Makine Mühendisi

Hedef Elektromekanik İnşaat Tic Ltd Şti - Besni

Mekanik tesisat üzerine faaliyet gösteren firmamız bünyesinde çalışmak üzere Makine Mühendis alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebeci

Dmr Aksesuar - Besni

Firmamıza tam zamanlı çalışacak Ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

11 ay önce

Danışman

Aktif yaşam merkezi - Besni

Gaziantep'te ikamet eden, 18 yaşından Büyük Bay-Bayan Part-Time Full-Time iş İmkanı.

1 yıl önce

Diş Hekimi Asistanı

Kent Klinik Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Besni

Ankara Yenimahalledeki kliniğimizde istihdam etmek üzere Diş Hekimi Asistanı arıyoruz.

2 ay önce

Mali Müşavir

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mali Müşavir alınacaktır.

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

Uğurlu Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu - Besni

Çekmeköyde bulunan dershanemizde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Astay Turizm Sağlık Hiz San ve Tic Ltd Şti - Besni

• Yurt içi ve yurt dışı hedefler doğrultusunda satış hacmini artırmak • Yeni pazarlar ve müşteri potansiyeli oluşturmak • Yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarını yürütmek ve takip etmek • Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek. • Süreçleri raporlamak

3 ay önce

Elektrik Ustası

Deniz Elektrik - Besni

Düzenli çalışacak Elektrik Ustası arkadaşlara ihtiyaç vardır.

4 ay önce

Cnc Frz operatörü

Prosim medikal - Besni

cnc frz konusunda deneyimli arkadaslar iletişime geçebilir

1 yıl önce

İlaçlama Teknisyeni

Greenworld Çevre Sağlığı İlaçlama Hiz Tic Ltd Şti - Besni

Aylık program dahilinde müşterilere rutin haşere kontrol hizmeri vererek ilaçlama işlerini gerçekleştirecek,İşyerinde risk oluşturabilecek yapısal eksikleri tespit ederek müşteriye iletebilecekMüşteriler ile güçlü iletişim kurabilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Tekstil Makineci

Zeren Bahar Sözer Eges Terlik - Besni

Uzun Süredir Otel Buklet Üretimi yapan firmamız, 2020 yılı itibariyle tek kullanımlık ( Kullan At- Tela ) Otel Terliği üretimine başladı. Yaklaşık 20 Yıldır, 4. Levent, Eski Levent Oto Sanayi Sitesi İçinde faaliyet göstermekteyiz. Bizimle bir aile ortamını paylaşacak, maaş yanında, çalıştıkça kazanacak, çalışanların gerçek memnuniyetini hedef aldığımız şirketimizde, deneyimli Otel terliği dikiminde çalışabilecek ve seri üretim yapabilecek Tekstil Makineci aramaktayız.Başvuran adayların İş bilgisi ve deneyimi , makina başında test edilecektir.

11 ay önce

Callcenter

Callcenter - Besni

MIN. 1000 EURO LOON!!! Wij zijn op zoek naar Nederlandstalige agents voor onze team! Heb je het gehad met verkopen van energie/telecom? Kom dan even langs voor meer informatie. Wij garanderen dat je met plezier zult werken samen met onze opdrachtgever en in een gezellige sfeer terecht zult komen. Wij vergoeden jou € 1000 + Eetgeld + Bonus. Ben je een babbelaar kom dan even gerust langs voor een kopje koffie!

1 yıl önce

Finans ve Mali İşler Müdürü

Obay Eğitim ve Danışmanlık - Besni

*Şirketin stratejik iş planları doğrultusunda büyüme dinamiklerini ve pazardaki fırsatları inceleyerek finansal planlar geliştirilmesi, uygulanması ve raporlanması*Finansman maliyetlerinin kontrolü, yönetilmesi ve sürekli iyileştirilmesinin sağlanması.*Banka, kamu ve diğer finans kuruluşları ile ilişkilerin yürütülmesi,*Yönetim muhasebesi, maliyet muhasebesi sisteminin yapılandırılması, konsolidasyonunu ve yönetilmesi,*Tüm yasal beyanların mevzuata uygun hazırlanması,*Bütçe hazırlanması, bütçe takibi ve analizlerinin yapılması,*Bağımsız denetim sürecinin koordine edilmesi.

6 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Vatansoft Yazılım Haberleşme - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.Hedef Müşteri Kitlesi: Kuaför, Berber , Güzellik-Estetik Merkezi , Spa ve Solaryum Salonlarıdır.Saha müşteri görüşmelerini gerçekleştirip, yeni müşteri portföyü oluşturmak,Salon Randevu Web ve uygulamayı, ürün ve hizmetlerimizi potansiyel müşterilere doğru bir şekilde tanıtmak,Mevcut müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek,Müşteri memnuniyetini sağlamak,Rakip firmaları takip ederek ilgili birimlerle paylaşmak,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek.

4 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

A Planım Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Besni

Avivasa Hayat Ve Emeklilik Aegon Hayat Ve Emeklilik Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün öncü kuruluşu olan A PLANIM Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde TURKIYE ekiplerinde çalışmak üzere Finansal Danışmanlar aranmaktadır..Lisans, ön lisans ve lise mezunu(Lise mezunları tecrübe durumuna göre değerlendirmeye alınacaktır.).Kariyerini satış alanında ve Finansal Danışman/Portföy Yöneticisi olarak yapmak isteyen,.Yeni müşteri kazanımı ile iş planlaması yapabilecek ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak,.Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefleri gerçekleştirebilecek,.Dış görünüşüne özen gösteren.Baz maaş+performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen,.Yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına ve ödül gezilerine katılabilecek,.Sözlü ifade yeteneği gelişmiş ve insan ilişkileri güçlü,.Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek.Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar alınacaktır..Fotoğrafsız cvler değerlendirmeye alınmayacaktır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Özgü Pvc Alüminyum ve Tic San A.Ş. - Besni

Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Rehber Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Besni

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımız için Rehber Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Lojistik Elemanı

Peki Mağazacılık Pazarlama Tic A.Ş. - Besni

Lojistik Elemanı aranmaktadır.Asgari Ücret +SSK +YolKart +Multinet +Haftalık Net 45 saat çalışma +Aylık 15 saat ücretli fazla mesai yapabilme imkanı +tüm resmi bayram ve tatillerde ücretli izin veya duble ücret +45 saatlik çalışmadan sonra kesintisiz 24 saat haftalık izin +performansa dayalı ödüllendirme +saygın ve saydam çalışma atmosferi +İş kanunundaki bütün özlük hakları+ net mesai kayıt sistemi,

5 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Uğurlu Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu - Besni

Çekmeköy de bulunan kursumuza Fizik Öğretmeni arıyoruz.

5 ay önce

Besni Geneli Sektörler