Besni Makine ve Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Makine ve Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Türksu Arıtma Sistemleri - Besni

Su arıtma sektörünün en buyuk firmalarından biri olan Türksu arıtma firmasının İzmir Bornova ilçesinde açılacak olan yeni şubesineSatış Temsilcisi alınacaktır. İster mağazadan çalışın ister home office çalışma şekline göre maaşınız değişmektedir.İş Türü: Tam zamanlıMaaş: 1.500,00TRY ile 2.200,00TRY /ay arası

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Kolaş Alüminyum A.Ş. - Besni

Ofisimize çay ve temizlik işleriyle ilgilenebilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

İkram ve Temizlik Personeli

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda yemek ve temizlik işlerine bakacak Mutfak ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

Newyork Güzellik Merkezi - Besni

İstanbul Esenyurtda güzellik merkezinde görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aramaktayız.

2 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Makroser Ev Tekstili Satış Paz İth ve İhr Ltd Şti - Besni

Halı ve Ev Tekstili Ürünler Grubunda üretim Yapıyoruz.Tekstil perakende markalarımızın SEO, sosyal medya ve digital pazarlama süreçlerini yönetecek, aşağıdaki özelliklere sahip SEO & Digital Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

7 ay önce

Şoför

Taytour Tur Acentası - Besni

Firmamız da görevlendirilmek üzere Şoför aramaktayız.

3 ay önce

Plasiyer

Özgüven Gıda - Besni

Gıda satışı yapan firmamıza İzmir depomuzda görevlendirmek üzere Plasiyer arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Expro İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Besni

Elektrik ve Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza satış ve pazarlama alanında görev alacak Satış Elemanı yeni takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Temizlik Görevlisi

Avm Elektrik Elektronik Asansör İnş Müh San ve Tic Ltd Şti - Besni

AVM Asansörün Ferhatpaşada bulunan iş yerinde ofis temizliği yapacak personel arıyoruz.Ferhatpaşaya ulaşım sorunu olmayan,Sabah 08:00 akşam 18:00 çalışabilecek.Cumartesi de 15:00a kadar çalışabilecek.

5 ay önce

Kuaför

Carer Otomotiv İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Besni

Kadın kuaföründe çalışacak Kuaför aranmaktadır.

1 yıl önce

Elektrik Pano Montaj Ustası

Helen Mühendislik Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Besni

TİP testli elektrik sac pano üretimi ve montajı yapan Ferhatpaşada bulunan fabrikamızda elektrik montaj atölyesinde çalışmak üzere personel arıyoruz.Verilen üç hat şemalarına uygun pano montajlarını yapabilecek yardımcı ekipleri yönlendirip takip edecek ,projelerin test aşamalarını kontrol edip sevkiyatını sağlayacak, gerektiğinde sahada keşif ve çalışma için bulunacak Elektrik Pano Montaj Ustası olarak çalışacak deneyimli ekip arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

Vasıfsız Eleman

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Besni

Prefabrik bina imalatı yapan firmamız için imalat bölümünde çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

9 ay önce

Coğrafya Öğretmeni-Ortaöğretim

Özel Madenler Anadolu Lisesi - Besni

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında butik lisemizde görevlendirmek üzere Coğrafya Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Acil Site bay sertifikalı danışma /2904 maaş/ sultanbeyli kurtköy çamlık mh

vizyonvip - Besni

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, ÇAMLIK MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-V İLLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 24-40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: HERŞEY DAHİL 2904TL MAAŞ NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

3 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Odin Yapı Malzemeleri ve İnş San Tic A.Ş. - Besni

Tüm ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerine hakim,E-fatura, e-arşiv fatura süreçlerini ve takibini bilenKdv, Muhtasar, BA-BS formu, geçici vergi, Kurumlar vergisi, SGK işlemlerini yapabilecek,Dönemsel, dönem sonu işlemlerini, KDV iade işlemlerini bilenBankalar, cari hesaplar konusunda tecrübeli,Borç - Alacak takibi yapabilecek,Muhasebe faaliyetlerini planlamak, gerekli kayıtların ilgili mevzuata ve şirket prosedürlerine uygun olarak oluşturulmasını sağlayacakYönetim Raporlama analizlerini, Kar/Zarar bilanço analizlerini ve raporlamalarını yapabilecek,İşletme defteri, bilanço defteri kayıtlarının yapılmasından sorumlu,Ofise ait dış işlemlerin (şirket kuruluşu, oda kayıtları, SSK açılışları vb.) organize edilmesinden sorumlu,Fatura kesilmesinden sorumlu,Resmi evrakların dosyalamasını yapabilecek,Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak “Muhasebe ve Finans Sorumlusu” aramaktayız.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Poltar Gıda ve Tarım İnş San Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.Firmaya gelen misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi,Yöneticilerinin iş akışına bağlı olarak, günlük, haftalık ve aylık iş planının organize edilmesi,Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması ve arşivlenmesi,Toplantı, seyahat ve konaklama organizasyonlarının yapılması,Verilen görevler doğrultusunda, diğer birimler ile gerekli bilgi akışının sağlanması ve takip edilmesi,İstenilen sunum ve raporların eksiksiz olarak zamanında hazırlanması gibi görevlerden sorumlu olacaktır.

1 yıl önce

Yatay Ambalaj Makinası Operatörü

Sgs Çikolata San ve Tic Ltd Şti - Besni

Maltepe Büyükbakkalköydeki çikolata fabrikasında yatay ambalaj makinesinde operatörlük yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Başvuracak kişinin İŞKUR kaydı olması gerekmektedir. Son 3 ay sigorta girişinin olmaması tercih sebebidir.

6 ay önce

Lojistik Elemanı

Agenda Giyim - Besni

Lojistik Elemanı” arayışımız vardır.

1 yıl önce

Sınıf Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Besni

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere en az 20 yıl tecrübeli devlet okullarında veya özel okullarda görev almış Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ceylanlar İzolasyon İnş Taah San ve Tic Ltd Şti - Besni

Aile şirketimize daha önce çalışmış Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Besni Geneli Sektörler